Şimdi Ara

Uludağ Üniversitesi Topluluğu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
16
Favori
153.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uludağ Üniversitesi Makina Müh.Bölümüne yerleştim...7.000 kayma olmuş cidden...hekese hayırlı olsun...Şimdiden Dh'den arkadaş bulduk...:)
  • elektronik mühendisliğinde kız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiCKeD.

elektronik mühendisliğinde kız var mıdır?

Haydi kızlar elektrik-elektronik mühendisliğine isimli videoyu izlemeni tavsiye ederim
  • Geliyorum oraya bölüm ekonometri
  • beyler bi liste oluşturalım kim hangi bölümde fln millet birbirini bulur. bu buluşmayıda atlamayalım
  • Beyler bırakmayın beni gurbet ellerde bulusma sart

•  Uludağ Üniversitesi Topluluğu
  •  Uludağ Üniversitesi Topluluğu

• Beyler benim gözümde öğrenci hayatı en güzel olan üniversitedir.Görükle yerleşim'de bir ev tutun,keyfinize bakınKız konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum
  • makina müh. gidicekler benim kanka da makina kazandı artık toplaşırz ya ben çok ayrı bi bölümdeyim ama kanka sayesinde aramızda bağ kurulabilir bu arada direk eve çıkıcaklara nerelerde ev bulabilrler yardımcı olabilrim.
  • Beren Cafe'nin karşı sokağındaki binaların kiraları gayet uygundur.Hem de mArkete,bakkala,ortama yakındır.Yerleşimin kiraları kazık,ordan tutmanızı önermem
  • ben eve çıkmayı düşünüyorum hemen arkadaşlar kiralar ortalama nekadar ?? ve tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • uludağ üniversitesi 2.sayfaya düşücek bi üniversite mi beyler biraz muhabbet kurun
  • Uludağ güzel mi acaba ben de ingilizce öğretmenliği kazandım orada buluşalım
  • Geçen sene kayıt yapan arkadaşlara birkaç sorum var:

-Kayıt evrakları ne zaman gelecek,ne kadar ücret alınacak,ne gibi evraklar istenecek
    -Hazırlık geçme sınavı için prosedür nedir,ne zaman başvurulur sınav nasıldır süresi zorluğu vs.

Uludağ makina 1.öğr. e yerleştirildim
  • Şu konuyu canlı tutalım ya uludaglılar olarak yok mu baska iibf li
  • bende yeni kazandım arkadaşlar sorulara cevap vericekler 8-9 gibi gelirler foruma heralde
  • hacı hayırlı olsun seninde
    quote:

bende yeni kazandım arkadaşlar sorulara cevap vericekler 8-9 gibi gelirler foruma heralde
  • quote:

241 sen okuyomusun hala ?yoksa busenemi girdin naptın napıyosun napıcaksın ?

Ben de geçen sene kazandım. İlk yılım daha dün doldu yaz okulu nedeniyle. :) Aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Ben geçen sene yüzlerce soru soruyordum. Siz soru sorarsanız benim cevap vermem daha rahat olur. Tabi elimizden geldiği kadarıyla. Sonuçta ben de acemi sayılırım.

quote:

Orijinalden alıntı: designr
    Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği

DH buluşması yapmamız şart

Hayırlı olsun. Tabi tabi siz tamamiyle yerleşin, bi düzeninizi kurun, DH buluşması da yaparız. :) Bu sene kalabalığız sanırım.

quote:

Orijinalden alıntı: özgür5

Uludağ Üniversitesi Makina Müh.Bölümüne yerleştim...7.000 kayma olmuş cidden...hekese hayırlı olsun...Şimdiden Dh'den arkadaş bulduk...:)

Hayırlı olsun arkadaşım. Darısı mezun olmaya :)

quote:

elektronik mühendisliğinde kız var mıdır?

www.dogrutercih.com 'dan ayrıntılara bakabilirsin. Geçen sene 72 kişiydik, 66 erkek 6 kız vardı. Mühendislik fakültesinin bir tarafında İİBF, diğer tarafında da eğitim fakültesi var. Kütüphane falan bu taraflarda zaten. Kampüs kalabalık her daim.

quote:

Orijinalden alıntı: mucx.

Geliyorum oraya bölüm ekonometri

Sizin de hayırlı olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

Tebrikler. :)

quote:

Orijinalden alıntı: .Death.

Beyler benim gözümde öğrenci hayatı en güzel olan üniversitedir.Görükle yerleşim'de bir ev tutun,keyfinize bakınKız konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum

Kesinlikle haklısınız. Zor geçse de güzellikleri çok fazla. Hakkını vererek yaşamak lâzım. Ben Bursalı olduğum halde Görükle'den ev tutmayı düşünüyorum ileride. Merkezden gelip gitmesi her gün otobüs beklemelerle 2 saati buluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: kadir.

Geçen sene kayıt yapan arkadaşlara birkaç sorum var:

-Kayıt evrakları ne zaman gelecek,ne kadar ücret alınacak,ne gibi evraklar istenecek
    -Hazırlık geçme sınavı için prosedür nedir,ne zaman başvurulur sınav nasıldır süresi zorluğu vs.

Uludağ makina 1.öğr. e yerleştirildim

Ooo Kadir'im de gelmiş. :)

Ben bu konuya yazmıştım, ilk sayfada yazar. Yanlış hatırlamıyorsam 20 ağustos civarı Yurtiçi Kargo ile gelmişti. Kayıtta ilk dönem harcı ve 100 TL kayıt masrafı yatırdığınıza dair dekontları götürüyorsunuz. Eğer zarfı bulabilirsem gerekli evrakları da yazarım.

Ben 2. öğretim olduğum için öyle bir derdim yoktu. Arkadaşlarımdan öğrenip en yakın zamanda bilgilendiririm. Tekrardan hayırlı olsun senin de. :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.