Şimdi Ara

Umre'den (suudi arabistan) telefon getirtmek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
2
Favori
48.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu açan arkadaş birşeyler yaz da bilgilenelim
    arabistandan telefon getirten başka kimse yok mu

ekleme: iphone 4s için 350 lira fiyat vermişler nedir ne değildir bilgisi olan birşeyler yazsın (gerçi çakmadır diye düşünüyorum ama şuan orada bulunanlar
    herkesin aldığını söylediler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 20 Ocak 2013; 6:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

konuyu açan arkadaş birşeyler yaz da bilgilenelim

ekleme: iphone 4s için 350 lira fiyat vermişler nedir ne değildir bilgisi olan birşeyler yazsın (gerçi çakmadır diye düşünüyorum ama şuan orada bulunanlar

hocam yakında tanıdıklarımda gidecekte sorma imkanınız varsa s3 ve note2 nin fiyatları ne kadarmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paveHawk

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

konuyu açan arkadaş birşeyler yaz da bilgilenelim

hocam yakında tanıdıklarımda gidecekte sorma imkanınız varsa s3 ve note2 nin fiyatları ne kadarmış?

dostum gidenler pek anlamadığı için araştırma yapıyorum açıkcası
    note2 desem anlamazlar emin ol ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

Arabistanda çalışıyorum. Jarir arabistanın en büyük kitap kırtasiye ve elektronik marketidir. Alışveriş merkezlerinde ve caddelerde bolca mağazası vardır. Ürünleri garantilidir ve sorun yaşamazsınız. Ayrıca sony yetkili satıcılarıda birçok AVM de mevcuttur. Yani Jarirdende alsanız sony mağazasındanda alsanız sorun yaşamazsınız ikiside güvenilirdir. Fiyatlarda heriki mağazada aynıdır 1 kuruş fark yoktur. Kıyı köşe küçük dükkanlarda belki biraz düşük fiyata bulabilirsiniz ama kesinlikle tavsiye etmem. Ya Jarirden yada sony mağazasından alın. Türkiye fiyatlarıyla kıyasalarsanızda pahalı modellerde galaxy S2, arc S de felan epey bir fiyat farkı oluyor, ama düşük fiyatlılarda pek fiyat farkı olmuyor. Mesela galaxy S2 son 1 yılda 2400 riyalle 2000 riyal arasında değişiyor. Bazı hafta sonları 2000 riyale düştü, şu anda bildiğim kadar 2250 riyaldi. Özellikle yeni model geleceğinde son model hemen indirime giriyor. Galaxy S3 çıkmadan evvel S2 ciddi indirime gider. Arc S 3-4 haftadır 2000 riyal den satılıyor. Galaxy S çıkmadan evvel Arc S de de iyi indirim olur.

Selamlar.

acaba mart ayında yani çıkar çıkmaz arabistandan xperia z getirtmek mantıklı olur mu, fiyatı ne kadar olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Gizemcesi

quote:

Arabistanda çalışıyorum. Jarir arabistanın en büyük kitap kırtasiye ve elektronik marketidir. Alışveriş merkezlerinde ve caddelerde bolca mağazası vardır. Ürünleri garantilidir ve sorun yaşamazsınız. Ayrıca sony yetkili satıcılarıda birçok AVM de mevcuttur. Yani Jarirdende alsanız sony mağazasındanda alsanız sorun yaşamazsınız ikiside güvenilirdir. Fiyatlarda heriki mağazada aynıdır 1 kuruş fark yoktur. Kıyı köşe küçük dükkanlarda belki biraz düşük fiyata bulabilirsiniz ama kesinlikle tavsiye etmem. Ya Jarirden yada sony mağazasından alın. Türkiye fiyatlarıyla kıyasalarsanızda pahalı modellerde galaxy S2, arc S de felan epey bir fiyat farkı oluyor, ama düşük fiyatlılarda pek fiyat farkı olmuyor. Mesela galaxy S2 son 1 yılda 2400 riyalle 2000 riyal arasında değişiyor. Bazı hafta sonları 2000 riyale düştü, şu anda bildiğim kadar 2250 riyaldi. Özellikle yeni model geleceğinde son model hemen indirime giriyor. Galaxy S3 çıkmadan evvel S2 ciddi indirime gider. Arc S 3-4 haftadır 2000 riyal den satılıyor. Galaxy S çıkmadan evvel Arc S de de iyi indirim olur.

Selamlar.

acaba mart ayında yani çıkar çıkmaz arabistandan xperia z getirtmek mantıklı olur mu, fiyatı ne kadar olur

artık arabistanda değilim net bilgi veremem kusura bakma...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gizemcesi

quote:

Selamlar.

artık arabistanda değilim net bilgi veremem kusura bakma...

olsun, ilgin için teşekkürler :)

• İphone 4s ve 5 güncel fiyatlarını bilen var mı? Arabistan daki iphone lar simfree mi?
  • s3 mininin fiyatı ne
  • xperia z fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
  • Evet 2499 SAR dan satılıyor. Yaklaşık 1200tl'ye denk geliyor

http://www.extrastores.com/Site/ProductDetails.aspx?ProductID=2907060

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 11 Mart 2013; 21:11:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Evet 2499 SAR dan satılıyor. Yaklaşık 1200tl'ye denk geliyor

http://www.extrastores.com/Site/ProductDetails.aspx?ProductID=2907060

Çokk teşekkürler :)
  • Arkadaşlar Arabistanın teknoloji sitelerinden alsak telefonu gelir mi? Sim Free mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibram_e

xperia z fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

Sony Z : 1750- 1800 riyal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki jarir ya da extra dan alınan telefonlar sim free mi ?
  • DeTaXs kullanıcısına yanıt
    Ben ıphone 4s aldım 200 tl'ye ama çalışmıyor aynı sorun dayımdada yaşandı ben tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Yaşamaz

Ben ıphone 4s aldım 200 tl'ye ama çalışmıyor aynı sorun dayımdada yaşandı ben tavsiye etmem.

200 tlye telefon alırsan zaten hani mantık var 1500 tl telefon 500-600 olur dersin 200 tl ye al sonra çalışmıyor

• Getirdiğim yer suudi arabistan orda fiyat napıyım 200tl yerine 500tlmi veriyim

• quote:

Getirdiğim yer suudi arabistan orda fiyat napıyım 200tl yerine 500tlmi veriyim

bende arabıstandayım ama burada cok fazla cakma telefon var fıyatları ondan ucuz kanıp almayın o fıyata o telefon olmaz :D iyi bişi en az 1000tl civarı oda g2 suan
  • quote:

Halâ 200 Lira’ya 4s aldığınızı mı sanıyorsunuz :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.