Teğmen
23 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Trakya tıp 16.5k

26k tokat tıp

24k maras tıp

28k giresun tıp

rize tıp 27k

harran 26k

dokuz eylül 7k

kırklareli 23k

bolu 19k

sıralamalarını gördüm. siz de eğer girdiyseniz kaç k ile nereye girdiğinizi yazar mısınız?

merhaba iyi forumlar. hesabıma bundan 1 sene önce 140 tl yatırmak istedim ama atm arızası yüzünden param içerde kaldı bende bankadan geri parayı elden aldım ama hesabıma da bu para yatmış benim haberim yok. 1 ay sonra bankadan paranın hem hesaba yattığını hemde elden verildiğini söylediler parayı geri almalıyız dediler. Bende alın dedim 1 yıldır bu parayı almıyorlar bende aramaktan yoruldum her seferinde alacığız dediler hala çekmediler.

sorum şu bu parayı kullanırsam herhangi bir şey olur mu ? bu tür durumlarda parayı iade etme zorunluluğum var mı ? şimdiden teşekkürler.
merhaba iyi forumlar

yarım saat önce core 2 duo e8300 işlemcimi core 2 quad q9400 ile değiştirdim. anakartım destekliyor (g31mxp) ancak bilgisayarımda hala e8300 olarak görünüyor cpu-z ve aida 64 de ise q9400 olarak görünüyor ama 2 çekirdek. aşşağıda ss leri bırakıyorum yardım eder misiniz ?

iyi forumlar, bilgisayarıma yeni psu ve ekran kartı taktım. bilgisayarımı çalıştırdığımda verifying dmi pool data yazısı çıkıp sistem yeniden başlıyor ekran kartını eğiştirip eskisini takınca bir sorun olmadan çalışıyor çözümü nedir ? (taktığım ekran karı sağlam diğer bilgisayarda çalışıyor.

işlemci :core 2 duo e8300
ekran kartı : gtx 650 (yeni) hd4650 (eski)
anakart : faxconn g31mxp-k

hatanın videosu :https://youtu.be/CFqRy_fLMWc

iyi forumlar

core 2 duo e8300 ve gigabyte gtx 650 kaç watt çeker elimdeki psu yeterli olurmu ?

iyi forumlar, bilgisayarıma yeni ekran kartı takacağım ona bağlı olarak ta güç kaynağını da değiştirmem lazım. ekran kartını gtx 650 seçtim ama arkasında 6 pinlik aynı işlemci için ana karta taktığımız gibi bir giriş var. bu giriş ne işe yarıyor ekran kartına mı güç veriyor yoksa fana mı ? alacağım güç kaynağını buna göre seçmeli miyim ?

bu arada bir de psu tavsiyesi yapar mısınız ? kaç watt lık bir psu almalıyım ?

core 2 duo e8300 gtx 650
merhaba yeni ekran karti aldim ve haliyle yeni psu almam da gerrekiyor 70 tl gibi bir bütçem kaldi ne tavsiye edersiniz ?
tx powermax 300whttps://bit.ly/2LYruT5 bu nasil 12 v kanalina iyi veriyor
gtx650 c2d e8300
c2d e8300 ve gtx 650 kaç watt çeker toplam ? ekran kartı alacağım fakat psu 'Dan şüpheliyim . psu 12v çıkışına 8 amper veriyor yetermi ?

ekran kartı link isteyenler :https://bit.ly/2thMhcI
mikrofondan çıkan sesi bir bluetooth kulaklığa nasıl gönderirim. hangi cihazları almalıyım cihazların ebatı küçük olmalı.

istediğm şey örnek vermek gerekirse . bir konsere gittiniz şarkıcının elindeki kablosuz mikrofonlar şarkı söylüyor ve sesi hoparlör'den çıkıyor bana bu sistemin minyatürü gibi bir şey lazım. cevaplarınızı bekliyorum.

bluetooth kulaklık ile mikrofonu nasıl eşleyebilirim ?
merhaba benim bugünlerde can sıkıcı bir sorunum var aslında bilgisayarı aldım alalı böyle, sorunum bilgisayarın sıkıştırılmış ve ya arşivlenmiş dosyaları(.rar .bin .iso vs.) açarken hata vermesi ben ilk önce harddisk sorunu olarak düşündüm yeni harddisk taktım , harici harddisk denedim olmadı dosyalar bozuk değil eminim yardım edin lütfen çünkü bir dosyanın inmesi için 3-4 saat bekleyip sonra kurarken hata vermesi beni çıldırtmaya başladı.
Hakkında
Forum İmzası:
Doğukan Şahin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Bilgisayar
AMD
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Reeder W7İC Wifi Windows Tablet
İşlemci
AMD
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 265
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.637 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.