Şimdi Ara

üni son senede bütün kızların derdi evlilik (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
7
Favori
15.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yapmak istesinler barlarda surtmek mi ? Tum omrunu bir kabinde telefon vevaplayarak gecirmek mi ?

Sanki hayat muhtesemde , cok harika seyler varda bunlari kenara atip evlenmek istiyorlar...

Bir kere insan gibi yasayabilmek icin bile evli olman gerekiyor iki maas gelmesi gerekiyor eve...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 11 Şubat 2019; 13:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitezze07

Yas degil zeka meselesi baskalarinada sor istersen evin araban varmi ilk ona bakiyorlar. Ben luks araba kullaniyorum butun kizlar bende sikinti yok ha sen evlen bu zekanla 5 yil sonrada beni alintila bu mesajimi

Alıntıları Göster
    "Ben luks araba kullanıyorum butun kızlar bende sıkıntı yok" zeka belli
    Lüks arabam yok, evim yok. Evli görünumlu bekarım. Bir hafta içinde tamamen evli oluyorum. İstikrarı bozmadan devam et sen.

• 1.senede hatta lisede bile kadinlarin en buyuk hayallerindendir o
    Hepsi içten içe zengin biriyle evlenmek ister. Ben daha hayatimda, benim için para önemli degil, diyen kadin tanimadim :) Konuş, agizlarindan laf al bak illa içlerindeki o derdi agizlarindan kaciracaklardir, paraa.

Kadinlari azarlamak için soylemiyorum, para için herseyi yapacak erkeklerde var. Ne yazikki bu boyle... Herkesin kendi karakteri kendi seçimi, ne diyleimm
  • Periah kullanıcısına yanıt
    niye insan gibi yasayabilmek icin evlilik gerekiyor? Şimdi ben evde yalniz yasasam insan gibi yasayamaam mi yillarca
  • Sebebi sex
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

O zaman siz de kadınlara genelleme yapmayın.İki cinsiyet te aynı.

Alıntıları Göster
    Mesajımı dikkatli okusaydın eğer kızları da dahil ettiğimi anlardın.
  • ünideki gençler varsa bu mesajı okuyan üniversitelerinizin ilahiyat fakültesine bakın, bunu yazıyorum diye çoğu kişi küfür ediyor ama gerçek böyle. çoğu üniversiteli bunu duymuştur, böyle aksiyonu ne besyo'da ne de iibf fakültesinde bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

Mesajımı dikkatli okusaydın eğer kızları da dahil ettiğimi anlardın.

Alıntıları Göster
    Benim de ilk mesajımda her erkeği kastetmediğimi anlamadığın gibi
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Filmlere konu olacak olaylar orada yaşanıyor şahit oldum zina ve alkol olaylarıda
  • nitezze07 N kullanıcısına yanıt
    Seni üzmek istemem ama seni değilde arabayı seviyorlar sen sadece bir objesin arabana binen kız sana aşık değildir hoşlanmıyordurda sadece lüks araba ihtiyacını karşılıyordur
  • quote:

Benim de ilk mesajımda her erkeği kastetmediğimi anlamadığın gibi

Alıntıları Göster
    İlk mesajını arayacak kadar zamanım yok üzgünüm ben gördüğüm mesajına karşılık yazdım ilk mesajında yazıyorsan her mesajına yazmalıydın bu da senin sadece erkekler üzerinde yoğunlaştığının bir göstergesi
  • Evli kadınların %50si sanal ve reel olarak aldatıyor sıkılma oluyormuş eşten onun için kadınlar erkeklerden daha sinsi tehlikeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

üni son senede bütün kızların derdi evlilik
    fırsat vermiyorlar ki çalışsınlar.
    KPSS dışında çalışmak mümkün değil diyorsun yani? Verdiğin örnek erkekler için de geçerli değil mi?
    Özel sektörde bilakis hizmet sektöründe kadınlara pozitif ayrımcılık yapılıyor ne fırsat vermemesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1308D36D8

Birçok genç kadın, güzelliklerinin doruklarında alfalarla parti yaparak geçirirken, bir yanda da friendzone’da beta biriktiriyor. Belli bir yaştan sonra ise alfalar için daha genç kadınlarla rekabet edemeyeceklerini anladıklarında ise bu betalardan en uygununu kafalayıp evleniyorlar.
    Gerizekalı amerikan kafasını bırakın.
  • Konu iyice kendini aşmış burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

"Ben luks araba kullanıyorum butun kızlar bende sıkıntı yok" zeka belli
    Lüks arabam yok, evim yok. Evli görünumlu bekarım. Bir hafta içinde tamamen evli oluyorum. İstikrarı bozmadan devam et sen.

Alıntıları Göster
    5 yil gecmwden alintiladin bak sazanligina doyma

• Sürekli açılıp kapanan, sunrooflu araç misali hatunlara hastayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

İlk mesajını arayacak kadar zamanım yok üzgünüm ben gördüğüm mesajına karşılık yazdım ilk mesajında yazıyorsan her mesajına yazmalıydın bu da senin sadece erkekler üzerinde yoğunlaştığının bir göstergesi

Alıntıları Göster
    Her cevaba karşılık verecek zamanın var oysa ki
  • quote:

Her cevaba karşılık verecek zamanın var oysa ki

Alıntıları Göster
    Çünkü bana bildirim geliyor cahilliğinde bu kadarı artık senin için zaman harcayacağımı mı düşünüyorsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.