Şimdi Ara

Ultrawide Monitör + GTX 1080 İndirimli Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Farklı ürünlere geçiş sebebiyle elden çıkarmak istediğim Asus ROG Strix GTX 1080 8GB ekran kartını ve AOC U3477PQu monitör için özel kampanya yapıyorum. Ürünlerin durumları aşağıdaki gibidir:

Asus ROG Strix GTX 1080 8GB

* Temmuz 2019'a kadar garantisi devam ediyor.
    * Kutusu ve kutu içeriği tam.
    * Cooler Master Cosmos kasanın içinde kullanıldığı için toz birikmesi neredeyse sıfır seviyesinde.
    * Kesinlikle mining yapılmadı, sadece oyun ve video edit işleri için kullanıldı.
    * Hiçbir sorunu yok. RTX 2080'e geçiş yapana kadar bu kartı kullandım.
    * Beraberinde vereceğim monitörle birlikte kullanmak için fazlasıyla iyi. Güncel tüm oyunları 3440x1440 çözünürlükte, yüksek ayarlarda 60 FPS sabit oynayabilirsiniz.
    * Oyunun dışında iş yapmak için de harika bir ürün. Birden fazla pencerede çalışmak veya görsel edit işi yapmak için baya başarılı.

AOC U3477PQu

* Garantisi bitti.
    * Kutusu ve kutu içeriği tam.
    * Tertemiz kullanıldı, ekran kısmında hiçbir çiziği izi bir şeyi yok.
    * Yalnızca arka tarafında VESA'ya vidalamaya çalışırken oluşturduğum minimal çizikler var. Bunun önemli olduğunu düşünmüyorum.
    * Film izlemek için müthiş, oyunların geneli (özellikle FPS ve yarış) için çok iyi, iş için harika bir ürün.

Fiyat: 5.200 TL
    Kargo: Alıcı öder (Monitörün kutusu dev gibi, mesafeye göre yüklü tutabilir)
    Elden teslim: İstanbul'da Kartal, Maltepe veya Çekmeköy civarından yapılabilir.
    Takas: Eski 22 - 24 inç, IPS panelli standart monitörünüze talip olabilirim. Başka bir takas önerisiyle gelmeyin ama lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exceedinglimits -- 16 Nisan 2019; 18:36:45 >

• Güzel fiyat VS 2730' u yeni almış olmasam talip olurdum. İyi satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.