Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben ufuk sinan Daha önce umi iron konusundan hatırlarsınız belki, oldukça memnun kaldığımız bir telefonun yeni modeli çıkmış, bende babalar gününde babama telefon alayım dedim bakındım bakındım ülkemizden alacağım telefonlar 1500 üzeri telefonlar olacaktı. Bende gene şansımı deneyip yurt dışından daha önce kullandığım modelin bir üstü umi super adındanda anlaşılacağı gibi süper bir telefonu sipariş geçtim. Umarım bir sıkıntı olmaz ve elime ulaşır ulaşır ulaşmaz bir tanıtım video'suda çekmeyi düşünüyorum. Haydi hayırlısı diyelim ve ana konumuzu başlatalım. Bol paylaşımlı forumlar...

Görseller şuan için alıntıdır.
     Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu

• almayı düşündüğüm telefon modellerinin en başında yer alıyor 2-3 gündür 1-2 cihaz arasında gidip geliyorum net bir karar verebilsem siparişi geçeceğim.
  • Bayram sonrası hepimizin siparişleri gelir inşallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah bayram öncesi gelir henüz nerede olduğu belli değil çıktılar ama bakalım hayırlısı
  • Ben daha dün verdim siparişi daha takip numarası vermediler. O yüzden bayram sonuna bekliyorum ben. En kısa sürede sorunsuz gelir inşallah.

• Bende 2 gün önce verdim siparişini... Daha kargoya vermediler...
  • Benimki kargoda ama gözükürde değil henüz muhtemelen bayramdan sonraya kalacak gibi
  • Nereden aldınız siz ?

• Çinden mi getiriyorsunuz

• GearBest veya banggood sitelerinde var ben gearbest ten alacaktım ama fiyatı yükselttiler ben de banggood sitesinden sipariş verdim.

• usnn U kullanıcısına yanıt
    Bana da postnl den takip numarası verdiler ama henüz görünmüyor. Ama postnl en iyisi...

• Tiésto kullanıcısına yanıt
    Banggood dan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Banggood dan aldım

fiyat nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabah Yıldızı

quote:

Banggood dan aldım

fiyat nedir

Ben indirim kodu bularak US$190.30 'a aldım. Alışveriş yapmadan önce google'a alacağınız site örnek banggood coupon yazın çıkan sitelerdeki kodları indirim kodu kısmına yazın eğer kod zamanı geçmediyse sağlam indirimler olabiliryor yalnız tekrar hatırlatmakta fayda var gümrükte takılırsa ürün geri gider o riski göze alarak alışveriş yapın.
  • Ayın 23 ünde sipariş verdim 25 inde takip kodu verdiler. Takip kodunda hiçbirşey yok daha. Sipariş veren arkadaşlar sizde durum nasıl?

• 2016-06-27 03:43 The item is pre-advised

ilerleme kaydetmiş nedemek istenilmiş anlamadım :D Hollandadan geliyor sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sabah Yıldızı

quote:

Banggood dan aldım

fiyat nedir

Ben indirim kodu bularak US$190.30 'a aldım. Alışveriş yapmadan önce google'a alacağınız site örnek banggood coupon yazın çıkan sitelerdeki kodları indirim kodu kısmına yazın eğer kod zamanı geçmediyse sağlam indirimler olabiliryor yalnız tekrar hatırlatmakta fayda var gümrükte takılırsa ürün geri gider o riski göze alarak alışveriş yapın.

Kodları denedim fakat uyarı olarak The coupon can not be used if all the goods in the shopping cart are on sale or with wholesale price. Gümrükte takılmaması için herhangi yazı yazdınız mı siteye. Sipariş verirken dikkat etmem gereken bir olay var mı?

• Ben not bırakmıştım hediye paketi veya mp4 çalar olarak düşük ücretli gönderin diye. Gümrük tamamen şansına kalmış bişey artık.

• Paypall kapalıyken iyi cesaret

paket kaybolsa yada gümrükten geri dönüşte sorun çıksa %90 gearbest çamura yatar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gelmişken bir kaç foto ekleyeyim arkadaşlar. Sipariş vermeyi düşünenlere yardımcı olur belki.

Umi Super Ana Konu  Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.