Şimdi Ara

Üni kaydını silme ve tercih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan hali hazırda bir üni bölümünde okuyorum,bu sene kaydımı dondurmustum.Simdi inşallah tercihlere göre kesin bir yere yerleşeceğim.Babamlar tercih sonuçları açıklansin,kaydını öyle sil diyor da.Bende öğrenci işlerinin yavaşlığı ve kayıt silinmesini sistemden düşme süresi vs. endişesi taşıyorum.

Bir örgün unide kaydın varsa,başka yere geciceksen yks ile kaydını sildirmen gerekiyor.Hemen sildirmem daha iyi değil midir,yaşım 21 sistemde anlık olarak askerlik sıkıntısı oluşmaz diye düşünüyorum ya da başka sıkıntılar.Bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya yerleşemezsen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam en iyisi yerleştirmeler açıklandığı anda sildirmek için başvurun, aynı zamanda öğrenci işlerini arayıp aceleniz olduğunuz vs. söyleyin. Sizin işleminizi öne alırlar belki, 1-2 güne silinir herhalde.

belki aynı gün bile silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFE16C857 -- 29 Ağustos 2021; 3:28:4 >
  • Bir önlisans örgjün okurken lisansa yerleşebiliniyor mu yoksa yıne mı kayıt sıldirılmelı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Genel olarak nasıl çalışıyorlar? Benim kaydımın silinmesi 13 gün mü ne sürmüştü o da araya yetkili birisini sokarak. Maaşımı alırım ama iş yapmam kafasında memurlarsa bir an önce sildir. Üstüne araya birilerini sok.

• Ben ege üniversitesine kayıt sildirmeye gittim oradaki çalışan niye zahmet ettin internet sitesinden çok kolay sildirirsin dedi gönderdi.

• Xadlec X kullanıcısına yanıt
    Sildirebıldın mı peki acaba

• hüzünlümutlu H kullanıcısına yanıt

Yerleştirme sonuçlarını bekliyorum tekrar egeyi kazanma ihtimalim var o durumda ne olacak onu sorucam

• madserpent kullanıcısına yanıt
    Ben de hacettepe üniversitesinden sildireceğim. Konuştuğum zaman çok kolay bir iş aynı gün bildiriyoruz demişti. Hatta mutlaka yerleştirme sonuçlarından sonra sildir garanti olur dedi. Ben de yerleştirme sonuçlarından sonra sildireceğim. Üniversiteden üniversiteye fark olabilir ama böyle bir durumda mağdur etmezler diye düşünüyorum. Okuduğunuz okulun öğrenci işlerine bir danışın durumunuzu anlatın bence.

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

EA 1566

• Ya illa buraya geliceksin diyo kafamı duvarlara vurucam artık ben bi kayıt silme işlemi için neden urfadan eskişehire gitmek zorundayım çıldırıcam ya

• Hocam yerlşemen kesinse sildir hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: bilemiyorumaltanb

Ya illa buraya geliceksin diyo kafamı duvarlara vurucam artık ben bi kayıt silme işlemi için neden urfadan eskişehire gitmek zorundayım çıldırıcam ya

bilemiyorum altan bilemiyorum  

• Hocam ben kaydımı sildirmek için baya bi uğraştım şimdiden bilginiz olsun. Yaklaşık 7 8 kişiye imza attırmanız gerekiyor ilişiğim kalmamıştır diye. Ve o hocaları o gün bulabilmek baya sancılı. Bazıları izinde oluyor bazıları okulda olmadığı için imza yetkisini başkasına veriyor dolanıp duruyorsun benim 2 gün sürmüştü

• AnewAaron kullanıcısına yanıt
    Hangi okul acaba

• Erden123 E kullanıcısına yanıt

İstanbul sbü

Ben de gaziden sıldırecektım de yerleştirme sonuclarını beklıyordum bu şekılde anlattıgımda ögrencı ıslerı en fazla 1 gunde hallolur dedı uzar mı acaba

Ben de hacettepeden sildireceğim bana da en fazla bir saate çıkarsın dedi okuldan öğrenci işleri

Hocam ben sabahtan gitmiştim 9 gibi ilk gün. Yaklaşık saat 6ya kadar hastane fakülte dekanlıklar dolanıp durdum. Kütüphaneye hiç gitmemiş kaydım olmamasına rağmen ordaki yetkili kişinin imzası gerekiyordu izindeymiş vekalet veren de kimse olmadı aradım bulamadım. En son dediler işte yarın gel onun yerine birini buluruz yarın. Yarın gittim 2 saat falan yine ordan oraya dolandırdılar. Yani öğrenci işlerinden bağımsız hocaların okulda olup olmama durumuna bağlı. Şanslıysanız 2 3 saatte halledersiniz

Buna ek olarak kaydınızı sildirdikten sonra e devlete geç düşebiliyor okulu arayıp darlarsınız ya da öğrenci işlerini artık kim ilgileniyorsa. E kayıt yapacaksanız okula sıkıntı çekmeyin aklınızda bulunsun

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.