Şimdi Ara

Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
3
Favori
19.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gülelimmi ağlayalımmı bilemedik resimde arkadaşın dediği gibi ağam eylenir bizimle şu hızları adam gibi bir veremediniz gitti şu kotayı kaldıramadınız gitti yapın bütün interneti 20 mgb indirme 20 mgb yükleme özelden gelen firmalara kaptıracaksınız bu gidişle türk Telekom sınırsız interneti sonra millette mana bulmayın geri dödüş kapatmalarda o aldığınız cezatı dahil düşünmeyecek insanlar bana verilen 8 indirme kota bittimi 3 mgb indirme bu şekilde türk telekomun kendi sitesinde aldığım tarihte dahil satışı yok 16 mgb hız ile satışları var söylüyoruz telefonlarından dinleyen yok böyle bir satışınız yok diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

kampanyayı hazırlayan btk

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Birim-Gorevi/Erisim-ve-Tarifeler-Dairesi-Baskanligi

erişim ve tarifeler dairesi, Türk Telekom ile hazırlamış bu kampanyayı

Bizim OECD ülkeleri arasında nufusun sabit internet abone sayısına oranında sonuncu olmamızdan dolayı böyle bir tarife çıkardılar. Güya ucuz internet çıkarıp sabit internet abone sayısını arttıracaklar. Bu tarifelere kimse abone olmaz. Bence kendileri de biliyor bu tarifelerin bir işe yaramayacağını, sadece birilerine biz abone sayısını arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz demek istiyorlar.

10 milyon sabit internet abonesi var Türkiye'nin. OECD ortalamasına yetişmemiz için 15 milyon sabit aboneye daha ihtiyacımız var. Bu ortalamaya yetişmemizi geçtim Türk Telekom'un 5 milyon sabit aboneye daha sabit internet hizmeti getirecek alt yapısı yok muhtemelen. Öyle birbirlerini kandırıyorlar. Şu an bile binlerce kişi port yok alt yapı yok diye internet hizmeti alamıyor.

varsayıyorum 4 mbps limitsiz akk siz bir tarife çıkarsa ve bunu her şey dahil 25 liraya verse bu sefer bu tarifelere üye olmak isteyen çok kişi olacak. Bir sürü kişi port yok sıkıntısı çekmeye başlayacak.

Bir de şöyle bir şey var. 4 mbps tarifelerin çoğalması demek internet hızlarında bizim üstümüze daha çok afrika ülkesinin çıkması demek. Bu tarifeler bizim yerin dibinde olan ortalama internet hızımızı daha da geriye çeker.

Dediğim gibi kimse üye olmasın diye yapılmış, biz ucuza da internet hizmeti veriyoruz demek amaçlı, tamamen birilerini kandırmak adına yapılmış bir tarife.

Btk sadece bakan emretti diye aracı olmuştur. Yoksa bu küfür gibi fiyat ve tarife tamamen ttnin akk savunucu kafa yapısına sahip ceo'su ve yetkilileri tarafından hazırlandığı çok belli. Bunlar eli mecbur bana diyerekten oluşturulmuş bir kampanya olmuş. Btk ya tt'nin ümüğünü sıkacak türknet ceo'su gibi adamlar şart.
  • Fiyatlara kdv, oiv, ve Yalın erişim ücreti dahil değil. Aynı hesaba gelecek, hatta hızı ve Kotası daha dusuk olacak. İyice salak yerine koyulmaya başladık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuna kadar ak partiliyim.Ama yanlışları görmeden de geçemem!!!Bu şekilde 2023 hiç birzaman gelmez.Çünkü tarifelere bakarsanız şuanda 10 sene gerideyiz !!! BU TARİFELER MİLLETLE DALGA GEÇMEKTİR!!HELEKİ ENGELLİ ,ŞEHİT YAKINI VE GAZİLER İÇİN OLANLAR AKIL DIŞI !!
  • 10mbps 20tl deseler ok,bu haliyle o hızlar PAHALI...

• Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
  • Şimdi bizim kullandığımız 50-60 TL'lik 25 Mbps paketlerin taahhütsüz liste fiyatına bakınca 150-200 TL gibi rakamlar çıkıyor.

Ben bu fiyatlarında o liste fiyatları olduğunu düşünüyorum. Yani 12/24 ay taahhütle 10-20 TL gibi rakamlara satılacaktır.

Diğer türlüsüne inanmak istemiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorsan "millete hizmet ediyoruz" derler.
  • Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu!

hollandada kaldığım zaman bölgemdeki verilebilen internet paketleri ve hızları resimde görüyorsunuz

yorum sizin

500 megabite kadar hız filan da 50 euro filan civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life01 -- 2 Nisan 2017; 10:42:21 >
  • O zaman ben zaten bedava bağlanıyormuşum internete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

limitsiz yazıp oraya adil kullanım kotası koymak küfür gibi

yalancılıkta tarihi anlara şahit oluyoruz.
    limitsiz deyip adil kota koyarlar
    zam yok deyip fiyat güncellemesi derler
    artık midem kaldırmıyor.
  • çoooooğğğğğğhhkkk eyiiiii
  • Biri bakanlığa 2017 yılında olduğumuzu hatırlatsın.Ayıptır ya 4 mbps ve akk lı internet vermek ne demek ya? Kanada hükümeti interneti vatandaşlık hakkı ilan etsin bizimkilerde uzay çağında yaptığı yeniliğe bak Dalga geçiyorlar sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar toptan

Yani 24 ay taahhhutlu.

Ama açıklamayı okursanız, paket ücreti alınmayacak diyor. Yani vergiler ve yalin adsl erişim ücreti alınacak.

Herşey dahil 25-35 lira arası değişecek paket fiyatları muhtemelen.

• Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu!

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Tamah olduğun şeye bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz internete bak, turknette akk siz (yada 150 gb), hattın desteklediği en yüksek hız 59 tl
  • Yakında bedava diye 56k internet verecekler. Apache modemleri hazırlayın
  • Allah rızası için şu bilişim internet işlerine genç insanları getirin .. senin benim 10 sene önce kullandığımız internet bu ....
  • Yaa çok ucuz olmuş Yapmayın böyle çılgınlıklar

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.