Şimdi Ara

Ultrean Air Fryer Kullananlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
36
Favori
17.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultrean Air Fryer Kullananlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telegram sayfa linki alabilir miyim bulamadım ben. Bir de bu sepet full bulaşık makinesinde yıkanır mı?

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Hiç bir air fryer sepetinin makinada yıkanmasını tavsiye etmiyorum hocam. Yapılmaz, yıkanmaz demiyorum. Sadece tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 25 gündür kullanıyorum daha calistirmasigim gün olmadı hergun kullandım bir kaç kez bir sikinti ile karşılaşmadım kanat balık kestane et köfte sucuk mantar hepsinde geçer puan aldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maystro_18 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne ile yıkıyorsunuz?

• turev77 T kullanıcısına yanıt

Bulaşık sabunu ve süngerin yumuşak yüzü.

• maystro_18 kullanıcısına yanıt

Bulaşık sabunu dediğiniz pril yani dimi hocam?

• turev77 T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Arkadaşlar bu markanın 6 lt yuvarlak modelinden kullanan var mı? Yorumlarda daha fazla memnuniyet var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Daha eski bir model olduğu için daha uzun süredir satıştadir bu yüzden yorum daha fazladır diye düşünüyorum.

• Makinede yıkayan var mı bir şey oldu mu acaba balık yaptık kokusu geçmedi

• Selamlar.. 6,5 litre 2750 lira.. Acep iade ürün gelir mi? Aynı sorun neyse uğraşmak istemiyorum.. İade vs derken para 1 ay bağlı kalabilir.. Cihazı hala tavsiye ediyor musunuz? Bimdeki 5,5 litrelik kumtelle kıyaslamak mümkün mü?

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt

Kumtel'le kıyaslayamam. Ama iki haftadır kullandığım Ultrean 6.5 lt modelden çok memnunum. Patates kızartması zaten başarılı. Sonrasında köfte, tavuk pirzola ve tavuk şiş denedim. Hepsi de çok lezzetli oldular.

Karnabahar fırınladım az tutlayıp. Hayal ettiğimden daha iyi oldu, bayıla bayıla yedim. Bugün de brokoli denedim, güzel oldu ama brokolinin kendisi zaten pek aradığım bir lezzet olmadığı için tekrar denemem büyük olasılıkla.

Haftasonu zemine pişime kağıdı koyup hamsi yaptık. Mısır ununa bulanmış balıkları rastgele attık dizmeden. Sonuç yine tatmin ediciydi.

Kısacası, en ufak pişmanlığımız yok.

Evdeki Actifiry Genius XL modeli boşa çıktı bunun sayesinde. Atsan atılmaz, satsan satılmaz Ultrean Air Fryer Kullananlar 

• Merhaba,

Amazondan sipariş ettiğim 6,5lt olan modei bugün teslim aldım. Fakat indirimden philips xxl modeli alınca ultrean boşa çıktı.

İade sürecini başlatacağım.

Almak isteyen olursa Üsküdar, Kadıköyden elden teslim edebilirim.

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Kumteli bilmiyorum ama bize sıfır ürün geldi kargoyu da güzel paketlemişler. Biz simdilik çok memnunuz ,bütün tavuk yaptik geçen çok güzel pisti.İçinde philips de çıkan ızgara teli yok acaba philips inki alsak uyar mı bilmiyorum.

• theygt kullanıcısına yanıt

Philips xxl daha iyi galiba.. Kaç litreymiş, amazondan mı aldınız? Bir de ne kadardı fiyat?

• Arkadaşlar merhaba. Aldığı ultrean'ı iade esen var mı? İade işlemini başlattığınızda ürünü sizden gelip aldılar mı? Bunun için bir ücret ödediniz mi

• Ultrean da kabak tatlımızı da yaptık. Ultrean Air Fryer Kullananlar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.