Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamdi1980

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tarkansu

Eğer bulabilirseniz, ben Türkçe klavye nasıl oluyor onu merak ediyorum birde sessize alma kısayolu hangisi onu bilmiyorum

Ben swiftkey klavye kullanıyorum Türkçe olarak çok kullanışlı beğenmezsen TOUCHPAL kullan odaçok güzel gene Türkçe desteği var

İşte o sessize tek seferde almayı da ROOT yapıp XPOSED ile yapabiliyorsun :)

sen umi super de xposed kurup çalıştırabildin mi? ben kurdum ama çalışmadı bir türlü

Evet kurdum TWRP ile XPOSED sorunsuz çalışıyor ama GRAVİTY modülü çalışmıyor güncelleme bekliyorum.

ben de xposed çalışmadı hangisini kurdun nasıl kurdun link varmı ?

Kurduğum dosyanın adı xposed-v86-sdk23-arm64.zip aratırsan her yerden indirebilirsin.

• Benimkide geri gidiyor ben mail mesaj olarak ürün tarafınıza geri çıktı yazdım bana ulaşmadı yazdım onlarda birazdaha bekleyin yazmışlar
    biraz bekleyip oraya yola çıktığına dair ekran görüntüsü atacam
  • Ben tekrar göndermelerini istedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tarkansu

Eğer bulabilirseniz, ben Türkçe klavye nasıl oluyor onu merak ediyorum birde sessize alma kısayolu hangisi onu bilmiyorum

Ben swiftkey klavye kullanıyorum Türkçe olarak çok kullanışlı beğenmezsen TOUCHPAL kullan odaçok güzel gene Türkçe desteği var

İşte o sessize tek seferde almayı da ROOT yapıp XPOSED ile yapabiliyorsun :)

sen umi super de xposed kurup çalıştırabildin mi? ben kurdum ama çalışmadı bir türlü

Evet kurdum TWRP ile XPOSED sorunsuz çalışıyor ama GRAVİTY modülü çalışmıyor güncelleme bekliyorum.

ben de xposed çalışmadı hangisini kurdun nasıl kurdun link varmı ?

Kurduğum dosyanın adı xposed-v86-sdk23-arm64.zip aratırsan her yerden indirebilirsin.

onuda kurdum twr den de flaşladım ama yinede hiçbiri çalışmıyor ilginç

• Neyse ki en sonunda xposedi çalıştırabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neyse ki en sonunda xposedi çalıştırabildim

GRAVİTY çalıştı mı ?
  • quote:

quote:

GRAVİTY çalıştı mı ?

Yok o çalışmadı

• quote:

quote:

quote:

GRAVİTY çalıştı mı ?

Yok o çalışmadı

Hocam sensor box kurup denermisiniz birde aida64 indirip sensörler bölümünü atarmısınız.

• sa arkadaşlar daha önce zero kullanıyordum şimdide süper siparış ettim ürün 14 agustasta elimde olacak yurdışında akrabalarıma yollattım onların geliş tarihi saolsun buradaki arkadaşlardan bir çok şey ogreniyoruz ama konuyla alakalı bilmediğimiz terimler program isimleri havada uçuşuyor kısaca imeirepeir için resimli yada videolu anlatacak bir arkadaş olursa bizim gibi bu işlerden anlamayan son kullanıcı arkdaşalara yardım ederseniz bizde duacınız oluruz şimdiden teşekkürler
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Merhaba usnn bende mesaj attım 8 dolar kesinti yapıp parayı iade edeceklerini yazdılar kredi kartında iadenin 2-3 haftayı bulacağını söylediler bekliyorum bakalım. Bu arada vodafondan Huawei p9 aldım.

• Dün gece telefon elime geçti. Ota dan 67 Mb lık bir güncelleme vardı. Şimdi ise flash tool ilehttp://community.umidigi.com/thread-2962-1-1.html burdaki işlemi yapmak istedim. Ancak hata verdi ve telefon açılmıyor. Daha önce bir çok kez flash tool ile rom yükledim ilk defa başıma geldi. Brick oldu sanırım. yardımcı olabilirseniz sevinirim. ( bu arada bende araştırmalara devam edeyim)
  • telefonu ses açma ve güç düğmesine basarak açabildim. ama komut yok ekranında kaldı.
  • Telefonu usb den çekip komut yok şeklindeki haliyle bırakıp pc den araştırma yaparken bi baktım telefon kendi kendine açıldı :))))) Demek ki brick olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsenmut

Merhaba usnn bende mesaj attım 8 dolar kesinti yapıp parayı iade edeceklerini yazdılar kredi kartında iadenin 2-3 haftayı bulacağını söylediler bekliyorum bakalım. Bu arada vodafondan Huawei p9 aldım.

hayırlı olsun kardeşim ben tekrar bir mail attım cevap bekliyorum ya yenisini gönderin ya da para iadesi dedim beklemedeyim
  • telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum almayı düşünen arkadaşlar için fikir olsun diye kendi kullanıcı deneyimlerini paylaşmak istiyorum
    tasarımla başlarsak ful metal kasası çok şık kesinlikle ilgi çekici fakat cihaz çok ağır ben 196 gr olarak tarttım ve elinize aldığınızda ağırlığını hemen hissediyorsunuz ama zamanla alışılıyor 8.5 mm kalınlık aslında oldukça iyi gözüksede kenarları yuvarlatılmadığı için sanırım ele tam oturmuyo ve sanki cihaz çok kalınmış hissi veriyo genel olarakta kalın bir cihaz
    teknik özelliklerin hakkını veriyor cihazda kesinlikle donma kasılma yok oldukça iyi 2.5 gb ram boşta süper. kamera orta seviye çok iyi değil ayarlarıyla oynadım çeşitli programlarla denedim ama yinede beni tatmin etmedi vasat diyebilirim megapiksel değerlerine göre kötü ayrıca gücellemelerinide yaptım çok az fark etti önceki cihazım lg g2 daha iyiydi
    batarya bence en iyi yanı bataryası gayette tatmin edici 4000 mah cihazı uzun süre kullanmanıza olanak veriyor yoğun kullanımda dahi sizi yarıda bırakmaz normal kullanımda 2 günü çıkartır bence gayet yeterli hızlı şarj 2 saate yakın bir sürede batarya tamamen doluyor sonuç olarak artıları ve eksileri olan bir cihaz sorularınızı cevaplamaya çalışırım arkadaşlar

• serkanbaba77 S kullanıcısına yanıt
    İmei işini nasıl hallettiniz? Yukarda verdiğim linklerde ki gibi yaptım ama Bende hata verdi. Önceki telefonum da sorunsuz yapabiliyordum. Farklı bilgisayarda da denedim sonuç : hata.

• Maumeta programı ile imei yükleyebilirsin driverlar kuruluysa sorun olmaması lazım

• Root yapan var mı?

• Evet ben yaptım spflash tool ile twrp yükleyip oradan root yaptım

• Banggood 14 gün içinde hesabında yansır dedi tamamını geri iade ettiler Ben birdaha almak istiyorum deniyecem şansımı :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.