Şimdi Ara

Ukrayna vs Sırbistan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En az 15 günlük tatil düşünüyorum. Sizce bu 2 ülkeden hangisi daha ideal dostlarım?

• Hocam ben Ukrayna'yı tercih ettim Sırbistan da istedim ama Ukrayna'yı tercih ettim
  • Neden peki :D
  • Bende ukrayna hakkinda ayrintili bilgi istiyorum varsa giden birileri..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırbistan ve çevresindeki diğer ülkeler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hocam?
  • Cevre ülkeleri de gezersin işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin gitmişliğinniz var mı peki?
  • 14 gün bu iki ülke için çok fazla. Eğer illa ki bu iki ülkeden birinde 14 gün geçireceğim diyorsanız ben Ukrayna derdim. (Sırbistan'ı çok sevmeme rağmen)
    Çünkü Sırbistan'da görülmeye değer çok az yer var. 14 gün çok fazla olur. Ama Ukrayna'da seçenekler biraz daha fazla.
    Anladığım kadarıyla vizesiz ülkelere gitmek istiyorsunuz. 14 gün Sırbistan, MAkedonya, Bosna, Karadağ gezisi yapmak mantıklı.
  • Bizde bir arkadaşla öyle anlaştık hocam karadağ arnavutluk kosova makedonya bosna hersek sırbistan yapacağız.Sadece merak ettiğim husus şu. 15 gün veya 1 ay kadar bir süre tek bir ülkede yaşasak tatil gibi tercihiniz hangisi olurdu?
    Sadece bunu merak ettim yoksa aynı fikirdeyiz zaten . Bu konuda ne derdiniz?
  • Deephouse92 D kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen kişisel bir durum. Kişinin zevklerine, tatilden beklentisine göre değişir. Ayrıca tarih, bütçe vs. şeyler de önemli. Ben 15 gün bir ülkede geçirecek olsam 1. tercihim Yunanistan, 2 İtalya 3 İspanya olurdu.
  • Haklısınız bende aynı fikirdeyimde zaten ilk yurtdışı deneyimim olacak vizeyle uğraşmak istemiyorum :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.