Şimdi Ara

Ultrean Air Fryer Kullananlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
34
Favori
17.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bugün postaladim hocam ,hiçbir şekilde çalışmadı cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 kg tüm tavuk yaptım bugün. Eşimle baya hoşumuza gitti. İçi sulu pişmiş dışı da yanmamış şekilde gayet güzel pisti.

Dış sosu için çok az zeytin yağı kullanıldı. 5 dk ön ısıtma yapıldı. 190° de 50 dk pisirildi. 25. Dk da çevrildi.
    Ultrean Air Fryer Kullananlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ooo maşallah çok güzel olmuş. Ben daha patates den başka birşey yapamadım fırsat olmadı. Dün akşam sufle yaptı hanım çok güzel oldu valla.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam deneyince buraya bilgi yazar mısınız?

• gumus299 G kullanıcısına yanıt

Tabiki yazarım. Kağıttan 20x20 cm şablon kestim, köşeleri oval olduğu için sığacak gibi görünüyor. Doksan derece tam köşe olsa sığmayacak.

• Üzerinde tanımlı programların sıcaklık ve zaman ayarı dışında bir artısı var mı? Yoksa sadece ön tanımlı sıcaklık ve zaman mı? Yani içine koyduğuma göre uygun program düğmesine basıp sonra zamanı falan değiştirmek istersem değiştiriyorum. Belki çalışma şekli veya fan hızı gibi farklılıkar varsa diye. Ama merak ettim böyle bir bilgiye sahip olan var mı?

Benim ki 8,5 ltlik olanından. Ben de bir sıkıntı çıkmadı. Acaba arızalı olanlar kaç ltlik ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • turev77 T kullanıcısına yanıt

Benimki 6.5

Yaklaşık iki haftadır 6.5 olan modeli sıkıntı çıkaracaksa bir an önce çıkartsın diye hunharca kullanıyorum Ultrean Air Fryer Kullananlar  Şimdilik hşö bir sorunu yok maşallah umarım böyle gider Ultrean Air Fryer Kullananlar 

• emin olun bu foruma yorum yazandan çok daha fazla kişi ultrean siparişi etmiştir ve genelde sorun yaşayanlar tekrar yorum yazıyor bu yüzden sanki hep bu üründe sorun varmış gibi görünüyor.

ana konuya da yorum yazdım, buraya da yazayım, bu tarz adını sanını bilmediğimiz çoğu marka çin'de toptan elektronik işi yapan fabrikalardan binlerce ürün arasından seçim yapıp üzerine sadece logo bastırıp toptan ürün satın alıyor ve kendi markasıyla iç piyasaya ürün satıyor. ve eminim fabrikadan direk gelen malı da kendileri kontrol etmeden direk satışını yapıyorlar. artık 100 üründen 1 bozuk ürün kime denk gelirse onun şansızlığı oluyor.

• ben yaklaşık 3 haftadır sorunsuz kullanıyorum 7q ultrean'ı, üzerinde kozmetik hatalar vardı diğer konuya da atmıştım onun dışında bir sorun yaşamadım.

• Aynı şekilde benim 6,5 LT geldiğinden beri sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere en az kullanıyoruz şimdilik sorun yok bakalım umarım çıkmaz da :)

• valla benimkide stabil çalışmakta 1 haftadır hergün kullanıyorum cihazdan çok memnunum

• Airfryer ana konuda, pişirme haznesindeki plastik rayları sıcaktan eriyen bir kişi fotoğraf paylaşmış, gördünüz mü? O kadar sıcak bir bölgede plastik ray kullanmak biraz saçma olmuş ama benimkinde erime vs. herhangi bir sorun görünmüyor. Acaba çok uzun süre kullanımda mı erime olabiliyor? Sizinkilerin o bölümde herhangi bir sorun var mı?

• Benim makinede her gün çalışıyor sıkıntısız gayet memnunuz iyi ki büyük almışız geçen gün xiaomi baktım içi baya küçükmüş

• Elektronik işi gerçekten şans işi.

• @Hukukçu92 üstat merhabalar. Benim cihazda ne yaptıysam süresi 30 dk yı geçmiyor senin resimde tavuk 50 dk yazıyor nasıl oluyor bu iş ?

• dj halid D kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki 6.5 lt muhtemelen. Kayinvalideme aldık 6.5 lt o da 30 dkyı geçmiyor. Sebebi ne anlamadım ama 6.5 ltler o şekilde programlanmış.

• Hukukçu92 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam aynen öyle benim cihaz 6.5 olan. Muhtemelen proğramlamada öyle yapmış mühendisler

• Hukukçu92 kullanıcısına yanıt
    8,5 lt 30 dkyı geçiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.