Şimdi Ara

Under Armour Charged BanditTrail GTX - 514,46₺ - 42-42,5-43 / Boyner

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Under Armour 3022784-001 Charged BanditTrail GTX Erkek Outdoor Ayakkabısı Boyner’de YZ30 koduyla 514,46₺’ye gelmektedir.

https://www.boyner.com.tr/under-armour-outdoor-ayakkabisi-898385

42 - 1
    42,5 - 5
    43 - 1 adet stok bulunmaktadır.

Ürün GTX piyasasına göre uygun geldiği için paylaşılmıştır.

İyi alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepedeninme -- 10 Temmuz 2020; 9:45:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 43 olan sepete eklenmiyor.
  • Pahalı olduğunu düşündüğüm için aylarca hani şöyle bi ihtimal alınabilir seviyelere gelir mi diye takip ettim bu ayakkabıyı. Sonradan ürünün pahalı olmadığını ve aslında benim fakir olduğumu fark ettim ve gittim başka bir ayakkabı aldım.
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    300 tl çok geldiği için indirim beklemeye başlamıştım. Dolar 3.5'dan 7 seviyelerine çıkınca bende bir sonraki hayatımda alırım demeye başladım.

• Ben memur olduğum halde bir ayakkabıya 500 TL vermek koyuyor asla o kadar parayı vermem herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Girdiğiniz indirim kodu aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir.

Under Armour Outdoor Ayakkabısı
  • Yukarıdaki arkadaş, memur olduğu halde 500 tl vermenin ona koyduğunu söylemiş. Memursun be sen, MEMUR. 1000 dolar alıyor musun, merak ediyorum.
    Bir de böyleleri var. Her başlıktan köstebek gibi fırlıyorlar. 'Ben bu parayı vermem.' Ee? Verme kardeşim. Herkesin bütçesine göre... 10.000 liraya da ayakkabı satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtelliturna

Yukarıdaki arkadaş, memur olduğu halde 500 tl vermenin ona koyduğunu söylemiş. Memursun be sen, MEMUR. 1000 dolar alıyor musun, merak ediyorum.
    Bir de böyleleri var. Her başlıktan köstebek gibi fırlıyorlar. 'Ben bu parayı vermem.' Ee? Verme kardeşim. Herkesin bütçesine göre... 10.000 liraya da ayakkabı satılıyor.
    Ederi bu değil, bu paraya bu alınmaz dövizle şişirilmiş fiyatta olduğu için öyle söylemiş olabilir. Bende vermem açıkcası.
  • tarum_58 kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaş saydırmış ama etiketlememiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.