Şimdi Ara

Üniversitede Sınıftan Kızla Çıkmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
7.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: whitemountain44

Bu sene üniversiteden mezun oldum. Sana tavsiyem niyetin varsa git konuş. Ben de çok çekingen biriydim yetiştigim muhafazakar aile çevresi yüzünden. Üni 1 de bir kızdan hoşlanmıştım o zamanlar facebook mehsurdu ekledim kabul etti ama erkek arkadaşı vardi. Her neyse 2ye geçtik sevgilisi var diye başka denizlere yelken açmaya çalıştım ama yine beceremedim. 3 olduk ben bu kızdan yine acayip hoşlanmaya başladım aşkı geç takıntıya dönüştü yemiyordum içmiyordum geceler boyunca o kızı düşünüyordum. Her neyse sınıfın whatsapp numarasından dersle ilgili bir mevzu için kıza mesaj attım. Ama inan o ilk mesajı atmaya cesaret edene kadar akla karayı seçtim halbuki çok basit bir olaydı ama ben gözümde büyütüyordum. Sana tavsiyem gözünde asla büyütme. Velhasil kelam kızla yüzyüze tanisikligim yoktu ama whatsapptan baya güzel muhabbet kurmuştuk kiz gayet eğleniyor gibiydi bir iki yere davet ettim hep bir bahane buldu. En sonunda aylar sonra da niyetimi cidden belli edip birşeyler içmeye çağırdım. Kız kibarca reddetti. Sonra da instagramdan engelledi. Şimdi mezun olduk benim numaramı da silmiş. Halen onu deliler gibi düşünüyorum ama cevremdekiler tek bir kişiye saplanıp kalmanın aptallık olduğunu düşünüyorlar. Kesinlikle haklılar ama bazi kişiler olur hayatinda ne yaparsan yap yine birşeyler hatırlatır onu sana. Bu da öyle bir kızdı benim için. Bilmiyorum ama belki sonra tekrardan kıza yazıp bir şans daha isteyebilirim. Ama bir kişiye takılıp kalmak kesinlikle yanlış. Hakkında hayırlısı olsun

ah be hocam cidden üzüldüm adına.Benimde 10.sınıfta çok hoşlandığım,gözlerimi alamadığım bir kız vardı.Ben bide 10.sınıf dediğime bakma hep olgun biriydim küçük gibi gelebilir ama değildim aslında beyin olarak.

O kızı unutmam nerden baksan 1.5 sene sürdü.Hatta tam bir daha acaba öyle hisseder miyim bir daha öyle beni heyecanlandıran biri çıkacak mı diye kaygılanırken pat bu kız çıktı karşıma.Daha adını bile bilmiyorum daha konuşmadık bile ama işte o ilk görüştü benim beyinde o kızın yeri belli oldu bile.

Kızdan sinyal alırsam gideceğim ama hala pek bir şey belli etmezse vazgeçeceğim.Bu kadar hoşlandığın bir kişiden vazgeçmekte ayrı bir dert ya neyse . O şuan benden hoşlansa bile benim hoşlandığım kadar değildir,benim kadar düşünmüyordur beni.Ben ise niye böyleyim cidden bilmiyorum.Saplantılı biri olmak gerçekten çok zor bişi.Keşke bende böyle olmasaydım diye düşünmüyor değilim

• Kız kiminle takılır kimlerle konuşur onları gözlemle. Birde vize döneminde eğer ki not tutan birisi ise notlarını fotokopi çektirmek için iste orada ismini öğrenirsin illaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/TamLeNA5Zy8

İyi demlenmeler.

• Sevgili olup da ayrılırsan artik 4 sene görürsün yüzünü. Sıkıntılı bir is.

• Hangi forum hocam o
  • 50.000 veya daha fazla okul mevcudu yoksa bırak sınıftan yapmayı okuldan bile sevgili yapmayın. bak bizim okul kücücük 500-1000 kisi var yok la ne yapsan biliyor herkes, önceki okulum yaklasık 7-8bin kisilikti orda da herkes herkesi bilir, olaylar anında herkese giderdi. bakın bu 50.000 barajı çok önemli, uzun arastırmalarım sonucunda bu sayıya ulastım bana kulak verin. yasadıgınız il-ilçe 50.000 den kücükse de yan illere yönelin. adınız çıkmasın.

iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bence öne muhabet kur.Direk dank diye açılma.Ayriyeten ben ünide aynı sınıftan sevgili olabileceğini düşünüyorum.Koskoca sınıf zaten lise gibi olmaz

• aynı duyguları ben de lisedeyken yaşamıştım. çok beğendiğim birisi vardı ve gözümü alamıyordum. ama tanışmam imkansızdı gidip ne diyecektim ki? tanışmadan açılmakta saçmalık olur. neyse ben ümidi kestim bundan. bir gün müzik sınıfında hiç beklemediğim bir anda bir el uzandı ve öyle tanıştık. çantamda, imzamdaki logoyu görünce şaşırmıştı. ortak şeylerden dolayı tanıştık yani. ortak şeyler varsa dikkatini çekebilecek şekilde onları yaparsın.

• önce bir kızla konuş istersen daha sonra karar ver ve sana bir tavsiye eğer olursa ve ayrılırsanız sınıfını değiştir tüm sınıfa seni rezil edebilir
  • noldu hocam konuşabildin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scofield_ -- 18 Mart 2018; 13:1:29 >
  • scofield_ kullanıcısına yanıt
    üni'de sınıfımda eskiden tanışıklığım olan bir arkadaşım da vardı yani üni'den önce de.

şuan onunla sevgili oldular

yanlış alarmmış anlaşılan

sürekli görmek olmasa dert değilde sürekli önümde sarılıyorlar,yiyişiyorlar falan o biraz koymuyor desem yalan olur
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yapma be:( kizla konusmusmuydun yoksa sonradan sevgili olduklarini gorunce mi vazgectin

• Tek yapman gereken laf arasında kıza not sorup ardından sahi senin adın neydi ya diceksin. Bir sonraki hafta yanına bir sap daha alıp ona cıkısta isiniz yoksa laflayalım diceksin. En yakın kankasıyla tanısmayı da ihmal etmeyeceksin.
  • scofield_ kullanıcısına yanıt
    yok konuşmadım onlar zaten sürekli birlikte takılmaya başlamıştı bende bunun üzerine adım atmadım.Dediğim gibi eski arkadaşımdı bir de öyle sonradan çıkmalık yapmayayım dedim.

şuan zaten mutlu gibiler eğer öyle çıkıntılık yapıp kıza yanaşsaydım belki daha kötü olabilirdi.

artık hayırlısı ne diyeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xentrik4x

senden bi halt olmaz

arkadaşa katılıyorum

• Jack-White kullanıcısına yanıt
    evet olmadı zaten kız sınıftan başkasıyla çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet olmadı zaten kız sınıftan başkasıyla çıkıyor

hızlı olan kapar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.