Şimdi Ara

UMI IRON 4G LTE 5.5 Inch 3GB RAM MTK6753 1.5GHz Octa-core Smartphone (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
12
Favori
24.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umi markasından uzak durun genel olarak uzun ömürlü değiller batarya şişer,sorun çıkar şu olur bu olur...
  • Sanırım Takıldı

5 25/08/2015 16:29:31 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    6 25/08/2015 19:29:19 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    7 25/08/2015 19:29:19 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

umi markasından uzak durun genel olarak uzun ömürlü değiller batarya şişer,sorun çıkar şu olur bu olur...

daha önce deneyiminiz olmuş muydu? hangi modeliyle? deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
  • hammer,zero,ilk çıkan umi 1,2,3 hiçbirinde umi'duğumu bulamadım..
  • Daha belli değil hocam. Şu an UPİM de bekliyor. 1-2 gün içinde belli olur
  • Daha belli de?il hocam. 1-2 gün içinde belli olur.
  • Daha belli değil hocam. 1-2 gün içinde belli olur.
  • Aynen eski gönderileri kontrol ettim hepsi bu aşamadan geçiyormuş hayırlısı olsun inşallah geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

hammer,zero,ilk çıkan umi 1,2,3 hiçbirinde umi'duğumu bulamadım..

Ustat, zahmet olmazsa biraz daha aciklar misiniz. Ne umdunuz, ne buldunuz? Sizi üzen taraflari neydi bu markanin? Iron modelini kullandiniz mi?
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    var mı bir gelişme .umi zeroyu kullanan biri olarak telefon da çoğu kişi sorunla karşılaştı benimkinin sadece sesi az çıkıyordu umi ye hep önyargıyla yaklaştım fakat ironu gerçekten çok beğendim kullanan varsa yorum almak isterim
  • Arkadaşlar umi iron da smart wake up ve smart gestures varmı.
  • 8 26/08/2015 20:35:34 PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    Sorun yok gibi duruyor.Ama ekran görüntüsünü tam göremediğim için kesin emin değilim.
  • isikmuhamm kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin gibi Ubro M1 güzel görünüyormuş. Benim aldığım Blackview'dan daha iyi bazı özellikleri, kamera falan. Ama alan, deneyen Türkiye'den yok daha galiba, yeni bir firma. Sen siparişi geçtin mi? Ne zaman gelir sana? Okuyup karar verdiğin yorum vs varsa ben de benim siparişi değiştirebilirim belki.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Yoğun kullanımda ısınma yapıyor açıkçası 42 dereceye kadar ısındığını gördüm cihazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Yoğun kullanımda ısınma yapıyor açıkçası 42 dereceye kadar ısındığını gördüm cihazın

657x çipsetli cihazlardan soğudum zaten hocam. redmi note 2 düşünüyorum bakalım.
  • Arkadaslar cok sukur geldi suan irondan yaziyorum suan isyerindeyim evde video cekip gonderirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Bizde de emax var, memnunuz ama IMEI yazma olayı biraz zor oldu 6752'ye. İron 6753, belki daha kolaydır, bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.