Şimdi Ara

Üniversite için tablet tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi üniversite için tablet bakıyorum. Kolayca not alabilecegim rahat olsun önemli olan. Fiyat önemli değil (aşırı olmasın) onerebileceginiz tablet yorumlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Microsoft Surface 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnomer

Microsoft Surface 3

Lenovo yoga 3 pro hakkında ne düşünüyorsunuz? İhtiyaclarimi karşılar mı?

• Microsoft Surface 3------Lenovo yoga 3 pro------
    Zaten en iyileri seçmişsin.Taleblerini tamamiyle karşılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Core-m işlemci olmasına rağmen fan var o ürünün içerisinde. Not almak derken, direk ekrana kalemle yazmaktan bahsediyorsunuz değil mi ?
  • Kalem olarak düşünüyorum ama sıkıntılı olur gibi geldi ama klavye kadar olmaz dimi hızlılık açısından

Klavyeden daha hızlı yazarsınız kalemle, ama kalem ile yazarken ortaya çıkan gecikme beni "yanlış yazdım" düşüncesine yönlendirdiği için kullanamıyorum bu tür tabletleri. Klavye kullanacak iseniz Asus zenbook x305, T300 Chi ve Dell XPS 13 modellerini önerebilirim. x305 güzel bir ultrabook, t300 chi tablet olarakta kullanabilirsiniz, XPS 13 11.6 inç ekrana sahiğ bir bilgisayar boyutlarında olmasına rağmen 13.3 inç bir ekrana sahip ve u serisi i5 işlemciler ile alabiliyorsunuz, performansı yoga,t300 ve x305 modellerinden baya yüksek.
  • T300 chi ile yoga3 pro arasında kaldım gibi şuan. Oyun oynamayacagim için kullanışlı olsun önemli olan.

Yoga3 pro almalısınız o zaman. Usb ve micro HDMI çıkışı işinizi görebilir ileride.
  • Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

• Surface pro oyun performansi nasil olur? Isinma asiri problem olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reeder w7ic

4çekirdek intel atom z3735g
    1gb ram
    hdmı
    260 gıram
    16gb hafıza
    64 gb arttırılabilir hafıza

bütçen düşükse çok ideal bir tablet fiyatı 189 tl pcnet **** gibi sitelerde değerlendirmeler var okuyabilirsin..
  • Laptop almaya karar verdim arkadaşlar teşekkür ederim öneriler için.

eğer w8 ile android birlikte olsun dersen(androidten vazgeçemeyenler için..) şu siteye bir gözat adam mükemmel inceleme yapmış adam batarya süreleri de dahil...
    site:http://techtablets.com/
    ayrıca eğer 10 inc alacaksan şu klavye giriş yeri olanlarından almalısın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 28 Temmuz 2015; 13:27:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.