Şimdi Ara

Garantili - MSI MPG27CQ 27 inç WQHD(2K) 144 Hz Oyuncu Monitörü - 2800 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Garantili - MSI MPG27CQ 27 inç WQHD(2K) 144 Hz Oyuncu Monitörü - 2800 TL
    Merhabalar, monitörümün tüm jelatinleri üzerindedir ve 3 yıl MSI Türkiye, 2 yıl da Amazon.com.tr koşulsuz iade garantisi mevcuttur. Yaklaşık 4 ay önce satın alındı ve 1.5 ay ancak kullanıldı. Tüm kutu içeriği ile birlikte duruyor.

Monitörün sol üst köşesinde 1 adet ölü piksel bulunmaktadır.(Bu modelden ölü pikselsiz bir ürün bulmanız pek mümkün değil ne yazık ki. Bu modeldeki 6 monitörden ancak 1' i ölü pikselsiz, isterseniz bu durumu size kanıtlayabilirim.) Herhangi bir ışık sızması sorunu vs. söz konusu değildir, tüm testlerini yaptım.

İhtiyaçlarım nedeniyle satışa çıkardım. Toplama bilgisayar sistemi de arıyorsanız ilanlarıma göz atabilirsiniz.

Lütfen pazarlık ve takas tekliflerinde bulunmayınız. İlanımda satışa engel olabilecek mesaj sahiplerini forum yöneticilerine şikayet etmekteyim, bunu da not etmek isterim.

Elden satın almak istiyorsanız yer Fındıkzade/İstabul' dur. İstediğiniz şehre kargo ile de gönderim yapabilirim.(Nakliye ücretini alıcı karşılar.)

NOT: İlan görselleri temsilidir.
    Fiyat : 2800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 18 Mart 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Günceldir.
  • Hocam ölü pixel kutu açılışından itibaren vardı ise iade edin gitsin. bunun bedelini siz değil üretici ödemeli. Eğer sonradan olduysa bişey diyemem, iyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafancl kullanıcısına yanıt
    5 kere değişti zaten hocam daha da uğraşmak istemedim. 6 Eylül' e kadar satılmazsa iade edeceğim zaten. Maksat kargoya vermekle uğraşmayayım o nedenle ilanını da açtım zaten
  • Sol üstteki ölü pikseli, ekrana iyice yaklaşmadan fark etmek mümkün mü ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Dibinden bakmadıkça görmeniz mümkün değilö

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen. Değişim sebebi bu ise hiç gerek o sebeple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı Monitörden kullanıyorum demekki 6/1 şanslı kısımdayım alırken 1.5 saat test ettirmiştim vatanda

fiyatınız gayet uygun hayırlı satışlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimist -- 31 Ağustos 2019; 0:23:16 >
  • Arkadaş pm leri okuyup cevap vermiyor ?
  • Günceldir.
  • Hocam 11.11 indirimlerinde 2.750 e düşmüştü. Şuan yükselmiş olabilir ancak bence 2.el ürün için bu fiyat fazla. Hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CcOsmanLı -- 25 Aralık 2019; 19:51:59 >
  • CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    Satın almak isteyen arkadaşlar 11.11.2020' yi bekleyebilirler hocam. İyi günler dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

5 kere değişti zaten hocam daha da uğraşmak istemedim. 6 Eylül' e kadar satılmazsa iade edeceğim zaten. Maksat kargoya vermekle uğraşmayayım o nedenle ilanını da açtım zaten
    Forumda kargo kodu satan arkadaş var onunla temasa geçip ücretsiz yollayabilirsin. Ayrıca MSI monitörler hakkında fikrini alabilir miyim? msi g24c4 satin almış bulunmaktayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.