Şimdi Ara

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
23
Favori
41.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonradan kaldırdılar blogdan tarihi. Epic paylaştığı için resmi bir tarihtir muhtemelen.

• Bence de resmi tarihtir.

Bu sefer yayıla yayıla tüm her başarımı yapa yapa oynayacağım.

Hastayım şu oyuna.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt

Ps4'üm olduğu zamanlar Uncharted 4 çıktığı gün fiziksel versiyonu koşa koşa D&R 'a gidip almıştım dijital 189TL idi. Fiziksel olanı da 229TL eski zamanlar güzeldi oyun fiyatları tam istediğim gibiydi. Şimdi 600-700TL rakamları görünce fenalık geçiriyorum. Konsolu bıraktık, Steam fiyatları da arttı şimdi.  Naughty Dog cephesinden ses yok hâlâ Sony yakında büyük ihtimalle etkinlik düzenleyecek orada duyurusu geçer. Ama bu Epic sızıntısı kesin doğru bence tarihi hemen kaldırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 28 Nisan 2022; 17:48:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızan tarikte çıkacaksa neden hala ön siparişe açılmadı. Ön sipariş yerine direk çıkış günü fiyatı belli olacaksa korkarım yüksek fiyattan çıkacak.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Sızan tarihle arada yaklaşık 45 gün var. Eğer yüksek fiyattan çıkacaksa şu an ön siparişe açılsa bile yine yüksek fiyatla açılır. Önümüzdeki 45 günde kurun çok fazla oynayacağını sanmıyorum ama ne olacağı belli olmaz tabi.

• The Frost kullanıcısına yanıt

Ben kuru hiç hesaba katmıyorum.

Neyi hesaba katıyorsunuz fiyat tahmininizde?

Ben standart olarak baz alınan kura rağmen yüksek fiyat çıkarsa diye endişe ettim demek istediğim oydu. Kuru kalkıp 14-15 den hesaplarlarsa fiyat zaten uçar.

• Bence diğer ps oyunları gibi aynı steam fiyatı ile çıkar diyorum ben. Umarım yanılmam.

Bu gamebillet olayını bilmiyordum. O şekilde daha da ucuza gelecek gibi eğer dediğim fiyattan çıkarsa.

Ama oyunun hala ön siparişe açılmaması beni acayip geriyor.

• Sony'nin belirlediği fiyat belli şuan da 329TL eğer ki zamlı olarak çıkarsa diğer oyunlarına da yansıyacak demek. Ben zam geleceğini sanmıyorum tabi yine de görüp beklemek lazım. Söylentilere göre, bu ay içerisinde resmi hesaplardan çıkış tarihi ve sistem gereksinimlerinin açıklanması bekleniyor. Bir diğer söylenti ise Sony büyük bir etkinlik düzenliyor Mayıs sonu veya Haziran gibi olucak orada da açıklanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 6 Mayıs 2022; 11:46:55 >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt

Diğer ps oyunlarına kıyasla bu oyunda bir fark var o sebeple fiyatı farklı olabilir diye düşünüyorum.

Remastered bu oyun ve iki oyun içeriyor. Bu fiyatı etkileyebilir. Gerçi gecen aylardaki cüzdan kodu kampanyaları sayesinde oyun bana makul fiyata gelmiş olacak ana cüzdan da olan para yetmezse diye endişem var. Bu aralar sıkışıyım cüzdana estra para atmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Mayıs 2022; 12:53:10 >
    Global fiyatlarına bakarsanız bu oyun da 50 dolar, PC'ye çıkan diğer Sony oyunları da 50 dolar. Yani şu anda bu oyunun 330 TL olmaması için hiçbir sebep yok.

Umarım öyle olur o zaman cüzdanımda 69,84 TL kalır. Bir de donanım olarak diğerlerini açan her bilgisayarda çalışacak şekilde olursa tadından yenmez. Çünkü bilgisayarda 1050 gt ekran kartı var ve dizüstü olduğu için değiştirme şansım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Mayıs 2022; 21:29:49 >
  • Konuda pek bilgi yok ya da ben göremedim. Uncharted serisi PC'ye mi geliyor? Geliyorsa tüm oyunları mı yoksa son çıkanlar mı? ve ne zaman geliyor?

• 4.oyun ve dlcsi geliyor, yazın çıkacak büyük ihtimal de tam tarih varsa ben de bilmiyorum

• Elric. kullanıcısına yanıt

Tarih 20 Haziran 6 hafta kaldı.

• Uncharted 4 çıkalı 6 yıl olmuş daha dün gibi hatırlıyorum vay be zaman akıp gidiyor.

• 20 Haziran'a 1 ay kalmış hala ses seda yok. Çıkış tarihi resmi olarak belli olsaydı bu hafta kesin haberini alırdık da sanırım yalan oldu. Temmuz veya Ağustos'a kaymış olabilir. 1 ay da reklamını yaparlardı normal de sistem gereksinimleri açıklanırdı, oynanış videosu gelirdi. Hangi teknoloji kullanacaksa o söylenirdi ama ortada hiç biri yok. God of War da olduğu gibi Nvidia ile anlaşmalı diye biliyorum.

• Amicia de Rune

Ben de senin gibi 20 Haziran diye biliyordum ama 2 ay önce bir site 15 Temmuz diye haber geçmiş. SteamDB de öyle yazıyor demişler

• Artık tarih açıklamaları gerekmiyor mu yeter artık bu bekleme süresi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.