Şimdi Ara

UMI IRON 4G LTE 5.5 Inch 3GB RAM MTK6753 1.5GHz Octa-core Smartphone (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
12
Favori
24.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş, bende şu an bu teli sipariş verme aşamasındayım ama tereddüdlerim var. bazı değerlerin nedense farklı olduğu yazılıyor batarya(3000 mi 3300 mi?), kamera (13 megapiksel mi 8 mi?) gibi...

red me note 2, lenovo k3 ve umi iron? birisini sipariş geçecem..... özellikle uminin metal gövdesi dikkat çekici...
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Arkadaslar cok sukur geldi suan irondan yaziyorum suan isyerindeyim evde video cekip gonderirim

Hangi siteden aldınız hocam siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan video hazırlıyorum muhtemelen yarın akşama hazır olur telefondaki ilk gözlemlerimi anlatayım isterseniz

Öncelikle çok korunaklı kalın bir kabı ile geliyor ben elektronik büyük bir elektronik mağazasında satış danışmanı olarak çalışıyorum okadar telfon ve ürün geçti elime hiç böyle bir kutu görmedim çok güzel kutuyu açtığımızda otg kablo kalınbir aktarım kablosu ve adaptör çıkıyor karşımıza adaptör ve kablo bana çok dandik geldi (kullanmayı düşünmüyorum) ilk şarj koyduğumda kötü bir kokuyla karşılaştım ve sony'nin orjinal şarj aletiyle şarj ettim şarj ederden nekadar zaman kaldığını şu dk sonra tam şarjının dolacağını söylüyor o özelliği beğendim. Telefonun menü geçişleri oldukça tatminkar (hızlı) kamerayı herzaman yapmıyor ama bazen kamera durduruldu diyip çıkıyor onu neden yapıyor anlam veremedim. Kamera kalitesine gelince arka kamerası hoşuma gitti ön kamerada güzel yalnız çekimi yaptıkdan sonra yaklaştırdığınızda kristalleşmeler oluyor açı olarak geniş açılı güzel bir kamerası var ama çokda kaliteli değil bence kameralar verdikleri değerleri tutmuyor genede bu fiyattaki bir telefon için on numara diyebilirim. Bir eksi yönüde hparlörü bana baya yetersiz geldi. Kulaklık kutu içeriğinde yok ben oldukça kaliteli bir kulaklıkda deneme yaptım ses seviyesi ve kalitesi mkemmel hatta sesi sonuna kadar açmama izin vermedi tekrardan sonuna kadar açmasını istedim bu seferde cihaz kilitlendi tekrar açtım tekrar dendim kilitlenme olmadı ama o seviyede dinlemeniz imkansız gerçekden kulağı parçalayacak seviyeye çıkıyor müzik severler için bence mükemmel bir kalitede sanırım dinlemeden bilemeyeceksiniz ama kulaklığınız iyi oldumu sıkıntı yok. Henüz oyun ve programları yeni indiriyorum onlarıda videolu olarak sizlere sunacam inşallah Genel görüşüm parasını hak eden bir telefon ben bangood dan sipariş vermiştim gri renkli beğendim. Gö en arkadaşlar hemen iphone,note 5 gibi cihazlarla kıyaslamalar yaptılar hepsi hayran kaldılar ve fiyatını söylediğimde hepsi ikişer üçertane istedi

• Biraz amatörce oldu idare edin merak ettiğiniz şeyler varsa buradan sorun bakayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskow_ist

kardeş, bende şu an bu teli sipariş verme aşamasındayım ama tereddüdlerim var. bazı değerlerin nedense farklı olduğu yazılıyor batarya(3000 mi 3300 mi?), kamera (13 megapiksel mi 8 mi?) gibi...

red me note 2, lenovo k3 ve umi iron? birisini sipariş geçecem..... özellikle uminin metal gövdesi dikkat çekici...

Bende lenovo k3 ve vibe x2 umi iron arasında kaldım açıkcası kamera değerleri tutmaması ve bataryanın her sitede farklı yazması beni karamsarlaştırdı biraz cihaza karşı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde gri renk umi iron var. Satın almak isteyen olursa konu linki aşağıdadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_109531851/f_//tm.htm#109531851
  • quote:

Şuan video hazırlıyorum muhtemelen yarın akşama hazır olur telefondaki ilk gözlemlerimi anlatayım isterseniz

Öncelikle çok korunaklı kalın bir kabı ile geliyor ben elektronik büyük bir elektronik mağazasında satış danışmanı olarak çalışıyorum okadar telfon ve ürün geçti elime hiç böyle bir kutu görmedim çok güzel kutuyu açtığımızda otg kablo kalınbir aktarım kablosu ve adaptör çıkıyor karşımıza adaptör ve kablo bana çok dandik geldi (kullanmayı düşünmüyorum) ilk şarj koyduğumda kötü bir kokuyla karşılaştım ve sony'nin orjinal şarj aletiyle şarj ettim şarj ederden nekadar zaman kaldığını şu dk sonra tam şarjının dolacağını söylüyor o özelliği beğendim. Telefonun menü geçişleri oldukça tatminkar (hızlı) kamerayı herzaman yapmıyor ama bazen kamera durduruldu diyip çıkıyor onu neden yapıyor anlam veremedim. Kamera kalitesine gelince arka kamerası hoşuma gitti ön kamerada güzel yalnız çekimi yaptıkdan sonra yaklaştırdığınızda kristalleşmeler oluyor açı olarak geniş açılı güzel bir kamerası var ama çokda kaliteli değil bence kameralar verdikleri değerleri tutmuyor genede bu fiyattaki bir telefon için on numara diyebilirim. Bir eksi yönüde hparlörü bana baya yetersiz geldi. Kulaklık kutu içeriğinde yok ben oldukça kaliteli bir kulaklıkda deneme yaptım ses seviyesi ve kalitesi mkemmel hatta sesi sonuna kadar açmama izin vermedi tekrardan sonuna kadar açmasını istedim bu seferde cihaz kilitlendi tekrar açtım tekrar dendim kilitlenme olmadı ama o seviyede dinlemeniz imkansız gerçekden kulağı parçalayacak seviyeye çıkıyor müzik severler için bence mükemmel bir kalitede sanırım dinlemeden bilemeyeceksiniz ama kulaklığınız iyi oldumu sıkıntı yok. Henüz oyun ve programları yeni indiriyorum onlarıda videolu olarak sizlere sunacam inşallah Genel görüşüm parasını hak eden bir telefon ben bangood dan sipariş vermiştim gri renkli beğendim. Gö en arkadaşlar hemen iphone,note 5 gibi cihazlarla kıyaslamalar yaptılar hepsi hayran kaldılar ve fiyatını söylediğimde hepsi ikişer üçertane istedi

kardeş, elindeki telefonun teknik özelliklerini ilk sayfada belirtilen özelliklerle kıyaslarmısın? varmıdır bir tutarsızlık ?.... özellikle batarya ve kamera değerleri..

• usnn U kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan.Bende yaklaşık 10 gündür bu cihazı kullanıyorum hatta bende kendi çapımda bi inceleme yazsı yazmıştım sende güzel bi video hazırlamışsn eline sağlık.
    Ben cihaza antutu yaptığımda cihazın arka kamerası 19.7 mp olarak çıktı.ayarlardan fotoğraf çözünürlüklerine bakıyorum full ekran çekim modunda 15 mp 4:3 çekim modunda ise 20 mp ye kadar çözünürlük seçenekleri var.Çektiğim fotolara baktığımda ise full ekran 15 mp çözünürlüğe ayarladığmda 5120 ye 2880 4:3 20 mp ayarlı çözünürlükte çekim yaptığımda ise 5120 ye 3840 ölçülerinde fotoraf çekiyor. Bu ölçüler 20 mp kamera ölçüleri. Şimdi bu durumda fabrika verileri arka kameraya 13 mp derken yaptığım incelemerde 20 mp lik bir kamera karşımıza çıktı.Yoksa benim yanıldığım bi noktamı var? Sen ne diyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan.Bende yaklaşık 10 gündür bu cihazı kullanıyorum hatta bende kendi çapımda bi inceleme yazsı yazmıştım sende güzel bi video hazırlamışsn eline sağlık.
    Ben cihaza antutu yaptığımda cihazın arka kamerası 19.7 mp olarak çıktı.ayarlardan fotoğraf çözünürlüklerine bakıyorum full ekran çekim modunda 15 mp 4:3 çekim modunda ise 20 mp ye kadar çözünürlük seçenekleri var.Çektiğim fotolara baktığımda ise full ekran 15 mp çözünürlüğe ayarladığmda 5120 ye 2880 4:3 20 mp ayarlı çözünürlükte çekim yaptığımda ise 5120 ye 3840 ölçülerinde fotoraf çekiyor. Bu ölçüler 20 mp kamera ölçüleri. Şimdi bu durumda fabrika verileri arka kameraya 13 mp derken yaptığım incelemerde 20 mp lik bir kamera karşımıza çıktı.Yoksa benim yanıldığım bi noktamı var? Sen ne diyorsun?

Morenno kardeş, teli 10 gündür kullandığını yazmışın fikir edinmek için iyi bir süre. Bu süreçte özellikle donanım yazılım uyumu nasıldı ? can sıkıcı bir durumla karşılaştın m(takılma-donma vs..)? ve özellikle batarya performansı ? daha net bilgiler verebilirmisin?

• moskow_ist M kullanıcısına yanıt
    Bi onceki sayfada inceleme yazım var ordan fikir edinebilirsin. Ayrıca bu güne kadar olan kullanımda donma kasma takılma gibi bi olay yaşamadım. Cihaz oldukça stabil. Batarya performansını ben çok beğendim 6 saat belkide daha fazla ekaran almak mümkün cihazdan

• Arkadaşlar yoğunlukdan dolayı bakamadım kusura bakmayın anca geldim bugün telefonla ilgilenemedim kamera olayına baktımda dediğin gibi ilginç

Arkadaşlar biraz menülerde dolandım antutu test ve kamerayı test ettim incelemek isterseniz buyurun

https://youtu.be/Q_lQ58y1Rac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usnn -- 30 Ağustos 2015; 1:25:05 >

• Takip

• konuyu görünce yazayım dedim.bende 3 gündür kullanıyorum.bana biraz wifi çekim kalitesi az gibi geldi.genel kullanımda herhangi bi sorunla karşılaşmadım.donma kasma yok gayet akıcı çalışıyor.ama kullandığım bikaç programı yükleyemedim.cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor.mesela ezan vakti pro ve google plus aklıma gelenler.benimde öğrenmek istediğim ekranı tv ye kablosuz olarak nasıl aktaracağız.cihazdaki medya dosyalarını oynatmak için.
  • Beyler göz tarama zımbırtısını kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: isikmuhamm

Beyler göz tarama zımbırtısını kullanan var mı?

benim telefon en geç bir haftaya kadar elimde olacak ilk kez dışarıdan bi tlfon getirtiyorum ve bu imei konusunu biri detaylı anlatırsa sevinirim...
  • sorunsuz alan arkadaslar aliexpresste hangi satıcıdAN alacagını söylerse sevinirim?
    birde gümrükten dönerse para iade olurmu hesabıma ?
  • Göz taraması yapıyorda pek kullanışlı gelmedi bana 5sn bekleyecende tarayacakda uzun iş vede komik bir durum gibi geliyor bana

İmei olayını bende daha yapmadım yapan bilen biri varsa yazsın ben yapınca kimse yazmamış olursa paylaşırım
  • 2015-08-26 23:59

Switzerland (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)

en son yazan bu şekilde acaba alan arkadaşlar bana ayın kaçında gelir bir bilginiz varmı.
    her gün girip bakıyorum heyecan yaptım ilk alışveriş sonuçta :)
  • quote:

Göz taraması yapıyorda pek kullanışlı gelmedi bana 5sn bekleyecende tarayacakda uzun iş vede komik bir durum gibi geliyor bana

İmei olayını bende daha yapmadım yapan bilen biri varsa yazsın ben yapınca kimse yazmamış olursa paylaşırım

5 saniye mi sürüyor?? harbi mi?? :D e o kullanışlı değilse benim için hiçbir esprisi kalmıyor telefonun :/ abi bişeyler söyle ısındır beni bu telefona :D
  • Telefon bugün geldi benim de henüz açmadım ama tasarımı çok beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.