Şimdi Ara

Ülke yönetme oyunu arıyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
52.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tropico serisi var dikdatör oluyorsun oyunda...
  • ANNO 1701
  • Rules of netions geopolitical similator 2 denemedim ama obama falan vardı (oyunun ismini yanlış yazmış olabilirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

Kardeşim citylife tam aradığın oyundur.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/City_Life

simcity de dediğin özellikler barındırır.
    Şehir kontrol etme şehir yapma , insanlara kalacak yerler yapmak , yol inşaatı , işsizlik , isyanlar vs.vs. çok kapsamlı oyunlar. Ancak özellikle şehri yapılandırmaya dikkat etmen gerek mesela fabrikanın yanına binalar kurdunmu o binalarda oturanlar kirli havadan dolayı kızabilirler.

aynen sana simcity'i tavsiye ederim
  • Total War serisi tabii ki.
  • Empire:total war tam senlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

daha ufak çaplıda olsa,tropico 3 ü deniyebilirsin.zevkli oyundur tüm isteklerini karşılamaz ama.

tropico 3 üstdüzey ingilizce istiyordu sanırım, tr yama yoksa çok zor oynanır o oyun. başka bir oyunla karıştırıyor olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

Kardeşim citylife tam aradığın oyundur.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/City_Life

simcity de dediğin özellikler barındırır.
    Şehir kontrol etme şehir yapma , insanlara kalacak yerler yapmak , yol inşaatı , işsizlik , isyanlar vs.vs. çok kapsamlı oyunlar. Ancak özellikle şehri yapılandırmaya dikkat etmen gerek mesela fabrikanın yanına binalar kurdunmu o binalarda oturanlar kirli havadan dolayı kızabilirler.

Kesinlikle katılıyorum. Ben bir fabrika kurmuştum ve halkım isyan etti. =)

• Herkese çok çok teşekkür ediyorum :) Şunu öğrendim ki dh'nın bulamadığı strateji veya herhangi bir oyun yoktur :) Hepsini teker teker deniyeceğim tekrar teşekkür ediyorum size :)
  • Hearts of Iron serilerini kesin dene.
  • Victoria 2

total war falan demeyin total war'ın neresinde işsizlik var?
  • Knights of Honour guzel oyundur hem Osmanlilar Selcuklular fln da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke1235

Herkese çok çok teşekkür ediyorum :) Şunu öğrendim ki dh'nın bulamadığı strateji veya herhangi bir oyun yoktur :) Hepsini teker teker deniyeceğim tekrar teşekkür ediyorum size :)

Hocam denedikten sonra burayada yazda bizde oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turpro

Sana Rome Total War ' ı öneririm.

Rome Total War ' dan Kareler :

Ülke yönetme oyunu arıyorum

Vayvayvaaay!! Rome TW'deki phalanx savaslarının yeri ayrıdır bende. Bir keresinde 2000 kisilik dusman ordusunu 1000 kişilik phalanx ordumla yenmistim. Phalanxlardan buyuk bir kare yapıp generali tam ortasına koymustum ve taktik gayet basarılı olmustu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 22 Haziran 2011; 18:41:51 >

• Kesinlikle Simcity 4 ü denemelisin
  • Cities XL En iyisidir kesinlikle öneririm. Hepsini oynadım en iyisi bu.
  • Supreme Ruler 2020
    Geopolitical Simulator 2
    Superpower 2

Sana önerebileceğim oyunlar bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

quote:

Orijinalden alıntı: turpro

Sana Rome Total War ' ı öneririm.

Rome Total War ' dan Kareler :

Ülke yönetme oyunu arıyorum

Vayvayvaaay!! Rome TW'deki phalanx savaslarının yeri ayrıdır bende. Bir keresinde 2000 kisilik dusman ordusunu 1000 kişilik phalanx ordumla yenmistim. Phalanxlardan buyuk bir kare yapıp generali tam ortasına koymustum ve taktik gayet basarılı olmustu.

Türk taktiği başarılı olmuş

• konuyu takipdeyim.
  • En iyi modern zaman ülke yönetme oyunu Superpower'dir.Ekonomi, ordu, yasalar, işsizlik, vergi, diplomasi vs. herşeyin senin yönetimin altında..Eğer eski zamanlarda olur diyosan Total War serisi iyidir Cities XL'de en iyi şehir yönetme oyunudur ama ülke değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.