Şimdi Ara

Üni kaydını silme ve tercih (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Hacettepe’de online kayıt silme yok sanırım dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnewAaron kullanıcısına yanıt
    Sizinki ne kadar sürede düşmüştü peki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ya şimdiye gidecektım bir açıklamadılar şu sonucları inşallah bir aksilik cıkmaz ya

• hüzünlümutlu H kullanıcısına yanıt

Umarım çıkmaz hocam benim 4 gün sonra düşmüştü

Ya benım örgün önlisansda kaydım vardı sımdı lısans tercih ettım eger gelırse sısteöe geç düşse bıle kayıt olabılırım dıye düşünmüştüm çünkü biri lisans biri önlisans ama bir fikriniz var mı bu konuda acaba

• darkesttry D kullanıcısına yanıt
    Yok ben bizzat gittim öğrenci işlerine konuşmaya kütüphane ve yurtlarından imza istiyorlarmış bir de öğrenci kimliğimi teslim edicekmişim mecbur gelmek zorundasın dediler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Erden123 E kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler illa gidilecek yani neyse  

Yüz yüze kayıtta da e devlete öğrenci bilgilerimizin hemen düşmesi gerekiyor mu? Bununla ilgili bir bilginiz var mı? Üniversiteden kaydımı sildirdikten sonra direkt yüz yüze kayıda gidebilir miyim?

Salı gunu acıklansa persembe cuma da kayıt sıldırsek 5 gun oluyor kayıt bıtmesıne bence düşmesı lazım ben başka bölüme kayıt yaptırcam tercıh sonuclarını beklıyorum dedım boyle bı sorun olsa soylemezler mıydı acaba cunku sonuclarınız acıklansın oyle gelın uzun sürmez demıslerdı umarım erkenden düşer

Ben de belirttim. Hatta yerleştirme sonuçlarıyla e kayıt arasında çok zaman olmuyor hemen düşer mi dedim Biz hemen bildiriyoruz sorun olmaz dedi. Baya sıkıntılı bir süreç umarım kazasız belasız atlatırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erden123 -- 29 Ağustos 2021; 21:10:54 >

Bu konuyu tam bilmiyorum hocam ama yüksek ihtimalle gerekiyodur. Ben e kayıta yetişememiş olursanız diye dedim işlerinizi halletikten sonraki ertesi gün direkt okulu arayıp darlayın

Anladım çok teşekkür ederim.

Sizin sıkıntı olmaz hocam önlisans ve lisans aynı anda okunuyor

• bu tercihler en geç salıya kadar açıklanmazsa hemen gidip sildirmemiz gerekecek.sildirme işlemi bir günde oluyormuş ancak benim endişem sisteme kaç gün içinde düşeceği

Ben de böyle düşünmüştüm ama yıne de sildirecegım sisteme geç düşse bıle sorun olmaz degıl mı teşekkür ederim hocam.

Hocam sizin için dediğim gibi sıkıntı olmaz. Ama lisanstan lisansa geçecek arkadaşlar için sıkıntı. Önemli olan sisteme düşmesi diye biliyorum

ben lisanstan sildirip lisansa kayıt olacağım bir bilginiz var mı genelde 2 3 gün yazmışlar ama endişelendim şuan

• selindenizli S kullanıcısına yanıt

Hocam en yakın zamana bilet alın gidin. Ben eskişehirde yaşıyorum istanbulda kalacak yerim de yoktu 1 günde hallederiz gibisinden konuştu öğrenci işleri halledemediler. Yani okulunuza bağlı kesin bir şey diyemeyeceğim ama sancılı bir süreç. İmza attıracağınız hocayı bulamıyosunuz yerinde soruyosunuz öğrenci işlerine biz bilmeyiz arama yetkimiz yok cart curt konuşuyolar bir sürü. Baya bi tartışmıştık. 31inde falan gidin halledin derim

ben bizim okuldan aynı bölümden kayıt sildiren biriyle görüştüm işlem bir günde oluyor beş dakikamı aldı dedi.benim endişem sisteme ne kadar zamanda geçer.zaten şu sonuçlar açıklansa hemen gün içinde bilet alıp gideceğim

• selindenizli S kullanıcısına yanıt

yani hiç inandırıcı gelmedi bana 5dk sürmesi. sanırım bazı okulların online olarak sildirme işlemi var ya da 2. bir alternatif danışman hocanız üzerinizden kaydınızı sildirmek gibi bir şey var. sadece danışman hocanıza gidip imzalatıyosunuz. danışman hoca sizi kurula çıkarıyor bunun için ama bu kurul mevzusu sildirme işlemi vs yaklaşık 15 günü buluyor diye biliyorum. eğer öyle denildiği gibi 5 dk ise çok şanslısınız. çok uzun süreceğini zannetmiyorum e devlete düşmesi 3-4 gün maxtır diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.