Şimdi Ara

Uludağ'a giden varsa yardımcı olabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kar yağmadı çocuklarım ısrarla gidelim diyor Uludağ'a.
    Arabamızla Uludağ'a kadar çıkabilir miyiz?efsane kasa toyota corolla.yani o yolun videosu var mı.çok mu yokuş-karlı-buzlu vs...

otoparkı varmı ücretli mi?ne kadar?

Kızak kiralamak kaç lira-süresi?

Hangi saatler arasında kayabiliyoruz?

Yemek fiyatalrı nasıl köfte ekmek yesek mesela?

ben arabamla oraya kadar çıkmak istiyorum minibüs tuzlu olur gibi geliyor ama şartları yolu oraya vardıktan sonra yapmam gerekenleri öğrenmem gerek.

Çok mu soğuk oluyor birde
    Umarım yardımcı olabilirsiniz?

• Merhaba. Geçtiğimiz 2 hafta boyunca olduğu gibi bu haftada 1. ve 2. bölgede Whit Fest üniversite şenlikleri var. Bu yüzden fiyatlar artmış durumda.

Her 2 saatte bir çıkış yolu temizleniyor ama polis zincirsiz yukarı bırakmıyor. Onun yerine sabah erken saatlerde teleferiğin orada ki otoparka bırakabilirsiniz, günlüğü 25 lira. Teleferik ücreti 20 lira.

Yemek ücretleri yine tavan. Mesela sucuk-ekmek 25-30’dan başlar. Kutu içecekler 10 lira. Migros açıldı da biraz uygun yapmaya çalışıyorlar.

Kayak+baton+ayakkabı kiralarsanız günlüğü 50 lira gibi. Yine pazarlığı elden bırakmayın. Genel olarak 09:00-17:00 arası açık olur pistler.

Havanın soğuk olmasından hariç fırtına olmaması gerek pistlerde. -2 ila -10 arası değişir şu zamanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.Pahalı geldi..ben arabamla çıkarım bir tane kızak kiralar hepimiz onunla idare ederiz.faln düşündük..bursa merkezden belediye otobüsü çıkıyor mu...en uygun rakamla nasıl olur onun arayışındayım..otobüs-minibüs fiyatı ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcankus

Teşekkür ederim.Pahalı geldi..ben arabamla çıkarım bir tane kızak kiralar hepimiz onunla idare ederiz.faln düşündük..bursa merkezden belediye otobüsü çıkıyor mu...en uygun rakamla nasıl olur onun arayışındayım..otobüs-minibüs fiyatı ne kadar

Tophane’den kalkıyor minibüsler; 13.5 TL, taksi fix 120 TL.

• Son soru,tekrardan sorayım.efsane kasa toyota corolla ile gitsek lastikler kış lastiğide değil.yolda polis oluyor mu geri yollar mı?çıkamaz mıyız.çünkü çocukların giysilerini götürücez ıslanır vs..orada hemen değiştiririrz maksadında.

yani ben kesin olarak arabamla kayak merkezine kadar gitmek isityorum.bursada nereden gidebiliriz...balıkesir'den gelicem..yol tarifi yaparmısınız?

Kızak kaç lira?bu arada kızak satın alsak diyorum daha sonrada kullanırız hem.nereden satın alabilirim kaç liradır?
  • muratcankus M kullanıcısına yanıt
    Hocam kızak olayına Decathlon’dan bakabilirsiniz ama 450-500’den aşağı çıkamazsınız.

Polis salmıyor diye duydum kesinlikle zincir istiyor dediler. Ya da kar paleti alın 55-60 lira birşeydi.

Balıkesir’den bilmiyorum hocam yalan olmasın. En güveniliri Yandex navigasyonu açıp gelmek.

• muratcankus M kullanıcısına yanıt
    Hocam marketlerde tek kullanımlık mangallar oluyor onlardan alır köfteci Yusuf'tanda sucuk vb. şeyler alarak yemek olayını çözebilirsiniz.Festival dönemi bitti mi bilmiyorum ama eğer devam ediyorsa hafta sonu 1. bölge otoparkında araç bırakma sorunu yaşayabilirsiniz otobüslerden dolayı.Sadece kızakla kaymak istiyorsanız da illaki pist bölgelerine kadar çıkmanıza gerek yok milli parkın girişinden sonra hem piknik hemde kayak için kullanabileceğiniz bir iki yer göreceksiniz.Oraları da tercih edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.