Şimdi Ara

UMARIM YANLIŞ DÜŞÜNÜYORUMDUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu senenin sınav zorluğunu geçtim soru tiplerinin bukadar değişmesi, anlaşılması güç olması bana hiç normal gelmiyor. Kendi adamlarına alttan soruları verip en iyi bölümlere yerleştirme amacında olduklarını düşünüyorum. Bazılarına bu fikir uçuk gelebilir fakat bu ülkede bunlar oldu. 2011 ygs şifre skandalı, kpss çalınan sorular bu işin buzdağının görünen kısmı. Başlıkta dediğim gibi umarım yanlış düşünüyorumdur fakat bu ülkede adalete, hukuka zerre güvenim kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonuç olarak geçmişte yaşandı mı yaşandı o yüzden imkansız değil ama seçim var 2 seneye böyle bir risk almazlar gibime geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • navi markelof N kullanıcısına yanıt
    Artık şunu gözlemliyorum birçok konuda çok rahatlar, aleni bir şekilde yapıyorlar. O yüzden bu senede yaparlar bidahaki senede ondan sonraki senede çünkü kimse sesini çıkartmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdi.ç -- 27 Haziran 2021; 21:46:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu olaya benzer bir şeyi fetöcüler yapmıştı o senenin sınavı aşırı kasıntıydı kendi öğrencilerine soruları verip çalışan adamların tonla emeğini çöpe atmışlardı seneyi net hatırlamıyorum ama 2010 lardaydı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.