Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
9.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blcksilver

Telefonlar geldiyse fikirlerinizi paylasirmisiniz.Bende almayi dusunuyorum LeEco L2 ile Umi Super arasinda kaldim.

halen gelmedi türkiyeye vardı diyor ama tr de hiç hareket gözükmüyor bende
  • Benimki 2 gündür Ukim de bekliyor inşallah geçer....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutsenmut U kullanıcısına yanıt
    Ukimde ise beklemeyin gelmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı artık ben ümidimi yitirmedim ama ☺

• Umi nin resmi forum sitesi.http://community.umidigi.com/forum.php?mod=forumdisplay&fid=38&filter=typeid&typeid=167

XDA da geçen bir iki konu da konu açtım bunlardan bi tanesi otomatik E/3G/4G arası geçiş modları olmaması. Mesala ya E seçeceksin ya 3G. Otomatik geçişli seçenek yok. Amoled ekranda ortya çıkan ekran yanığı hakkında paylaşımlar var. Ancak Umi bu konu da kendinden değil amoledle ilgili olabileceğini konuyu araştıracağını söyledi. (sanırım ekranda sürekli aynı resim ve çoook uzun süre ekran açık kalmış-belki de teşhir üründür) Velhasıl oradan da takip edip burada bilgi paylaşmak isteyen olabilir.

Bu sayfa da umi süper le ilgili driver ve son güncelleme dosyalarını bulabilirsiniz.

http://community.umidigi.com/thread-2962-1-1.html

İmeri tamiri işine gelirsek :
    http://community.umidigi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1375&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D106

Bu kadar basitmiş :)
  • üstadlar umi super aldım ben sorularınızı cevaplayabilirim . detaylı fotograflar, inceleme için cok vakit olur mu bilmiyorum da. gorsel paylaşmaya çalışırım.
    oncelikle telefondan memnun kaldım gercekten cok premium bir cihaz olmuş, telefon gayet kompakt. . telefonun ön yüzü, 2.5D si,metalı cok şık.
    ekran çok canlı renkler cok olgun . 4 gb ramı hıssedıyosunuz telefonun hızından. telefonun kameraları yeterı sevıyede üzmüyor yani . tabıkı kimse 3 bin liralık kameralarla yarıstırmaya gerek yok ama parasının hakkını verıyor yeterı kadar. guncelleme ıle ıyılestırıldıgı soylenıyor guncelleme yapmadım henuz . pili azıcık daha ıyı olabılırdı 4000 maha . 6 7 saat arası ekran acık kalma suresı verıyor. harleqin ledi cok tatlı :D. parmak izi de fazla hzılı
    sonuc olarak bana gore eksısı bataryası 4000 daha ıyı sonuc verebılırdı,
  • bende bu telefonu 3 haftadır kullanıyorum ve telefon fiyatına göre mükemmel. sanal tuşları kapatırsanız plastik kısımda yani orta ışıklı tuşun yanında gizli tuşlar var pili beni tatmin ediyor 2 günü rahat buluyor ekran çok iyi kamera idare eder bana 179 $ gelmişti tomtop tan aldım çok şükür gümrüktende sorunsuz geçti bence fiyatına göre mükemmel bir telefon gold rengi var bende
  •  Umi Super Ana Konu Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu

bu arada telefon 5.5 inc ama kasası 5 ınc gıbı ele oturuyor vs.
  • telefon kompakt bir tasarıma sahip çok hoş duruyor tek eksi yönü bence biraz ağır gibi belki ben hafif telefondan geçtiğim içinde olabilir ama sonra alışıyorsun normal geliyor ağırlığı
  • Peki arkadaşlar imei sorununu nasıl hallediyorsunuz benim de bugun gelecek inşallah nasıl hallettin iz imei sorununu?

• AHZ kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili bir video olsaydı keşke

• maui meta programı ile imei tamir edilebiliyor
  • Telefonu gelen arkadaşlara hayırlı olsun. 1 ay oldu sipariş vereli 5 gündür de ukim de bekliyor bakalım ne olacak...

• Makfurkan kullanıcısına yanıt
    henuz denemedım fakat zor olacagnı sanmıyorum. bu arada ebunstore da resmı kayıtlı satılcakmıs mesaj atmıstım yetkılılere . tabı ben sabredemeyıp sahıbındende aldımda :)
  • umutsenmut U kullanıcısına yanıt
    üstad kalmış telefonun ya :s gelmez umudu kes
  • Hayırlısı olsun bakalım. Bekletmeden geri göndereceklerse gönderseler bari.

• hamdi abi sen yaptın mı bu imei işlemini cihaz geldi bana şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: longararal

üstadlar umi super aldım ben sorularınızı cevaplayabilirim . detaylı fotograflar, inceleme için cok vakit olur mu bilmiyorum da. gorsel paylaşmaya çalışırım.
    oncelikle telefondan memnun kaldım gercekten cok premium bir cihaz olmuş, telefon gayet kompakt. . telefonun ön yüzü, 2.5D si,metalı cok şık.
    ekran çok canlı renkler cok olgun . 4 gb ramı hıssedıyosunuz telefonun hızından. telefonun kameraları yeterı sevıyede üzmüyor yani . tabıkı kimse 3 bin liralık kameralarla yarıstırmaya gerek yok ama parasının hakkını verıyor yeterı kadar. guncelleme ıle ıyılestırıldıgı soylenıyor guncelleme yapmadım henuz . pili azıcık daha ıyı olabılırdı 4000 maha . 6 7 saat arası ekran acık kalma suresı verıyor. harleqin ledi cok tatlı :D. parmak izi de fazla hzılı
    sonuc olarak bana gore eksısı bataryası 4000 daha ıyı sonuc verebılırdı,

ben bahsetmiştim şebekeler arası otomatik geçiş yok diye. Kontrol eder misiniz. Yeni sürüm yüklediniz mi? Son durum nedir? kaşılaştığınız sorun var mı?
  • İmei işlemi gerçekleştiremediğim için henüz kontrol edemiyorum ama imei işlemini geöebilirsem sorunlarınız için denemede bulunabilirim ama cihaz çok iyi ısınmıyor takılmıyor

• Makfurkan evet yaptım aslında hemen yapmayacaktım ama başka bir sitede o programla ime atamamış ondan tereddütte kaldım deneyim dedim ve attım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.