Şimdi Ara

UniBaby Yenidoğan Islak Mendil 10'lu Paket 400 Yaprak : 36 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil 10'lu Paket 400 Yaprak trendyolda 15 TL lik indirim koduyla 36.25 TL'ye geliyor. Daha önce aynısını 64 liraya almıştım. Sıcak fırsat gibi geldi. İhtiyacı olan kaçırmasın.

Ürün linki:https://www.trendyol.com/uni-baby/yenidogan-islak-mendil-10-lu-paket-400-yaprak-p-32283960?boutiqueId=373999&merchantId=392
    Tamamlama ürünü :https://www.trendyol.com/sis-yayincilik/agustos-bocegi-ile-karinca-p-3310272?boutiqueId=349098&merchantId=2966

UniBaby Yenidoğan Islak Mendil 10'lu Paket 400 Yaprak : 36 TL

İndirim kodu yeni üyeliklere veriliyor. 1 yada 3 gün sonra hesabınıza tanımlanıyor. Acil ihtiyacı olan kod satıştan bulabilir.
    Not: İlk mesaj atan 2 kişiye elimde olan indirim kodundan ücretsiz verebilirim. (Kota doldu Soickan ve hrn001 isimli üyelere verilmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrlxs -- 1 Aralık 2019; 17:45:37 >

• Merhaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim. Elindeki çeki ücretsiz verdi arkadaş sağolsun.

• kodu olan var mi?

• İhtiyaç var 2 hesap verebilen varsa Makbule geçer

• Fiyat çok iyiymiş ama bilginiz olsun unibaby yenidoğan içeriği değişti o yüzden de fiyatları biraz düştü. Tavsiyem sleepy yenidoğan
    https://www.instagram.com/p/B3mub-HDU0J/?igshid=ybw8wod1gz33

• Teşekkürler faydalandım

• 50/15 kodlu hesabı olan varsa verebilir mi lazım
  • Kodu olan varsa alabilirim arkadaşlar...
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 adet ben de alacağım arkadaşlar hesap vermek isteyen olursa..

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    almayız artık kendisi düşünsün iyi mi yaptık, kötü mü diye.
    Evet bu akşam bende almış olduğum ürünlerde benim de dikkatimi çekti. Daha ada almam unibaby. Adi herifler.

Yeni içeriği şu şekilde : Aqua, Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Ethylhexlyglycerin, Citric Acid.
  • Şu memlekette birşey bozulmadan kalamaz herhalde. Ben de geçen haftalarda e bebekten aldım pişman oldum açıkçası.

Bu sebepten daha cok ucuzlar. Herkes sleepy natural e geciyor. Uni baby musteri hizmetlerini sirf bu sebeple aramisligimiz var. Onceden neden bizim icerikte yok diye ovundugunuz etkeni artik urunlerde kullaniyorsunuz dedik, urunu gelistiriyoruz bik bik gevelediler.

• A101 de 10 tl üzeri alısverise 4*56 lısı 13,90 daha hesaplı. KAsiyeri kafalarsanız 10 tlye de takılmadan istedigin kadar verebiliyor
  • elminster3535 kullanıcısına yanıt
    Koskoca Eczacıbaşı, vardır bir bildikleri.
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Bildiklerinden değil, rekabet kızışınca kaliteyi düşürüp fiyatları aşağı çekiyorlar. Kampanya var diye aldım trendyoldan 10'lu 3 paket aldım 195 tl'ye. İçeriği değiştirdiklerini bilmediğimden kutuları attım dizdim dolaba.

Haram zıkkım olsun.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Eski paket su ve pamuktu. Şimdi bir kaç kimyasal daha eklemişler. Su ve pamuk daha ucuz değil mi?
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Valla bende anlamadım. Potasyum sorbat pahalı geldi sanırsam. Çünkü eskisinde ilave bir o vardı ve yenisinde bu madde yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.