Şimdi Ara

Ultrean Air Fryer Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
36
Favori
17.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultrean marka air fryer kullanıcı deneyimleri, tarifler, problemler ve çözüm önerileri bu başlık üzerinden devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maystro_18 -- 11 Kasım 2022; 9:17:55 >

• Henüz gelmedi bizim ultrean, delikli yağlı kağıt nerden bulabiliriz acaba içine ?
  • Sayfa hayırlı olsun.
  • Başlık iyi düşünülmüş. Benim ki hala gelmedi. Gelince ben de paylaşırım.
  • mesajım bulunsun. 6.5lt ile katılıyorum :X

• Telegram kursaniz daha hızlı cevaplar olur
  • Benimde dün geldi bugün başladık kullanmaya. İlk başta önyargı vardı ama kullanacağız gibi görünüyor.
  • Bende 8.5 lt olandan aldım. Bunlar için sepet aksesuarları nereden bulabiliriz. Izgara teli, ekmek tavası gibi
  • Parçalar için önümüzdeki günlerde bir araştırma yapacağım. Yağlı kağıt bir ara görmüştüm ama normal yağlı kağıdı kürdan ile deledebiliriz bence
  • dün teslim edilen ürünün 1-2 yerinde ufak tefek 1-2 çizik var, defolu gibi, 1800 e almıştım, tavuk balık patates denedik üçüde çok güzel oldu, o yüzden iade falan aklımın ucundan geçmedi

• +1
  • Konu hayırlı olsun. Ben de önceki gün 6.5 lt olanından sipariş verdim. Ama kampanya falan olur da fikrimi değiştirip başka marka sipariş verir miyim emin değilim.

Bir şeyi merak ediyorum: aldığımız üründe 2 yıl içinde herhangi bir sorun olursa amazon'a iade edip ücreti geri alabiliyor muyuz?
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Amazon harici yabanci saticilardan alinan urunler icin 30 gun icinde iade ederseniz paranin tamamini iade aliyorsunuz. Eger ki 30 gunu gecerse sadece urun bedelini iade ediyor, geriye kalan depozito ve ithalat ucretini odemiyor.

Urunler 2 yil garantili sozde ama satici yine yabanci oldugu icin degisim degil buyuk ihtimal iade kabul edecek.
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim
  • Bizde aldık bakalım nasıl olacak
  • Bende 1800 e alanlardanım. Sırf et ve tavuk üzerine tarifler deniyorum
  • 14 ekim 7 Qt siparişim geldi .

28 Ekim 9 Qt modeli henüz gelmedi beklemedeyim.

• auysal kullanıcısına yanıt

29 Ekim sipariş tarihi. Ultrean 8,5L

bende de böyle gösteriyor Amazonda ancak kolay gelsinde sorgularsanız ne zaman teslim olacağı yazar böyle.

• Dostlar ultrean aldık bunun vergisini kullanabiliyomuyuz gider olarak nasıl göstericez şirkette kdv 0 tl yazıyor :))
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Malesef bende kolay gelsinde henüz çıkmıyor. Sizin sürecin görüntüsünü paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.