Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE ACİL YARDIM( Sisteme girilen not değiştiriliyormu?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
17.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Proje adlı dersten final sınavına girdiğim halde sınava girmedi yazıyor.başarısız olduğum yazıyor.Bu konuda ne yapabilirim yardım lütfen buna benzer birşey yaşayan varmı

• öğrenci işlerini ara.hocayla görüş onlar halleder başka yapılacak birşey yok. sınav sırasında verilen imza kağıdını imzaladın umarım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

öğrenci işlerini ara.hocayla görüş onlar halleder başka yapılacak birşey yok. sınav sırasında verilen imza kağıdını imzaladın umarım ?

hocam imzaladım diye hatrlıyorum.öyel olmasa bile kağıt var ortada.hocayı aradım dersin hocasını.yarın ara sabah bi kontrol edelim dedi.
  • önce hocayı arıyosun.yada asistanını.eğer görüşemiyosan öğrenci işlerine gidip dilekçe veriyosun sınav sonucuma itiraz ediyorum diye tekrar bakıyolar.halloluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

önce hocayı arıyosun.yada asistanını.eğer görüşemiyosan öğrenci işlerine gidip dilekçe veriyosun sınav sonucuma itiraz ediyorum diye tekrar bakıyolar.halloluyo.

eyv hocam saolasın halllolur diosun yani her şekilde
  • Şimdi değiştiremez ama 5 iş günü içinde itiraz hakkın var itiraz edersin düzelir , sıkıntı olmaz.
  • dikkat et notlar girildikten 1 hafta içinde itiraz falan edilmezse bir daha değiştirmek için mahkeme kararı gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Şimdi değiştiremez ama 5 iş günü içinde itiraz hakkın var itiraz edersin düzelir , sıkıntı olmaz.

saol hocam.yarın bu işle ilgileneceğim
  • aynı olay başıma geldi hocana ulaş halleder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

dikkat et notlar girildikten 1 hafta içinde itiraz falan edilmezse bir daha değiştirmek için mahkeme kararı gerekiyor

teşekkürler hocayı yarın sabah arayacağım ve okula gidip bu işle ilgileneceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .OkN.

aynı olay başıma geldi hocana ulaş halleder.

yarın sabah arayacağım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

quote:

her okulda süre değişiyo demekki.bizde açıklandığı gün dahil 3gün içinde itiraz etmen lazım.erteleme sakın diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelo

quote:

her okulda süre değişiyo demekki.bizde açıklandığı gün dahil 3gün içinde itiraz etmen lazım.erteleme sakın diyim.

aradı bu sabah hoca.kontrol ettim sınava girmişsin 95 almışsın.sisteme girerken yanlışlık olmuş olabilir dedi.halledicem bugün telefonlaşalım dedi bakalım bekliyorum

• Sistem kapanmadan işini hallet. En kötü ihtimal dilekçe ile halledersin. Rahat ol.

edit: tamam girer sisteme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 19 Ocak 2012; 10:58:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.