Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Merhaba, umi touch almayi dusunuyorum. Lakin yabanci inceme siteleri cihazin ekran paneli kalitesiz demis. Aranizda kullanan arkadaslar oldu mu? Tavsiye eder misiniz?

Almanı tavsiye etmem o paraya başka cihazlara yönel

Ne onerirsiniz hocam?

150dolar civarına LeEco Le 2 X620 (yazılımı sıkıntılıdır uğraşırsan adam olur).meizu m3 note,xiaomi redmi 3 ailesi(3,s,pro),meizu m3 mini ve m3s,bluboo xtouch ve bluboo x9.xiaomi mi4c

birde eski s801 kullanan cihazlar var phicomm,xiaomi mi4,zte nubia z7 max gibi...

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sagolun. Tercihimi redmi 3pro dan yana yaptim. Mtk islemcilere on yargiliydim hep. Snapdragin iyidir, devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah sagolun. Tercihimi redmi 3pro dan yana yaptim. Mtk islemcilere on yargiliydim hep. Snapdragin iyidir, devam :)

3S in işlemcisi daha iyi hocam ona yoğunlaş derim ;)

• Bu güncellemeyi nasıl yapıcaz çözemedim ya twrp yada root tan dolayı tel açılmıyor güncellemeden Sonra

• Ne yaptın üstad çözebildin mi sorununu?

• Yok çözemedim aklıma tek çare geliyor spflash ile orjinal recovery kurup güncellemeyi öyle yapmak

• o zaman öyle yapcan. Ama 0810 güncellemesi tam bir fiyasko. Demedi deme. Ekran dokunmatiği hassasiyetinde azalma olmuş. Parmak izi okuyucu kafasına göre bazen almıyor. Sonra ellemediğin zaman kendi kendine (daha önce okuttuğun) çalııyor ve yanlış diyor. Şebeke geçişleri bok olmuş. Uzun sürüyor. ve o esnada çağrı vs geldiğinde ulaşılamıyor. Yani yeni sürümü bence yükleme zaten :))

http://community.umidigi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=4255&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D167&page=6
    7 sayfa olmuş sorunları iletenlerin yazdıkları.

http://community.umidigi.com/thread-4293-1-1.html burda da rom ile detaylı bilgi var.

• o zaman yüklemek için boşuna uğraşmayayım şuanki durumundan memnunum bozmaya gerek yok
  • Öncelikle selam,

Bilgisi sahibi olan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Alabileceğim 3-4 marka telefon var sizce hangisini almalıyım?

Huawei g8
    asus Zenfone 2
    LeTV LeEco X800 Le 1 Pro
    Umi Super
    Ulefone Future
    General Mobile Gm 5 Plus

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.basar -- 22 Ağustos 2016; 18:39:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.basar

Öncelikle selam,

Bilgisi sahibi olan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Alabileceğim 3-4 marka telefon var sizce hangisini almalıyım?

Huawei g8
    asus Zenfone 2
    LeTV LeEco X800 Le 1 Pro
    Umi Super
    Ulefone Future
    General Mobile Gm 5 Plus

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Redmi note 3 pro
    Meizu m3 note
    Letv x820

Listenizdeki letv artık eskidi garanti takıntınız yoksa gm5 de tavsiye etmiyorum

Redmi note 3 pro listenizdeki tüm telefonlardan hem performans hemde batarya olarak çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 22 Ağustos 2016; 18:53:25 >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    4 gb ram olan bir model önerebilir misiniz?
  • quote:

bütçen az ise zuklara bak artırabiliyorsan oneplus3,xiaomi mi5,zte axon7
  • Snapdragon imei tamiri ne durumda kolay bir yöntem bulundumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

bütçen az ise zuklara bak artırabiliyorsan oneplus3,xiaomi mi5,zte axon7

Ek olarak

Kaliteli 2 marka var şuan

letv x820 ve zuk z2

her ikisi en ucuz, 4gb ram ve snapdragon 820 ye sahip telefonlar

küçük ekran istersen zuk z2 büyük ekran istersen letv kendi alanlarında f/p olarak bir numaralar şuanda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Peki Oppo R7 PLus önerir misiniz?

Teşekkürler
  • Burası Umi Super forumu öneri ve diğer telefonlar hakkındaki istekleri diğer konulara yazın lütfen telefonla ilgili bir yorum mu var diye bakmak zorunda kalmak istemiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umi kullanmaya devam eden arkadaslar tatmin oldularmi cihazdan acaba artilari ve eksileri hakkinda aciklayici bi yorum yazabilirlermi

• valla hızlı şarj yurtdışı voltajını tr de kullanamadığımız için normal şarj gibi şarj ediyor kamerası 13 mp değil 8 mb gibi çekiyor çok kaliteli olması lazım normalde 13 mb hemde Panasonic lens se daha iyi olmalıydı arama kayıtları hiçbişekilde silinmiyor,onun dışında ekranı canlı internete hızlı giriyor(vodafone) yedek şarj piyasada var bulunabiliyor,alttaki yuvarlak bildirim paneli çok hoş birde ekran görüntüsü alma olayı olaydı iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkansu

valla hızlı şarj yurtdışı voltajını tr de kullanamadığımız için normal şarj gibi şarj ediyor kamerası 13 mp değil 8 mb gibi çekiyor çok kaliteli olması lazım normalde 13 mb hemde Panasonic lens se daha iyi olmalıydı arama kayıtları hiçbişekilde silinmiyor,onun dışında ekranı canlı internete hızlı giriyor(vodafone) yedek şarj piyasada var bulunabiliyor,alttaki yuvarlak bildirim paneli çok hoş birde ekran görüntüsü alma olayı olaydı iyi olurdu

Ses kısma ve güç tuşuna aynı basınca ekran görüntüsü almıyor mu sizde umi İron var bende onunla alıyor. Yada gravity ile bir sürü ekstra ayar yapabilirsin onu kur xposed ile birlikte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeWD@Li kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim oldu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.