Şimdi Ara

Under Armour Charged Rogue Amazon'da 275tl//AYAKKABI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
15.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bunu aldım bende eyvalllah
  • https://www.amazon.com.tr/Under-Armour-Commit-Antrenman-Ayakkabı/dp/B07CTMDRH3/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&language=tr_TR&ref_=ya_aw_od_pi&tag=donanimtr01-21

Bu ürünü aldım. geldi ürün ama sağında solunda yapıştırıcılar gözüküyor, normalmi bu. 600 liraya satıyor sitesinde. 600 liralık ayakkabı satılmaz ki bu şekilde. sahtemidir nedir.https://prnt.sc/o9h7b3
    https://prnt.sc/o9h84e
    https://prnt.sc/o9h7b3

Under Armour Charged Rogue Amazon'da 275tl//AYAKKABI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kzenon -- 2 Temmuz 2019; 13:36:19 >

• kzenon K kullanıcısına yanıt
    Maalesef günümüz kalite standartları bu şekilde. Sahte olacağını düşünmüyorum, size kötü işçilikli ürün denk gelmiş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok popüler bir marka ama hiç denemedim. Rahatlığı sağlamlığı falan nasıl? Hoş siyahın 44 numarası yok alamayacağım da bilgi olsun.
  • kzenon K kullanıcısına yanıt
    bu hangi modeli? mavi olansa neden mevai beyaz değil? benimki de geldi siyah beyaz karışık... gerçi tek renk gibi duran seninkini tercih ederdim. ayrıca bana gelen ayakkabıda sizinki gibi yapıştırıcılar alenen ortada değil ve o kesimler düz dalgalı değil gibi.. belki sizin fotodan dolayı oyle gorunuyordur.
  • sipariş geldi;gayet rahat bir ayakkabıymış,evde giyerken bile hissediliyor rahatlığı.kalıp olarak da normal kundura numarasının bir numara büyüğü olarak sipariş etmiştim ve sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Beden olarak nasıl hocam 44 giyiyorum normalde kaç almalıyım

Alıntıları Göster
    Ben normalde 41 giyiyorum fakat ua da hep 42 oldu. Hatta bir modelde 42.5 aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Bende hanım resmî gönderince öyle sandım rengini hocam güneş Işığından öyle oldu siyah normalde

• alyosha A kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerini arastiricam hocam sagolasin

• Bugün Under Armour Horizon RTT GTX aldım fiyat 1.200 den 599 a inmiş

GoreTex li ayakabilari her zaman faydali ve saglam buldum fiyati da uygun bulunca kacirmadim.

Normalde 44 giyerim 44 yine tam oldu fikir vermek acisindan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Under Armour Charged Rogue Amazon'da 275tl//AYAKKABI

Pazar günü sipariş verdim pazartesi kargoya verildi salı elimdeydi yani haftasonu almazsanız ertesi gün elinize ulaşıyor teslimat hızı iyi.
    Ürün kalitesi Nike'lar dan vs yüksek zaten marka seviyeside yukarda olduğundan bunu bir + olarak saymıyorum
    Rahatlık olarak eski ayakkabım skechers claw hammer kalitesini beklemiyordum bu supriz oldu ayakkabı aşırı rahat claw hammer salaştı böyle dinamik olmayan bir rahatlıklı bu dinamik bir rahatlık veriyor bu ayakkabı kesinlikle daha iyi diyebilirim hani o 500 liralık ayakkabı hissini alıyorsun aklında 100 liraya lumberjack kinetix falanmı alsaydım düşüncesi kalmıyor bariz hissedilir bir fark var çünkü.
    Ben çok memnun kaldım 275 tl ye gerçekten çok iyi bir fiyattan aldık.
    Dayanıklık merak eden arkadaş vardı dayanıklı olacağını düşünmüyorum adidas terrex tarzı ayakkabı almanız lazım açılma vs olmaması lazım skechers nike ua vs hepsi açılır yoğun kullanımda bu ayakkabılar haftada 1-2 maks 3 gün giyilmeye göre tasarlanan ayakkabılar taraklı ayak+uzun yürüme süresine sahipseniz benim gibi hergün giymede 5-6 ayda açılma olur
    Ama şunu söyleyebilirim skechers teki gibi taban erimesi olmaz taban kalitesi baya yüksek ve dayanıklı.
    Kısaca güzel bir alışverişti memnun kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnterX -- 3 Temmuz 2019; 1:26:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnterX

Pazar günü sipariş verdim pazartesi kargoya verildi salı elimdeydi yani haftasonu almazsanız ertesi gün elinize ulaşıyor teslimat hızı iyi.
    Ürün kalitesi Nike'lar dan vs yüksek zaten marka seviyeside yukarda olduğundan bunu bir + olarak saymıyorum
    Rahatlık olarak eski ayakkabım skechers claw hammer kalitesini beklemiyordum bu supriz oldu ayakkabı aşırı rahat claw hammer salaştı böyle dinamik olmayan bir rahatlıklı bu dinamik bir rahatlık veriyor bu ayakkabı kesinlikle daha iyi diyebilirim hani o 500 liralık ayakkabı hissini alıyorsun aklında 100 liraya lumberjack kinetix falanmı alsaydım düşüncesi kalmıyor bariz hissedilir bir fark var çünkü.
    Ben çok memnun kaldım 275 tl ye gerçekten çok iyi bir fiyattan aldık.
    Dayanıklık merak eden arkadaş vardı dayanıklı olacağını düşünmüyorum adidas terrex tarzı ayakkabı almanız lazım açılma vs olmaması lazım skechers nike ua vs hepsi açılır yoğun kullanımda bu ayakkabılar haftada 1-2 maks 3 gün giyilmeye göre tasarlanan ayakkabılar taraklı ayak+uzun yürüme süresine sahipseniz benim gibi hergün giymede 5-6 ayda açılma olur
    Ama şunu söyleyebilirim skechers teki gibi taban erimesi olmaz taban kalitesi baya yüksek ve dayanıklı.
    Kısaca güzel bir alışverişti memnun kaldım
    Guzel hocam gule gule giy

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Big mistake

• EnterX kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın.numara olayı nasıl ?diğer markalarla kıyaslarsanız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Güzel günlerde kullanın.numara olayı nasıl ?diğer markalarla kıyaslarsanız
    sag ol hocam
    Numara olarak tum spor ayakkabilarda 45 giyiyorum bunuda 45 aldim ve tam oldu

• 3 veya 4 sene oldu yeni yırtıldı under armour ayakkabım. dayanıklı ve kaliteli ayakkabılar yapıyor under armour. dayanıksızdır diye algı olmasın kafanızda 1-2 kişinin ayakkabısı yırtılmış diye. tavsiye ederim güzel marka.
  • under armour abdnin kinetixi diyenler var doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

under armour abdnin kinetixi diyenler var doğru mu?
    Mustang de amerikanin egeasi.

• Skechers mi under armur mu? Hangisi daha iyi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.