Şimdi Ara

üni son senede bütün kızların derdi evlilik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
15.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • '' Bilemiyoruz altan bilemiyoruz''artik uzun uzun analiz kasmiyorum forumda iliskisi duzgun olan mutlu olan insanlarda vardir buraya yazsinlar
  • Mywistakes kullanıcısına yanıt
    evet son kız arkadaşım sayesinde normal şartlarda göze alamıyacağım acısına katlanamıcağım hayatımda büyük değişiklikler yaratan kararlar aldım o yüzden yaşadığımız her olayın bize getirdikleri ve bizden götürdükleri var
  • 1.2.3. sınıflarda çapkın takılan arkadaşlarım, özellikle yılbaşı geceleri fena organize oluyorlardı.

Resmen gizlilik anlaşması yapıp hanımefendi görülen kızları sabaha kadar uyutıyorlardı, yanlış anlaşılma olmasın

tabi bunlar gizli kalıyor mu ? hayır, adam arkadaş gurubuna anlatıyor ballandırarak.

4. sınıfta millet okula pek gelmezdi , bi baktık bu kızlar farklı bölümlerden birilerini bulmuş, çok seviyeli- efendi şekilde cevap veriyor eski arkadaşlarına Hayır ilk 3 seneyi bilmiyoruz gibi yaptık.

• SpawniN kullanıcısına yanıt
    Ogretmenim ve evliligi düşünmüyorum.

Evlilik elzem degildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSlashh

evet son kız arkadaşım sayesinde normal şartlarda göze alamıyacağım acısına katlanamıcağım hayatımda büyük değişiklikler yaratan kararlar aldım o yüzden yaşadığımız her olayın bize getirdikleri ve bizden götürdükleri var
    Ne olduda ne kararlar aldınız mesela
  • Yaşadıklarımdan yola çıkarak şunları söyleyeceğim bir kıza asla asla asla çok değer vermeyin Asla GÜVENMEYİN GÜVENMEYİN GÜVENMEYİN sıcak güler yüzlü olmasına kanmayın kadınlar çözülemez mutluda edilemez tuhaf bir varlıklardır.Ailenize önem verin kızlara değil çünkü kızların tamamı çıkarcı şekilci nankör
  • Ne hâle düştük:) Yuva kurmaya korkar olduk. Bekâr öleceğiz.
  • ülkede eyşanlar bitmiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

aynen benim son senemde ilk 3 yıl mini eteklerle şortlarla sabah akşam gezen 2 tane kız nişanlanmış ve türbana girmişlerdi. o zamanlar ciddi anlamda evliliği falan sorgulamıştım.
    Uçlarda yaşayabilmek cesaret ister yapılanın doğru veya yanlış olması hiç önemli değil önemli olan insanın bunu denemesi. Şort giydi diye her önüne gelenin altına yattı anlamına gelmiyor veya türban da aynı şekilde dünyadan eli eteği çekti demek değildir. Eninde sonunda kendini kaybetmezse doğruyu bulur ve asla yanlış yapmamak üzere bulur. Ortalama insanlar ise hiç bir şey denemeden ölüp giderler.
  • Evlenmek zorunda değilsiniz. Evlenip hayatınızı karartmayın.

Her sene üniversiteli kızlarla takılın
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    üni son senede bütün kızların derdi evlilik
    fırsat vermiyorlar ki çalışsınlar.
  • Yasadigin ulkede normal ama erkeklerde enayi degil evlenipte para kaptirmiyor artik :D
  • Ne kadar igrenc bir tabir "kucaktan kucağa geziyorlar". Senin bacina aynı şeyi deseler namus celladı olursun. Akıllı kelimeler kurun. Kendiniz asosyalligin nirvasina ulasmissiniz. Üniversite okuyup sap gezenleri aklım almıyor. Çıkın görüşün gezin tozun. Sonra bunları yaşamış olanlara kucaktan kucağa geziyor diyorsunuz.
    Kızı nereden bulacaksın? En temiz üniversiteden bulursun. Okul bitecek, iş, askerlik derken 2-3 yıl gecer. Hem tanimis olursun. Sonra görücü usulu takılıyorsunuz.
    Sacma sapan birşey.
    Benn üniversite 3. Sınıfta cici kuşla tanıştım. Ben yurt dışına gittim. O da ben istemiyorum demişti. Ayrıldik. En iyi üniversiten kız bulunur.
    Nasil kız arıyorsunuz?! Merak ediyorum!! Kimseyle gorusmemis birimi?! Ne sacma dusunce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitezze07

Yasadigin ulkede normal ama erkeklerde enayi degil evlenipte para kaptirmiyor artik :D
    Evlenince para mı kaptırıyoruz?! Yaş kaç sizin??
  • Kendine biraz daha güvenen kadın üniversiteden sonra iş hayatına atılmak, bununla birlikte kişisel gelişimi için kurslara etkinliklere katılmak, hatta yüksek lisans yapmak gibi derdi vardır. Kendine ve geleceğine güvenci olmayan kadınlar bir an önce evlenip kapağı zengin bir adama atarak kendini garantiye almak ister. Bu kadınların suçu değil, geleceğinden umudunu yitirmiş gençliğin düştüğü durumdur. Az biraz parası olan, kendini yetişrirebilmiş bireyler türkiye’den basıp gidiyor. Öğrencilere diploma dağıtmaktan öteye gidemeyen üniversitederden mezun olan yeteneksiz gençlerin malesef kaçınılmaz sonu bu oluyor. Power Point’te slight hazırlayamayan özel üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencileriyle 2 sene dirsek çürüttüm aynı sınıfta. Şimdi bu boktan eğitim sistemi bu çocuklara ne öğretebilir? Hiç birinde hata aramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 11 Şubat 2019; 12:46:32 >
  • genelde anneleri şöyle diyor.son seneye kadar arkadaş edinme derslerine çalış son sene birisiyle arkadaş ol evlen hayat arkadaşı ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Evlenince para mı kaptırıyoruz?! Yaş kaç sizin??

Alıntıları Göster
    Yas degil zeka meselesi baskalarinada sor istersen evin araban varmi ilk ona bakiyorlar. Ben luks araba kullaniyorum butun kizlar bende sikinti yok ha sen evlen bu zekanla 5 yil sonrada beni alintila bu mesajimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

son seneye kadar erkekler çok masum zaten,o kucaktan kucağa gezenler senin kucağa denk gelse neler yaparsın burda şov yapma
    Her erkek aynı değil her kız da aynı değil ön yargılı konuşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

Her erkek aynı değil her kız da aynı değil ön yargılı konuşma

Alıntıları Göster
    O zaman siz de kadınlara genelleme yapmayın.İki cinsiyet te aynı.
  • Guest-6FB1B3DEC G kullanıcısına yanıt
    Karı!
    Bile!
    Dostum senin kadın görmen bile mucize
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.