Şimdi Ara

Under Armour nasıl bir marka?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stephen Curry, Dwayne Johnson, Anthony Joshua gibi kişilerin tercih ettiği marka şu sıralar popüler oldu sizce marka nasıldır? Nike ve Adidas'a göre kıyasla kaliteli midir?

• Giyim olarak Adidas ve Nike'dan daha kaliteli fakat ayakkabılarda onlarla yarışamaz.
  • Ayakkabı olarak Adidas ve Nike'dan daha kaliteli fakat giyimde onlarla yarışamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adidas olarak ayakkabı ve nike'dan kaliteli fakat giyimde onlarla yarışamaz.

• Gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.
  • fiyatı ile oranlayınca pazar malı kalitesinde. ayrıca kısa kollu tişörtlerin o kol kesimi nedir öyle biceps i tamamen örtüyo, vücudu olan adamı bile sıska gösteriyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Giyim olarak Adidas ve Nike'dan daha kaliteli fakat ayakkabılarda onlarla yarışamaz.

Koşu ayakkabısı alacaktım siteden neden bu markanın ayakkabılarına bu kadar kötü diyorlar? YT'de koşu ayakkabısı favorilerinde UA'nın Charged Bandit serisi mevcut.

http://www.underarmour.com.tr/tr-tr/erkek-ua-charged-bandit-2-koşu-ayakkabısı/1273951.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

quote:

Giyim olarak Adidas ve Nike'dan daha kaliteli fakat ayakkabılarda onlarla yarışamaz.

Koşu ayakkabısı alacaktım siteden neden bu markanın ayakkabılarına bu kadar kötü diyorlar? YT'de koşu ayakkabısı favorilerinde UA'nın Charged Bandit serisi mevcut.

http://www.underarmour.com.tr/tr-tr/erkek-ua-charged-bandit-2-koşu-ayakkabısı/1273951.html

bu ne olom,
    eskimiş çamırlı papıç kibin

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

quote:

bu ne olom,

Stephen Curry o markadan sponsor bir oyuncu nasıl böyle bir söz diyebiliyorsun?

• Nike olarak adidas ve giyimde onlardan daha kaliteli falat ayakkabıda onlarla yarışamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

quote:

bu ne olom,

Stephen Curry o markadan sponsor bir oyuncu nasıl böyle bir söz diyebiliyorsun?

sitipin köri'nin sponsoru olunca güzel mi oluyo
    sanada verseler parayı seninde sponsorun olur.
    madem sitipin giyoo biz giyek ziniyetinden doğan en büyük pazarlama taktiği bu

• quote:

quote:

Ayakkabilari cabuk deforme oluyor. Ustleri ise genelde sporda giymek icin. Parasini sonuna kadar hakediyor fakat ayakkabi icin ayni seyi diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amerika da bile pahalı olan markadır, fiyatları yüksek. Ayakkabı değil de sportif giyim için tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

Ayakkabı olarak Adidas ve Nike'dan daha kaliteli fakat giyimde onlarla yarışamaz.
    Adidası bilmem ama Nike gibi spor ayakkabı sektöründe bir çok teknolojinin mucidi bir markanın seviyesine gelmeleri için çok zamana ihtiyaçları var.
    Reklam ve pazarlama stratejileri ile şişirilmiş bir marka bana göre tıpkı Skechers gibi.
  • Ayakkabılarını kullanmıyorum, New Balance 990V4 ile daha rahat ettim.
    Ama oradan tişört alıyorum, bence kaliteli ve ömürlü.
    Oğlum eşofman altlarını oradan alıyor hep ve çok memnun. Tişörtlerinden de memnun. Ama o da ayakkabıları ile rahat edemedi.
  • Şapkaları,bereleri ve dış giyimi kaliteli

• amerikanin defactosu diyebiliriz, burda pahali oldugu icin iyi saniyoruz. iyi aksamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatını falan işin içine sokmayacağım ama gerek prestij gerek bazı sporlar konusunda en iyi markalardan biri. Ayakkabı konusunda da iyi ama o kadarda değil. Under armor dan ayakkabı alacağına puma al miss.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.