Şimdi Ara

UMI IRON 4G LTE 5.5 Inch 3GB RAM MTK6753 1.5GHz Octa-core Smartphone (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
12
Favori
24.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar asus zenfone 2 almak istiyorum ama maaşımın tamamınıda bi telefona yatırmak istemiyorum Cihaz nasıl tavsiye eder misiniz? Şarj süresi ekran kalitesi oyun performansı ısınması vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iresco -- 4 Eylül 2015; 21:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Arkadaşlar asus zenfone 2 almak istiyorum ama maaşımın tamamınıda bi telefona yatırmak istemiyorum Cihaz nasıl tavsiye eder misiniz? Şarj süresi ekran kalitesi oyun performansı ısınması vs

gerek yok asus'a o para verilmez aynı kalite
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Hocam ön ve arka kamera benim için önemli.Videoda başka cihazlarla kıyaslandıgınızdan bahsetmiştiniz.O cihazları syablr misinz? Ayrıca şarj süresi ekran kalitesi oyun performansı ve ısınması ne durumda onu da kısaca anlatırsanız cok sevinirim.Ayrıca cihazda çift tıklamayla acıp kapatma var mı? Bir soru daha vardı kafamda ama az önce unuttum onuda hatırlaynca yazarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iresco -- 4 Eylül 2015; 22:02:58 >
  • quote:

Hocam ön ve arka kamera benim için önemli.Videoda başka cihazlarla kıyaslandıgınızdan bahsetmiştiniz.O cihazları syablr misinz? Ayrıca şarj süresi ekran kalitesi oyun performansı ve ısınması ne durumda onu da kısaca anlatırsanız cok sevinirim.Ayrıca cihazda çift tıklamayla acıp kapatma var mı? Bir soru daha vardı kafamda ama az önce unuttum onuda hatırlaynca yazarım :D

Çİft tıklamayla açılıyor kapanmıyor veya ben çözemedim. Şarj süresi sabah 7 gibi çıkardım oyun oynadım tsubasanın 3 bölümünü youtubeden izldim sürekli wifi'den internette gezdim şarj şuan %37 biranda düşme felanda olmadı şimdiye kadar MAAŞALLAH Kamera gene fiyatına göre yeterli ama iki kamerada pek kaliteli olduğu söylenemez internette çeşitli sitelerde çekilmiş görüntüler mevcut bende gündüz çekerim gene paylaşırım burada oyun performansı çok iyi ısınma oyunlarda oluyor ama kapanacak seviyede değil

• usnn U kullanıcısına yanıt
    Kamera haricinde her şey mükemmel gibi :) Zenfone 2 ye cidden 1300 vermek istemiyorum.Şu telefonu bi deneme şansım olsaydı her şey netleşirdi kafamda aslında.Şimdi geldi aklıma o soru :) Telefonun 1.6 versiyonu varmıs sanırım o versiyonda sanal tusları kapatılıp kapasitif tuslar aktif edilebiliyormus mesela.Sen onu denedin mi hocam? Son olarak cihazda 4.5g destegi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iresco -- 4 Eylül 2015; 23:39:56 >
  • quote:

Kamera haricinde her şey mükemmel gibi :) Zenfone 2 ye cidden 1300 vermek istemiyorum.Şu telefonu bi deneme şansım olsaydı her şey netleşirdi kafamda aslında.Şimdi geldi aklıma o soru :) Telefonun 1.6 versiyonu varmıs sanırım o versiyonda sanal tusları kapatılıp kapasitif tuslar aktif edilebiliyormus mesela.Sen onu denedin mi hocam? Son olarak cihazda 4.5g destegi var mı?

onu bende bilmiyorum 4,5g inşallah vardır ben henüz iş yoğunluğundan deniyemedim ama en kısa zamanda hepsini birden yapıp deniyecem bu arada zenfone 2 den kötü değil kamerası çok yakın birbirine ben zenfone 2 nin kamerasınıda hiç beğenmedim.
  • 1.6 yı yükledim sanal tuşlar kalkıyor ekranın tamamını kullanabiliyorsunuz .
    Tek sıkıntı kapasitif tuşların tam yerini bazen ayarlayamıyorsunuz herhangi bir led ışık veya simge olmadığı için.
    4 G desteği var
    Çift tıklama ile açılma var
    Ayarlar - Ekran - Aktif hale getirmek için iki kez dokun = Aktif olacak
    Ben ayrıca çift tıklamayla kitlenmeyide yaptım LG G2 deki gibi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

1.6 yı yükledim sanal tuşlar kalkıyor ekranın tamamını kullanabiliyorsunuz .
    Tek sıkıntı kapasitif tuşların tam yerini bazen ayarlayamıyorsunuz herhangi bir led ışık veya simge olmadığı için.
    4 G desteği var

kitlenmeyi nerden yapıyoruz onu bulamadım
  • Muhtemelen bu cihazı alıcam ama aklım redmi note 2 ye kaydı.O cihazla bu cihazı kıyaslarsak hangisi daha agır basıyo sizce?
  • kadirsu kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranı yayınlamak için üst menüyü aşağı çek orda ekranı yayınla diye bir simge var ona basınca oluyor. İngilizce ise miracast yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei gireceğimiz zaman sim1 sim2 demişsiniz ama sadece bir imei girsek sorun olurmu sonuçta ikinci simi kullanmayacağım
  • telefonu ellerine ulaşan arkadaşlar bunu yorumlarmısınız ben anlamadım şimdiden teşekkürler

2015-09-05 19:02

İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, Torba Kapandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csknkby -- 5 Eylül 2015; 19:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cskn kby

telefonu ellerine ulaşan arkadaşlar bunu yorumlarmısınız ben anlamadım şimdiden teşekkürler

2015-09-05 19:02

İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, Torba Kapandı

Hnüz bişey belli değil 2 gün içinde belli olur yüzde 90
  • imeisini değiştirdiğin kızıma takarsan kartı sıkıntı olmayacaktır diye biliyorum yanlışım varsa düzeltsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

1.6 yı yükledim sanal tuşlar kalkıyor ekranın tamamını kullanabiliyorsunuz .
    4 G desteği var

kitlenmeyi nerden yapıyoruz onu bulamadım

Kitlemeyi Next launcher ile yapıyorum yıllardır next launcher ve o özelliğini her telefonda kullanırım
    Nette full ücretsiz next launcher var onu kurup ayarlardan el hareketlerinden çift tıklamayı kitleme ayarlayın o kadar bütün telefonlarda çalışır.
    Next launcherin jeally bean temasını öneririm.

Ayrıca telefonun şuan tek sıkıntısı uygun uygulamalar
    Kim arıyor - Avea Online İşlemler - Yapıkredi Bankacılık - Nuvo Bankacılık
    Bu uygulamaları ne marketten nede apk olarak kuramıyorum
    marketten telefonunuz desteklemiyor diyor.

Son olarak sevmediğim bir durumda çift tıklama ile ekran açma özelliği cebimde ekranın açılmasına sebep oluyor
    ne zaman cebimden çıkarsam ekran açık oluyor özelliği kapatmak zorunda kaldım sadece çift tıklama ile kitlemeyi kullanıyorum şuan.

Ekranı tam ekran yaptım şuan piyasada bu özellik olan tek telefon diye biliyorum sırf bunun için bile 1-0 önde diğer tellere göre.

• SeWD@Li kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı şekilde birsürü biyeri arıyor bende ters çevirip ekranı dış tarafa çeviriyorum (kırılmaz cam taktırdım) birde tuş kilidi koydum biyeri aramasın diye
  • Bataryayı yüzdeli olarak gösterme seçeneği nerede acaba? Cihazı çok beğendim. Çok akıcı çalışıyor ve malzeme kalitesi çok iyi. Cpu hızı cpu-z programında 1.3 olarak görünüyor. Başlıkta 1.5 yazıyor doğrusu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter_06 -- 5 Eylül 2015; 23:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Bataryayı yüzdeli olarak gösterme seçeneği nerede acaba? Cihazı çok beğendim. Çok akıcı çalışıyor ve malzeme kalitesi çok iyi. Cpu hızı cpu-z programında 1.3 olarak görünüyor. Başlıkta 1.5 yazıyor doğrusu nedir?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.macropinch.pearl

aslında gravity çalışsa o ayarlarla programsız oynayabiliriz ama çalışmadı işlemci ile uyumsuz hatası verdi.

• SeWD@Li kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İşlemci hakkındaki yorumunuz nedir? Birde 1.6 sürümüne yukarılarda bir mesajda link vermiştiniz onunla mı geçtiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Teşekkürler hocam. İşlemci hakkındaki yorumunuz nedir? Birde 1.6 sürümüne yukarılarda bir mesajda link vermiştiniz onunla mı geçtiniz?

İşlemci 1.3 olmuş 1.5 olmuş önemli değil takılma kasma yok

Rootjoy ile geçtim çok kolay programı çalıştırın umi iron ı seçin rom download deyin 1.6 var en üstte onu indirip kendisi kuruyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.