Şimdi Ara

ÜNİDE KİŞİLİĞİNİZ DEĞİŞİR Mİ [ANKET]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜNİDE KİŞİLİĞİNİZ DEĞİŞİR Mİ [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2022)
Giriş
  • sizce üniye geçince lisedeki gibi biri mi olacaksınız başka planlarınız mı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Howard aka Moana -- 7 Ağustos 2022; 2:35:54 >

• Biraz daha sosyal biri olurum. Genel olarak değişeceğimi sanmıyorum. Ama bilemeyiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • trolldetector kullanıcısına yanıt

hocam bu bana da çok oluyordu, sonra bi gün iki adım koşsam bile hiçbir şey yapmamaktan iyidir diye düşündüm; öyle öyle birikiyor

• Temel kişilik yapıları degismez ama yan ogeler değişir bence herkesin degisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebastianoldusivas -- 7 Ağustos 2022; 2:43:9 >
  • sebastianoldusivas S kullanıcısına yanıt

yani ömür boyu procrastinator olucam ha  

• sebastianoldusivas S kullanıcısına yanıt

Aynen bu

• bi zahmet değişsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hobiler konuşulan konular tanıdıklar arkadaşlar gidilen mekanlar değişir ama kişilik biraz zor kısa sürede değişmesi zaman içinde değişir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A3C285131 -- 7 Ağustos 2022; 2:51:48 >
  • değişmiyorsa sorun vardır zaten  

• kişilik zaten yaş aldıkça değişir ki üniye git ya da gitme

• Onceki hayatimda muhafazakardim. Namazimi kilar abdestli dolasirdim. Boun tercih ettim seytana uyarak. Bir gun lgbt pride kulup baskani olacagim aklima gelmezdi. Artik hayatim cok degisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 8 Ağustos 2022; 12:35:41 >
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

• Kişilik kolay kolay değişmez lisede büyük oranda oturur zaten. Bakış açıları, yaklaşımlar, fikirler değişebilir. Bu değişimler de davranışları değiştirir. Davranışlar değişince de insan ilişkileri ve yaşantı değişir. Kişilik değişimi kadar büyük bir değişim yaşayabilir yani insan üniversitede.

• kişilik zamanla olgunlaştıkça değişir üni. oku ya da okuma

• Kişilik değiştirmekten ziyade artık kendinize uygun insanları buldukça değişebilirsiniz. en azından ben öyle olacağım

• Düzgün insan her zaman düzgündür. Ne değişmesi ^^

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    GO TO JIM

• Kendinizi yetiştirememişseniz değişir ve npc olursunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.