Er
18 Temmuz 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 484 (Bu ay: 353)
Gönderileri

hematofoblar napacaksınız

bir kızın videosunu izledim yazdığıma pişmanım adamlar için uyuşturucu sigara niyetine geçiyor dedi. bu boun'a özel bir şey mi yoksa istanbul'daki çoğu üni mi böyle

sizce üniye geçince lisedeki gibi biri mi olacaksınız başka planlarınız mı var

mı..?

böyle bir grubun parçası olmadığım için kendimle gurur duyuyorum. kalitesiz trollüğe son!

herkes cengcilerin yurt dışına çıkmasının diğer meslek çeşitlerinden daha kolay olduğunu söylüyor ama mesela ee okuyup cidden mesleğinde çok iyi olan biri de yurt dışına çıkıyor. burdaki fark kötü cenglerde eğitim görenlerin de mi yurt dışına çıkabiliyor olması? help  

pls delete this

boğaziçi hackathlon'un kurucusu bile boun ybs mezunu. pişman olmayın siz de cengaver ordusuna katılın

şu an kahvaltıdayım, beşiktaş'ta malum yerlerde. ulan sabahın köründe her yer meme, göt ve göbek ya. ne bu teşhircilik sevdası anlamıyorum. çoğu kadın artık kendini pazarlamak için yapıyor bunu farkındayım da artık kusacağım vallahi.

hiç aklıyla gündeme gelen var mı? varsa yoksa göt ve memeyle gündeme geliyorlar hep. aralarında 4-5 kişi hariç kadınlarda şu başarıyı sağladı diyebildiğiniz var mı?

bizim sektörde bile var, karı yazılım namına bir bok bilmiyor ama attığı her tweet sırf memesini gösteriyor diye instagram 100 like alıyor. iğrenç.

iğrendim artık ya. kendimi mi satayım. hayır erkeksen pazarlaman da zorlaşıyor napayım söyleyin. ben yazılımcı olma hayalleriyle başlamıştım şimdi napıyoz

ITU KKTC [SS] BU GERÇEK Mİ

yani bu sene gidersek hep İstanbul'da mı kalacağız?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 527
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 844)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 284 (Bu hafta: 28)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.