Şimdi Ara

Ülke yönetme oyunu arıyorum (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
52.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • siteye yeni üye oldum,gayet hoşuma gitti başarılarınızın devamını dilerim...!!G.K.
  • SimCity V (2013) Tam istediğin gibi amma internetten bulamazsın 100 Tl yi gözünden Çıkarman Gerekli
  • berke1235 kullanıcısına yanıt
    Ben oynamadım ama duyduğum kadarıyla tropico oyunu bu temayı işliyor.
  • political machine bir bak
  • şu an için bu oyunlarla meşgulum ve bence sağlam simülasyon ve stratejı var bu oyunlarda .....

şiddetle tavsiye ederim...!
    tropico 5

plaque inc

banished

simcity

• AdReN@LiN A kullanıcısına yanıt
    Super power 2 hayatımda oynadığım en gerçekçi ülke yönetmeye dayalı olan oyundur muhtemelen bu oyunun yanında civ mis annoymus felan hepsi fos kalır ülke yönetiminde. Oyun gerçektende bi ülke yönetirken dikkat etmeniz gereken herseye sahip. Mesela oyunda ne kadar güçlü olursanız olun durup dururken bi ülkeye savaş ilan ederseniz bütün ülkelerle diplomatik ilişkileriniz altüst olur öyle kafana göre iş yapamıyosun oyunda ince eleyip sıkı dokumak lazım gerçek hayattada böyle. Mesela bizim yunanıstan ve ermenistanla ilişkilerimiz iyi değil gerçek hayatta ama savaş açamayın çünkü böyle birşey yaparsak natonun tepemize biniceğini biliyoruz bu oyunda işte bu tarz ince detaylar mevcut ama cidden çok kafa yorabiliyor.

ek olarak supreme ruler 2020 de baya güzel oyundu denemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CruWiT -- 31 Mayıs 2014; 16:25:06 >
  • arkadaşlar simcity artık torrent olarak indirilebiliyor bilginize
  • İsmi Masters Of The World, güzel bir ülke yönetme oyunudur öneririm.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.