Şimdi Ara

Unity

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Unity ring tam olarak ne işe yarar nasil çalışır kullanılmalımı bilen arkadaşlar bi yorum yaparsa iyi olur

• 3ddark kullanıcısına yanıt
    Bir tane karaktere bir tane de follower'a Unity takarsanız alınan hasar aralarında bölüşülür.
  • damage yediğin partyde kaç kişi unity takıyorsa yediğin damage o unity sayısına bölünür. normalde 100k damage yiyeceksen partydeki 4 kişide taksa unityi 25 er k damage yersiniz adam başı. tek kasarken followerine de takarsan kendinde de unity olursa da damage yarıya bölünür.
  • 1 tane buldum da 2.sini followera takmak kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Follower in yediği dmg de bölünüp bizim haneye yazılır aynı zamanda.
  • 1 tek bende olsa çalışmazmı o zaman
  • Followerı ölümsüz yapan legedary relic/focus/token var. Onlardan düşürürseniz followerınız hasar almıyor. Yediğiniz hasar direk yarıya düşüyor unitilerle beraber.

• orc123456 kullanıcısına yanıt
    çok imba bişeye benziyor o zaman, ama 2 tane düşürcen de bi de relic olacak da ohoo
  • Ben iki tane unity düşürdüm gercekten güzel çalışıyor ama takipçin öldüğünde hemen yatıyorsun

• 2. si düşerse deniyebileceğim templarda ve enchanterde relicler var 1 unity daha lazım
  • Geçen kırdım bence çok da gerekli bir ring değil. Fantezi yapmak istersem ileride saklarım.
  • tekken az yatarak farmladığın yerlerde kesinlikle ölmeden farmlar hale gelebiliyorsun yalnız ve yüksek tormentte farm atacaklar için çok faydalı bir item diyebilirim ben malzeme toplamak için hep bu yolla yüksek tormentte topluyorum.
  • Genelde streamlerde falan millet ''T6 Solo without Unity'' bilmemne tarzı başlıklar koyuyorlar yayınlarına. Nedenini sorduğunuzda ise oyunu çok kolaylaştıran hatta bug veya hile tarzı bir şeye yanaşır tarzda etkiye sahip olduğunu ifade ediyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.