Şimdi Ara

Ünal AYSAL aday olmayacak! (GSTV) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

rivayı satma yetkisi 2 senedir aysalda var.
    borç artmış olabilir, fakat yerin dibindeki takımı düze çıkartmak için buna ihtiyaç vardı.
    ve başarılı da oldu. takımı avrupada tekrar eski noktasına yaklaştırdı.
    son dönemde çok hatalı kararlar verdi o başka tabii.
    adnan polat konusuna da sonuna kadar katılıyorum, içimde yaradır hala. çok büyük haksızlık ve terbiyesizlik yapıldı.

Hocam ben bu başarıların Ünal Aysal'a ait olduğuna inanmıyorum.Sadece bunu belirtmek istedim.Her ne kadar Kasımpaşa maçından sonra Fatih Terim bu kulüpten ihraç edilmeli dediysemde bir gerçek varki adam kaos,maos,sistemsiz ve gazlı bir futbol ile 2 sene şampiyon yaptı ve Şampiyonlar Liginde güzel bir ivme yakalamıştık.Fakat Terim sonrası gel görki hem sportif olarak hemde transfer olarak hemde maddi olarak içeri girmeye başladık.

Madem yetkisi vardı Riva'yı satmaya neden genel kurula soruyor ve onay çıkmıyor.?

Ayrıca Galatasaray kimsenin oyuncağı değil.Ağızdan çıkan sözler çok önemlidir.Ben Ünal Aysal'ın ağzından çıkan sözlerle ve yaptığı icraatlerle hiç uyuşmadığını görüyorum.Şu an resmen bırakıp kaçıyor.Bunun başka bir açıklaması yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu-

inş gitmez yaa lazım bize

Devamlı 3. olunca bağımlılık yaptı heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizi bırakma başgan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

quote:

Orijinalden alıntı: Burlex

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Siz gundemi degistirebilirsiniz oysa biz degistiricegiz. AZIZ YILDIRIM

ah bi de doğru yazabilsen smoke.gif in bi anlamı olurdu , artizzzz

Sen anladin onu zoruna gidiyo.deme :) azizi devirmek icin yola ciktiniz ama alayinizi temizliyo

Başkanlığı döneminde GS başarıdan başarıya koştu. Bunlar hala kendini bir şey sanıyor.

Dabi dabi 700-800 milyon civari borcu ben taktim gs ye sanki

73 milyar dolar diye duydum ben borcu, sana az söylemişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Steven Gerrard

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen anladin onu zoruna gidiyo.deme :) azizi devirmek icin yola ciktiniz ama alayinizi temizliyo

Başkanlığı döneminde GS başarıdan başarıya koştu. Bunlar hala kendini bir şey sanıyor.

73 milyar dolar diye duydum ben borcu, sana az söylemişler

Delikanli sen az otede oyna buyuyunce konusuruz

• fatih terim barış özbekle mustafa sarpla mı şampiyon yaptı galatasarayı?
    muslera, eboue, elmander, selçuk, melo, riere, necati gibi transferlerle yaptı.
    2. sezonunda da burak, hamit, umut, sneijder, drogba gibi adamlar geldi.
    yani öyle kaosla falan şampiyon yapmadı, iyi oyuncularla şamoiyon yaptı.
  • Ben ayrılacağına inanmıyorum hala, tepkileri ölçmek için bile söyletmiş olabilir.Bu sene sonuna kadar kalacak bence.
  • ALP YALMAN geliyor beyler rahat olun...
  • Eyvah eyvah..
  • bu adam gitsin yerine gelecek olan bizi duman eder. çok büyük pişmanlık olacak. ÜA'nın tek yapması gereken adam gibi bir transfer komitesi oluşturmak. Bülent tulun'dan da bir an önce kurtulmalı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3 Sezon
    2 şampiyonluk 1 Türkiye Kupası
    1 çeyrek final, 1 şl gruptan çıkma

Bak en alt satırdaki başarı Fenerin asırlık tarihinde yok.

• Cok katkısı oldu ve geçrekten bazı konularda güzel adım attı. Teşekkür edilerek gönderilmeli bırakacaksa bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

bu adam gitsin yerine gelecek olan bizi duman eder. çok büyük pişmanlık olacak. ÜA'nın tek yapması gereken adam gibi bir transfer komitesi oluşturmak. Bülent tulun'dan da bir an önce kurtulmalı.

Kim ne derse desin kötü oldu bu.Yönetimi güçlendirerek tekrar seçilmesi daha iyi olurdu.Alp Yalman Semih Haznedaroğlunu da listesine alsın.Tam olsun.
  • Ünal Başkan'dan sonra bizi tatmin edecek tek başkan adayı Haluk Ulusoy'dur..

Ünal Başkan'ı çok seven biri olarak umarım bu aday olmayacağı söylentileri doğru değildir. Keşke başkan listesini değiştirmeseydi ikinci seçilişinde..
  • Gitsin tabii de, o sattığı hisseleri kulübe geri almak zorunda
  • Çok söyledim zamanında sexy kulüp diye, çilek diye Gs taraftarını ayakta uyuttu. 2 senedir kendi elleriyle yükselttiği takımı 1.5 senede borçlarla birlikte dibe sürükledi. Alın size kurumsallık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

bu adam gitsin yerine gelecek olan bizi duman eder. çok büyük pişmanlık olacak. ÜA'nın tek yapması gereken adam gibi bir transfer komitesi oluşturmak. Bülent tulun'dan da bir an önce kurtulmalı.

Kim ne derse desin kötü oldu bu.Yönetimi güçlendirerek tekrar seçilmesi daha iyi olurdu.Alp Yalman Semih Haznedaroğlunu da listesine alsın.Tam olsun.

Alp yalman denilen adamı iyi hatırlarım. konuşması 10 kelimeyi geçmez ve yılda 1-2 demeç verir. bu adam şu kirli dönemde bırakın bizi savunmayı kendini savunamaz. getirilme sebebi kukla olması içindir. ÜA AA'yı HÜ'yü ve AD'ü listesine alıp gelsin takım da bir form'a girse yeter. Yalnız unutulmaması gereken birinin 360 TV Beyaz TV ve diğer benzeri saçma sapan spor programı yapan kanalları satın alıp kapatması lazım :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3 Sezon
    2 şampiyonluk 1 Türkiye Kupası
    1 çeyrek final, 1 şl gruptan çıkma

Bak en alt satırdaki başarı Fenerin asırlık tarihinde yok.

Magaradan ciktin.galiba 2008.de chelsea ile ile.ceyrek.final.oynayan kimdi.? Gecene sene uefa kupasinda yari final hayal mi goruyon sen 2 sene.ust uste turkiye kupasi (biz alinca teneke kupasi diyodunuz )

• Haldun Üstünel yeni başkanın listesinde olsun da
  • Takımı borca surukledikten sonra dipteyken kaçıyor. Zor durumda kaçmak kolay.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.