DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Uludağ Teleferik ne kadar ? değer mi ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
7.550
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Uludağ Teleferik ne kadar ? değer mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 00:00:43
      uludağda teleferik şuan aktif mi ? ücreti ne kadar çok sıra mı oluyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 28 Temmuz 2010; 0:07:16 >

• Teğmen
      106 Mesaj
      28 Temmuz 2010 00:17:09
      Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 00:29:52

quote:

Orijinalden alıntı: bangstar

Ücreti bu sene gitmediğim için bilmiyorum ama sabahları ilk sefere binmek zor onun haricinde bu mevsimde sıra olmaz oteller bölgesine gideceksen 2 teleferik değiştiriyorsun ondan sonrada minibüse biniyorsun.

oralı değilim ve daha önce uludağa çıkmadım nasıl güzel mi neler var yani

• Binbaşı
      1852 Mesaj
      28 Temmuz 2010 01:11:21
      oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik

Hodri Meydan | 1989 TeKSeni Sevdik Kocaelispor
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 01:35:26

quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

oradaki fiyatları bilmemde izmit kartepede telesiyej kışın 25 yazın 15 lira bir kişi.

biz grupla gitmiştik 30 mayısda pazarlık yaptık 30 kişi için 10 lira olmuştu. sonra ben biraz daha pazarlıgı abartmıştım izmitliyede bu fıyattan mı dıye laf yapmıştım :) arkadaşıma bakıp bana döndu senın kocaelispor forman nerede dedi, dedim giyersem 5 lira yapıyon mu:) karambole gaza geldı olur dedi. arabadan çıkarıp gıyınce 5 liradan binmiştik

cool story bro
      15 tl gidiş geliş 30 mu oluyo çok yav iki kişi ..

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      28 Temmuz 2010 01:36:47
      teleferik guzel tavsiye ederim ama fazla birsey de bekleme
      gayet buyuk ve cok yuksekten geciyor guzel bir manzara var camlar buyuk fotograf cekilebiliyor kabinlerde buyuk epey insan aliyor
      altinda bildigin dag ve ormanlik alanlar var fakat yazin nasil goruntu olur bilemem

fiyati cok yuksek degil, dolmusla cikmaya tercih edilebilir
      ama telefirik isi bittikten sonra yukarida dolmusa binilmesi gerekiyor sanirim 20dk filan suruyor ordan

kisaca tavsiye ederim begenmezsen donuste dolmus yaparsin.

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 01:54:01
      tesekkurler arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      2345 Mesaj
      28 Temmuz 2010 01:54:21
      Bence fiyatlar gayet makul,dolmuşla çıkmak yerine tercih edilebilir,ayrıca seyir zevki çok hoş

• Yüzbaşı
      640 Mesaj
      28 Temmuz 2010 03:04:09
      aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

• Çavuş
      66 Mesaj
      28 Temmuz 2010 03:25:18

quote:

• Yarbay
      3830 Mesaj
      28 Temmuz 2010 03:28:36

quote:

tam çingen çıkmışsın sende

• Yüzbaşı
      640 Mesaj
      28 Temmuz 2010 04:00:25

quote:

BEN KAYSERİLİYİM DE O KADAR OLMADI VAY BE

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 17:04:04

quote:

Orijinalden alıntı: ramazantc
      aktarma var dostum geyik falan goruyorsun yolda.orta istasyondaki oyuncakcıda param kaldı namussuz bozuk yok dedı.degermı kısmına gelınce cok yogun ve temız ses veren bi mp3 player ın varsa deger.sis içinde direk bosluklarından düsmek mukemmel oluyo diger turlu alısıyorsun ama sis varken yap bunu:D

sevgiliyle gidilecek bi yer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Temmuz 2010 22:12:03

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

Alıntıları Göster

sevgiliyle gidilecek bi yer mi?

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      30 Temmuz 2010 15:32:51

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

Alıntıları Göster

gidlir.
      ama ne aradigina bagli
      teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
      yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
      sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
      ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
      herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
      dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
      ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      30 Temmuz 2010 22:34:37

quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

Alıntıları Göster

gidlir.
      ama ne aradigina bagli
      teleferik kalabalik oluyor yanliz kalayim vs dersen sabahin korunde filan binebilrsin ondada nasil olur bilmem..
      yanlis hatirlamiyorsam 20dk filan suruyor.
      sis varken ben gitmezdim cunku hicbirsey gozukmez dumanin icinden gecersin ha ziplama kisimlarinda daha panik olursun belki..
      ziplama kisimlarinda kiz sana sarilir
      herturlu dolmusla gitmekten cokcok daha iyi oldugu kesin.
      dolmus direk gittiginden alana daha hizli teleferik oteller bolgesine vs gitmez indigin yerde dolmusa binersin yine 10dk yol.
      ama etkinlik olsun bir amacim yok diyorsan tavs edilir

tabi ki eğlence olsun diye

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.