Şimdi Ara

Under Armour Charged Rogue Amazon'da 275tl//AYAKKABI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
15.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay alanlara bu kadar çabuk gelmesine şaşırdım doğrusu, güle güle kullanın
  • İlginc bir sekilde, standart gonderi olmasina ragmen, siparisin ertesi gunu geldi.

Bu arada bana hic pembe gorunuyor diyen olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

vay alanlara bu kadar çabuk gelmesine şaşırdım doğrusu, güle güle kullanın
    Amazondan aldığım hersey haftasonu vs girmediyse satici amazon ise ertesi gun elimde oluyor ben sevdim amazonu

• Kocaeline yakınsınız galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuyu görüp diğer Under Armour ürünlerine baktın. Dün boynerde 180 Tl olan şeyi 90 Tl sipariş ettim bugün ulaştı. Artık Amazon Tr hariç başka yerden bi şey almayacağım

• EnterX kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam bendekinde de sıkıntı yok sayılır sadece sol tekin burun kısmında yapıştırıcı biraz taşırılmış okadar İNDİRİMLİ fiyatının ederiymiş ayakkabı rahat duruyor .
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Normal bir rahatlığı var öle inanılmaz kaliteli ve rahat değil 500 lira verilmez ayyakabıya indirim doğru olmuş ederi 200 - 300 arası bence

• erkan_163 kullanıcısına yanıt
    Kullanımla çok alakalı bir konu ancak 2 tane ua ayakkabı aldım. İkiside çok çabuk deforma oldu. Arkadaşım oğluna Curry serisi aldı sadece salonda giymesine rağmen o da gitti.
    Benim en çok kullanmama rağmen cidden sağlam kalan ayakkabılarım genelde Reebok'lar oldu. Birde gündelik giydiğim ayakkabıları outdoor markalarına çevirdim o sebeple eskisi kadar çok da giymiyorum.
  • New Balance 44 giyiyorum bunu da 44 siparişi verdim ama küçük geldi. Geri iade edeceğim. Birinin işi görülsün isteyen varsa aldığım ücretere 220 tl'ye gönderebilirim. Kargoyu da ödersiniz tabii ki.
    3 gün içinde alan olmazsa iade edicem.

Model bu: Siyah beyaz olanhttps://www.amazon.com.tr/gp/product/B0728277LY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Konuyu açandan Allah razı olsun.45 giyiyorum her markada bundada 45 aldım tam oldu.teşekkür ederim☺️

• rahatlığı yok ayağımı sıktı baş parmak tırnağımı sıktı rahat değil iade edeceğim 45 numara aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

rahatlığı yok ayağımı sıktı baş parmak tırnağımı sıktı rahat değil iade edeceğim 45 numara aldım
    Benimkininde tabani bozuk gibi anlamadim iade eedecegim yarin falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Benimkininde tabani bozuk gibi anlamadim iade eedecegim yarin falan

Alıntıları Göster
    tabanı rahat değil tipide iyi değil öndende sıkıyor sadece marka kalite konfor bence yok
  • Bende 45 aldım olmadı. Asics gibisi yok gt-1000 almıştım kaç sene önce hala kullanıyorum.

• Taş gibi ayakkabı neyini beğenmediniz.rahat mükemmel.paylaşana tekrardan tesekkür ederim. Bu fiyata bedava.

• İsme bak "Under Armour Charged Rogue " insan şöyle birşey bekliyor.

Under Armour Charged Rogue Amazon'da 275tl//AYAKKABI

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Taş gibi ayakkabı neyini beğenmediniz.rahat mükemmel.paylaşana tekrardan tesekkür ederim. Bu fiyata bedava.
    Bende anlamadim hocam ayakkabinin rahatligi maksimumda.
    Kinetix Lumberjack vs 3.sinif markalardan gecmis olsam anlarimda kullandigim diger ayakkabilar skechers nike adidas ve en pahali ust segment modelleri.
    Bu ayakkabiya rahat degil diyen

• iandi İ kullanıcısına yanıt
    asics kalıpları çok dar değil mi?ben gtx 1000 alıp iade etmiştim, ayak biraz genişse yoruyor asics

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

tabanı rahat değil tipide iyi değil öndende sıkıyor sadece marka kalite konfor bence yok

Alıntıları Göster
    Benim kinin tabani hatali hocam uretim hatasi yoksa rahat ayakkabi ama sol taraf rahatsiz ediyor tabanin bir kismi yuksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Taş gibi ayakkabı neyini beğenmediniz.rahat mükemmel.paylaşana tekrardan tesekkür ederim. Bu fiyata bedava.
    ben rahat edemedim bu ayakkabıda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.