Şimdi Ara

Ülkenin durumuna baktıktan sonra mezun lüksüm olmadığına karar verdim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonucum 66k mezuna bırakıp daha iyi sıralama için çalışmayı düşünüyordum ama bu ülkeden gitmek için ekstra 1 yıl sürem olmadığını fark ettim.

Sayın Cumhurbaşkanı yine satıcak bir şeyler bulup oyalar diye tahmin ediyordum ama Abd ye yaptığı artislikler sayesinde olmayacak gibi.

O kadar okuduktan sonra çöpçü bile olurum en azından ekonomik kriz olacak mı ? Yarın dolar yine artacak mı ?Diye dertlerim olmaz.
    Sorum şu iyi değil biliyorum ama 66k ya yurtdışı odaklı nereleri yazabilirim ? B2.2 ingilizcem var şuan almanca çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DefuseHostage -- 11 Ağustos 2018; 1:5:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genelde odtü itü gibi yerlerden yüksek lisansa gidiyorlar en iyisi bu sanırım. O civardaki okullarda bunları yapanlar var mı diye araştır.

• Ben de aynı durumdayım 63k geldi bu gün tercihleri girecektim fakat bu sıralamada üniversite bitirsem bile ülkeden gidemeyecekmişim gibi geliyor.
  • Realist olun. Yurdışında kimse Türkler gelsin diye beklemiyor. Ayrıca yurtdışına yetenekli adamları alıyorlar bu yüzden puanınıza göre değil yeteneğinize göre bölüm yazın.
  • Belli başlı ünilerden mezun olmayan adamın yurt dışına gitme olasılığı çok düşük hocam eğer yurt dışında akrabanız yoksa veya çok paranız yoksa,giden elbette vardır ama azınlık baya hocam ona göre yazın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mgxxc

Ben de aynı durumdayım 63k geldi bu gün tercihleri girecektim fakat bu sıralamada üniversite bitirsem bile ülkeden gidemeyecekmişim gibi geliyor.
    Hocam yüksek lisans yapabilirsek yurtdışında büyük ihtimal kalırız ama euro dolar bu haldeyken yüksek lisansa para yetiştirebilcez mi o var

• DefuseHostage kullanıcısına yanıt
    Bu sene o düşünceyle rahattım pek çalışmadım yurtdışında yüksek yaparım diyordum fakat ülkenin durumu malum biz mezun olana kadar kim bilir kaçlara çıkacak euro. Bana mezun yolu göründü
  • Hocam zaten avrupa birliği vatandaşıyım o yüzden şirketin bana kalmam için sponsor olmasına gerek kalmayacak.Bu yönden şanslıyım sanırım.

• DefuseHostage kullanıcısına yanıt
    durma o zaman yaz gitsin baya şanslısınız açıkcası :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.