Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 adet alacağım özelliklerine göre tlf baya iyi. 10-11 ağustosta elimde olacak. isteyen olursa 15-20 temmuza kadar pm ile iletişime geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen Ayın 23 ünde banggood dan sipariş verdim postnl de geçen ayın 29 itibariyle tek bir hareket görünüyor. Inşallah bayram sonuna gelir....

• umutsenmut U kullanıcısına yanıt
    Banggood tan çıkış gözüküyor mu? Bide satış sayfasında kaç günde kargo yazıyordu acaba? (ems kargo seçtim ben fazladan 18$ verdim yetişsin diye)

Benim aldığım sayfada 24 saatte kargo yazıyordu. Bide ems 7-15 iş günü arasında. Bu mantıkla arkadaşa yetişir. Ama işte sen sayfada hareket yok deyince yuhaf oldum :S

• Bugün postnl de yeni bir hareket oldu. Inşallah bu hafta sonuna kadar Tr ye girse haftaya da inşallah eline geçer diye ümit ediyorum..

• hızlı kargoların takılma riski daha fazla oluyor sabırsızlanmayın yavaş yavaş gelsin
  • Hocam ben tr ye almadım. Adres Avusturya. Arkadaş ay sonu tr ye tatile gelcek. Gelirken de yanında getirecek sağolsun. Ancak ay sonuna yetişmesi lazım kargonun. O yüzden hızlı kargo ile aldım. İnşallah yetiştir.

• Beyler cihaz nasıl var mı bi şikayetiniz

• Henüz Kimsenin eline geçmemiş sanırım.

• Henüz Tr ye giriş yapmadı benim telefon. Haftaya gelir inşallah

• Siparişlerden bi haber var mı arkadaşlar...

• Benimki en son holladadan çıktı olarak görüküyor son güncelleme 4'ü umarım sıkıntısız gelir
  • Benimki de ayın 7 sinde Hollanda'dan çıkış görünüyor genelde 1 gün sonra Türkiye'ye giriş oluyor postnl de ancak araya bayram girince yığılma oldu heralde daha Türkiye'ye giriş görünmüyor

• Merhaba Arkadaşlar Bende bu cihazdan istiyorum nasıl alabilirim
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz geldimi ?
  • arkadaşlar bu cihazın kayıtını nasıl yaptırabiliriz ? imei nasıl atabiliriz yardımcı olurmusunuz
  • Halen bir değişiklik yok ürün gelir gelmez imei olayını deniyecem deneyip sizlere paylaşmak istiyorum sıkıntı yaşamamanız için

• 1ay oldu gelecek umarım gümrük yemeyiz :(
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    benim kargo da ayın 13 ünde Türkiye'ye giriş yaptığı görünüyor ancak ptt de bi hareketlilik yok neyi bekliyorlar anlamıyorum....
  • Arkadaşlar bu cihazda çift tıklama ile uyandırma/kapatma varmıdır bilen varmı ?
  • Telefonlar geldiyse fikirlerinizi paylasirmisiniz.Bende almayi dusunuyorum LeEco L2 ile Umi Super arasinda kaldim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.