Şimdi Ara

Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
19.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarifede yazan 16 mbps kullandığım 2.5 mbps Ben en iyisi bu tarifeye geçiyim
  • Bu halk bu kadarını da hak etmiyor ama ulu Ulaştırma Bakanlığı vermiş. Şükredin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından kablonet altyapısı olan azınlıktayım..

2012 martta net abonelıgı aldım turksat uydunet/kablonet

ama hep merkelin suçu karı internet hızımızı kıskanıyomuş..

netcen hollandalı fransızlar böyle oluyor..

google net selam olsun 1000*1000 70 dolar... trumpun oyunu bunlar oyuna gelme evet de :D
  • Hak edene hak edilen muamele mübahtır ...
  • 4 mbps fazla olmuş bence. Özellikle AKN sonrası 1mbite düşmesi... Ben mi yanlış görüyorum yoksa gerçekten 2017 yılında mıyız? eğer 2007 ise biri bana bildirsin gidip gençliğimin tadını çıkaracağım.
  • Neyin kafasını yaşamışlar acaba bu tarifeleri ayarlarken :D

Ucuzmuş kar amacı yokmuş :P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaya bak fıkra gibi memlekette yaşıyoruz. Garibanla dalga geçmişler.
  • ???????????
  • Bunu hazırlayanlar ne aldıysa aynısından bende istiyorum. Bunu sağlıklı bir kafa çıkarmaz kesin toplantı öncesi bir şey alıyorlar.

• şaka gibi ülkede yaşıyoruz Cem Yılmaz'ın yerine bunları hazırlayanları çıkarsak daha çok güleriz

• halktan ne kadar kopuk olduklarının, halkın ihtiyaçlarının ne olduğu bilmediklerinin en güzel göstergesi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asjdjagsdghajshdgjh

turknet'in yeni kampanuyasına başvurdum dün. 59 L her yöne 1000 dk arama dahil. 100 mbps ye kadar 150 gb akn lı.

34 tl ye vergi ekle telefon hattı ve parasını ekle zaten 50 küsür yapacak o.

ya taşak geçiyorlar alenen, ya cahilliğimize çok güveniyorlar, böyük reis 50 liradan ucuz net veriyor bize diyenlere yani, ya da bu tarifeyi hazırlayan akıl girip başka ne varmış rakipler hatta kendi çözüm ortaklarımız ne veriyor ona bille bakmaktan aciz ve akılsız.

bence cevap hepsi bu arada.

• Bunun gibi wifi ağı üzerinden internet veren firmalar hemen hemen her şehirde var. İlçelerde bile böyle firmalar var.

Fiyatları uygun.

Resimdeki fiyatlar sınırsız, kotasız, AKK'siz, telefonsuz ve de taahhütsüz internet.

Ben kullanıyorum, gayet de memnunum. Size de tavsiye ederim.
  • Nete komple yasak getirmeyi düşünen bir zihniyetten bir de hız mı bekleyecektik.

Neyse çok lafım var ama ban vs. uğraşamam topluca hepsinin ................
  • Hem limitsiz hem AKN ne demek?Limitsizse AKN niye var?

• Sayın Ulaştırma Bakanım, kavuşamıyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Ucuz internet dedikleri budur.

İlk 12 ay 20

13-24 ay arasında

Paketine göre 10-20 Euro fark. 2.4 aydan sonra yeni sözleşme ile yeni fiyat. Ayrıca Sınırsız Evden eve konuşma.

hocam onlarin vertag i goz boyama bu arada
    ortalama olarak internete odediginiz tutar 40 50 euro arasinda olur vertagli ile 200mbit icin soyluyorum

Biz O2 denilen bir saglayicidan kullaniyoruz 20€ 50mbit download/10mbit Upload akk yok tabiki sinirsiz heryone ulke ici konusma ( cep sabit ) download ortalama 45 46 geliyor upload 9.1 9.5 arasi

vertagimiz yok ( kontrat )

• Allah akıl fikir versin
  • Ben bunu 3 gün önce gördüm konusunu açmak istemedim. Çünkü şaka sandım yediremedim. Vergilerle birlikte 40tl fiyat çıkıyor. 2017 yılında 1Mbps interneti utanmadan 40TL ye satmak vatana ihanettir. Bu kararı alanlar istiklal mahkemeleri olsa asılırlardı. 24 ay taahhüt nedir lan? Hani 2019 başı AKN kalkıyordu? Kendileriyle çelişiyorlar. Sözde AKN'nin tamamen kalkmasına 19 ay kaldı yersen!
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.