Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.503
Cevap
31
Favori
71.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de ilk çıktığında 1580 liraya Ps4 Pro aldım, ne yapalım yani Xbox’ı 2000 liraya aldıysan sürekli Ps4 haberlerinde oyunlarında yorum yapıyorsun, pubg, minecraft 4K, sea of thieves oynayan cihaza 2000 lira verene kadar zamanında PS4 Pro alsaydın Uncharted oynardın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantığa bak 5-6 bin tl'ye Pc toplamak yerine 4k destekli Xbox aldım, yılda 2-3 tane exc oyununun tanesini 300 tl'ye oynamak için Ps4 Pro'ya 2300 tl vereceğime 100'den fazla oyunu bana ayda 30 tl oynatan Xbox alırım daha iyi. Bu arada Spider Man geliyor 300 tl, fan sesini de remix olarak düşünerek oyna ki kafan şişmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 7 Temmuz 2018; 13:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Mantığa bak 5-6 bin tl'ye Pc toplamak yerine 4k destekli Xbox aldım, yılda 2-3 tane exc oyununun tanesini 300 tl'ye oynamak için Ps4 Pro'ya 2300 tl vereceğime 100'den fazla oyunu bana ayda 30 tl oynatan Xbox alırım daha iyi. Bu arada Spider Man geliyor 300 tl, fan sesini de remix olarak düşünerek oyna ki kafan şişmesin.
    Fiyat politikası diye papağan gibi tekrarlıyorsun başka bir şey yok zaten ama ne hikmetse Ps4 oyunlarını takipten vazgeçmiyorsun spiderman’e uncharted’a uzaktan sulanarak bakacağına neden 4K Xbox oyunlarını oynamıyorsun neyse senin gibi trolle daha fazla vakit kaybedemem.

• Nerede neyi takip ettiğimden sana ne? Oyunlarımı oynuyorum, şu aralar 1080p 60fps takılıyorum ileride 4k monitör alırım orada akmaya devam ederim ne de olsa yeni bir cihaz kafama göre takılırım. Ha bu arada Ps4'de alacağım yakındır daha da yakından inceleyeceğim muhtemelen exc oyunları oynar satarım geri kalan tüm oyunlar için Xbox One X yeter zaten. Vakit kaybetmek istemiyorsan blokla geç ama bloklayamıyorsun çünkü haklıyım ve eleştirmeye devam edeceğim. Şimdi olmasa da ileride tek tek hortlatacağım bu konuları.

• İkisinde de amd gpusu ve cpusu var,yani ps4 gömecek olursan bu AMD'nin işine gelmez. Mazallah maaşından filan keserler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna dublajlı başlayacağım ama acaba orijinal ingilizce ses ve Türkçe altyazı daha mı iyi yoksa dublajda herhangi bir sansür, eksik argo sözler vb yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dantesneo

Oyuna dublajlı başlayacağım ama acaba orijinal ingilizce ses ve Türkçe altyazı daha mı iyi yoksa dublajda herhangi bir sansür, eksik argo sözler vb yok mu?
    türkçe dublaj oyniyabilirsiniz hocam sansur vs. yok

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

türkçe dublaj oyniyabilirsiniz hocam sansur vs. yok

Birinci oyunun bir kısmını bitirdim ancak bir süre sonra sıkmaya başladı. Grafik ve atmosfer gerçekten güzel 11 sene önceye göre ama oyunda adam akıllı bir senaryo yok, sürüsü bereket çekirge gibi adam ortaya çıkıyor onlar bana sıkıyor ben onlara sıkıyorum sonra ilerliyorum yine çekirge gibi sürü geliyor sık babam sık... Oyunu bir saatin üstünde oynadığımda da midem bulanmaya başladı nedense. İkinci ve üçüncü oyunlar da mı böyle zayıf senaryolu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Nerede neyi takip ettiğimden sana ne? Oyunlarımı oynuyorum, şu aralar 1080p 60fps takılıyorum ileride 4k monitör alırım orada akmaya devam ederim ne de olsa yeni bir cihaz kafama göre takılırım. Ha bu arada Ps4'de alacağım yakındır daha da yakından inceleyeceğim muhtemelen exc oyunları oynar satarım geri kalan tüm oyunlar için Xbox One X yeter zaten. Vakit kaybetmek istemiyorsan blokla geç ama bloklayamıyorsun çünkü haklıyım ve eleştirmeye devam edeceğim. Şimdi olmasa da ileride tek tek hortlatacağım bu konuları.
    4K 60 fps Cs Go qefyy.

• ilk oyun için dediginiz doğru hocam düşmanlar dalga şeklinde geliyor sıkabilir. ben platinliyene kadar oynamiştim. 2 ve 3 hikaye ve oynaniş acisindan daha iyi hocam. hatta çogu kisiye göre ilk 3 oyunun en iyisi ikincisi

• 3. oyunun yarısına kadar dayanabildim bende.Her oyunun amacı tek başına koca bir orduyu yok etmek.Zamanında Sony parayı basıp bu oyunun incelemelerde yüksek puan almasını sağlamış.Çoğu kişi ilk 3 oyuna bu yüzden efsane,sanat eseri falan diyor.Bence yazık bu kadar eski oyunlara verilen 60tlye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 21 Ağustos 2018; 19:24:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ilk oyun için dediginiz doğru hocam düşmanlar dalga şeklinde geliyor sıkabilir. ben platinliyene kadar oynamiştim. 2 ve 3 hikaye ve oynaniş acisindan daha iyi hocam. hatta çogu kisiye göre ilk 3 oyunun en iyisi ikincisi
    Kupaların biri "askerleri silahla yaralayıp tek yumrukla 10 kez üst üste öldür" gibi bir şeydi. Ya ben bunu denedim.
    Adam yaralı karnını tutuyor ama gel gelelim tek yumrukla ölmüyor hıyar ağası Sonra da sıkıldım bıraktım. Var mı bir püf noktası??
  • beyler ben simdi uncharted collection oynuyorum icinde 1-2-3 olan simdi bu oyunlarin sadece uncharted olani var birde 4 olani var. Collection dan sonra ne oynamaliyim sade uncharted yazan bu 1-2-3 olanin icindemi yoksa o baska hikaye mi? 4. kesin baska sanirim o ok ama sade olani bilmiyorum :s

• Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Uncharted 1-2-3 ü bitirin
    sonra Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu.
    en sonda dlc gibi başlanıp sonra ayrı oyun olarak çıkarılan Uncharted Kayıp Miras ı oynayın.sıra bu şekilde
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Uncharted Kayıp Miras in uncharted 4 ten sonra oynanacagini hic sanmazdim tamamdir bu sekilde yaparim teşekkürler 👍🏻

• Bir oyunda gördüm.

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU]

• merhaba arkadaşlar,

aşağıdaki linkte oyunun Türkçe altyazısı belirtilmiş fakat dublajlı değil sanırım?

https://www.amazon.com.tr/Sony-Uncharted-Collection-PlayStation-4/dp/B018SBZ1PG/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1544061846&sr=8-3
  • Hocam oyun altyazılı ve dublajlı.

• Ben zorda oynamaya çalışıyorum bunaldım 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk oyun resident evil a dönünce korkup bırakmıştım oynamayı
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.