Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _numlock_ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kardeşim harika gözüküyor ilk izlenimlerini alalım :) Sen nereden ve nezaman sipariş etmiştin

Arkadaşlar ben herhangi bir görüşme yapmadım inanın şans işi bir şey gelmiyor elden
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: usnn

quote:

Orijinalden alıntı: Sabah Yıldızı

quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Banggood dan aldım

fiyat nedir

Ben indirim kodu bularak US$190.30 'a aldım. Alışveriş yapmadan önce google'a alacağınız site örnek banggood coupon yazın çıkan sitelerdeki kodları indirim kodu kısmına yazın eğer kod zamanı geçmediyse sağlam indirimler olabiliryor yalnız tekrar hatırlatmakta fayda var gümrükte takılırsa ürün geri gider o riski göze alarak alışveriş yapın.

Kodları denedim fakat uyarı olarak The coupon can not be used if all the goods in the shopping cart are on sale or with wholesale price. Gümrükte takılmaması için herhangi yazı yazdınız mı siteye. Sipariş verirken dikkat etmem gereken bir olay var mı?

süreleri bitmiştir canlı destek ile görüşüp indirim kodu rica et bazen veriyorlar

• Şu sıralar gümrük sıkıntı arkadaşlar. Çoğu telwfon gümrüğe takıkıyor haberiniz olsun.

• usnn U kullanıcısına yanıt
    Ben kardeşime sipariş vermiştim ama kullanmak için değil. O yüzden inceleme yapamıyorum maalesef. Ancak görünüm ve özellik olarak üst düzey bir telefon olmuş.Gümrük işi tamamen şansınıza kalmış.Takıldığında geri iade alabileceğinizi düşünüyorsanız sipariş verin yoksa pay pal çekildikten sonra tüm işlemler sıkıntılı şu an.
  • Son zamanlarda çok sıklaştırdılar işi... 1 haftadır geçebilen görmedim... Biraz nadasa bırakın telefon işini... Bayramdan sonra biraz daha gevşer diye düşünüyorum.
  • 730 TL Sıfır alarak aranıza katıldım,Cumartesi elimde olunca yorumlarımı paylaşırım.

• Alanlar cihazı önerirler mi, herhangi bir sorun var mı?

• Telefon hakkında bilgilerinizi incelemelerinizi bekliyoruz.
  • Elephone p9000
    Xiaomi redmi note 3 pro
    Gibi telefonlarla kıyaslama yaparsak. Tercih edilir mi? Bu hafta almam lazım.

• Alanlara bir sorunda kapasitif orta tuşun etkinliği nedir? Sanal tuşlara mahkum muyuz? Elephone p9000 deki gibi çok fonksiyonlu mu?

• Benimki henüz daha gelmedi gelir gelmez inceleyecem inşallah

Şuan hollandada ne geziyorsa oralarda :D
     Umi Super Ana Konu
    orta tuş aktifmiş. iki tık ana menü, basılı kalınca arka plan uygulamalar, tek tık geri işlevi görüyor. İzlediğim videonun haddi hesabı kalmadı. O kadar çok telefon kıyaslama vs video izledim ki artık hangisi hangisiydi karıştırı oldum :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=ky_mA3lUC5M

Bu videoda 6:40 tan sonra sağda görünmez geri tuşuna basıyor :) ve çalışıyor. demek ki orda gizli kapasitif tuş varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHZ

https://www.youtube.com/watch?v=ky_mA3lUC5M

Bu videoda 6:40 tan sonra sağda görünmez geri tuşuna basıyor :) ve çalışıyor. demek ki orda gizli kapasitif tuş varmış.

umi irondada sonradan keşfedilmişti ben halen gizli tuşları kullanıyorum harika bir telefon
    Direk alcam ama insan çekiniyor. Iocean x8 kullandım 2yıla yakın, ekranım kırılmasa hala kullanırdım. Harika bşr telefondu. Ama Adamlar sessizce çekildi piyasadan. Böyle markalara karşı çekiniyorum işte. Muadil ürünlere de bakıyorum. Aklım daha çok karışıyor. Ama acil almam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Telefon gelmişken bir kaç foto ekleyeyim arkadaşlar. Sipariş vermeyi düşünenlere yardımcı olur belki.

Umi Super Ana Konu  Umi Super Ana Konu
     Umi Super Ana Konu

Hocam ne yaptın? Bir haftadır baya kurcalamış olman lazım. Senden haber bekliyoruz.

• Ben telefonu kullanmak için getirtmemiştim. O yüzden bir arkadaşıma verdim.Şu an o kullanıyor.Ama genel düşüncem ise telefon parasının hakkını veriyor sonuna kadar. Küçük bir eksiklik ise çift tıkla uyanma yok.Bazı arkadaşlar sorun edebiliyor.diğer açılardan tasarım,özellik olarak güzel telefon bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Ben telefonu kullanmak için getirtmemiştim. O yüzden bir arkadaşıma verdim.Şu an o kullanıyor.Ama genel düşüncem ise telefon parasının hakkını veriyor sonuna kadar. Küçük bir eksiklik ise çift tıkla uyanma yok.Bazı arkadaşlar sorun edebiliyor.diğer açılardan tasarım,özellik olarak güzel telefon bence.

aa bak o kötü olmuş umi ironda ben öyle kullanıyorum bayada kolaylık babam farkatmez bile o özelliği ama olaymış iyiymiş
  • Dün itibariyle iki adet (kendime ve arkadaşıma) almış bulunuyorum. Avusturya dan gelecek olan bir dostumum adresine gitcek. O da türkiyeye geldiğinde getirecek. Yaklaşık 1 ay gibi bir süre de elimde olur inşallah. kısmet olur da bi aksilik olmasa. Banggood tan aldım. 1günde kargo yazıyordu umarım bugün kargolanır. Ems seçtim kargoyu hızlı gitsin de arkadaşa yetişsin diye. Tr üzerinden satıcılardan alcaktım ama inanılmaz bir fark koyuyorlar. O nedenle bu yolu tercih ettim. Sizlerde durum nasıl? Telefon eline ulaşan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.