Şimdi Ara

Üniversite 2. Sınıf olanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite 2. Sınıf olan arkadaşlar, biliyosunuz online olarak bitirdik ilk seneyi. Ben bu süreçte zaten yüz yüze tanışırız diye kimseyle yakın olmadım ama mesela bazıları baya yakın olmuştu görüşmeden vs. Şimdi okul açılacak var mıdır benim gibi olan herkes kaynaşmıştır arkadaşını bulmuştur diye tedirginim. Siz de durumlar nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla ben de uzağım baya gitçeğim üninin iline yakın şehirdekiler falan baya kaynaşmış instada falan görüyom bir tık dezavantaj olabilir dediğin gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 kişi bile tanimiyorum

Bence çoğu kişi tanimiyor hoca bi grup ödevi vermisti dedi kendi grubunuzu kurun kuramazsaniz bana gelin ben kurayim

Herkes hocaya gitti kimseyi tanimiyorum diye kiz erkek

Örnek yani bence çoğu kişi tanimaz biz de 1. Sınıflar gibi olucaz diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha hiç yüz yüze görüşmeden gereksiz samimi olanlar her ünide var, tamamen sahte samimiyet. okul açılınca dağılır hepsi

• hepsi dağılır birkaç aya. başlarda dışlanma vs. olur zamanla kaynaşırsın. aynı durum bende de var.

• Sırf bu yüzden gitmek istemiyorum. Yine bir ton stres uğraş dur. Hele sosyal fobiliysen bu durum daha zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hazırlık okumadım sınavını geçtim 1. Sınıfa geçeceğim herkes hazırlıkta kaynaşmıştır diye düşünüyorum yanlış mı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepüşüyenadam -- 20 Eylül 2021; 16:1:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende öyleydim dediğin gibi belli kesim online da tanışmıştı ben hiç tanışmadım. Bugün bizim okul açıldı, o tipler bir aradayken gittim direkt herkesle tanıştım. Girişken olduktan sonra bir önemi yok. Bazı tiplere uyuz olacaksınız. O online da tanisanlarda başkalarıyla tanışma gayretinde oluyor dert etmeyin.

• hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Yanlış düşünüyorsun. Hazırlıkta her bölümden insanlar var. Kendi bölümünde aynı hazırlık sınıfında olanlar belki kaynaşmıştır.

• ben tanıyordum 1-2 kişi ama yatay geçiş yaptım yeni, şu an hiç kimseyi tanımıyorum.

1 tane kızla tanıştım o da yatay geçiş ile gelmiş, tek arkadaşım o var şu an.

birde yurttaki oda arkadaşım var, onunla aynı bölüm ve aynı sınıftayız. O yüzden onla takılmayı planlıyorum başlarda, sonrasına bakarız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.