Şimdi Ara

UKRAYNA KHARKİV UNİVERSİTE EĞİTİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ukraynanın kharkiv şehrine gelmek isteyenlere her konuda yardımcı oluyorum.
    Bende burada üniversite okuyorum ve gelicek arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum
    buraya geliceklere davetye vize okul kaydı yurt kaydı her konuda yardımcı olabilirim
    lise diplomasıyla istediginiz her bölümde okuyabilirsiniz.
    fiyatları gercekten cok uygun ve kaliteli eğitim.
    gelicek arkadaşlar bu adresler üzerinden ulaşabilir.
    ahmetinceoglu87@gmail.com
    www.facebook.com/ByJOEEEEEE
    +38 098 048 9313 (Whatsapp)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetInceoglu87 -- 4 Ağustos 2015; 10:24:25 >

• Yahu lise diploması ile kayıt olunuyor eyvallada biraz denklikten bahsedin.Ukrayna'da ki hiçbir üniversite ilk 500de değil.Bu yüzden ilgili arkadaşların Türkiye'de bölümü kazanıp Ukrayna'da okuması lazım.Bu da gayet saçma olur.Ben Ukrayna'da okuyorum arkadaşlar 3.sınıftayım ilgili denklik konuma buradan bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_107669342/tm.htm
  • haklısın , yök çok berbat yaptı bence ama şöyle bişede var mesela ben pc mühendislik kazanmam yurtdışında bölüme giririm eğer bitirebiliyorsam zaten bütün mühendisler kadar bilgim ve tecrübem olmakta önemli olan girmek değil bitirebilmek yurtdışı daha zor eskiden herkes direkt denklik giidp geliyordu 2013den sonra büyük değişimler oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Yahu lise diploması ile kayıt olunuyor eyvallada biraz denklikten bahsedin.Ukrayna'da ki hiçbir üniversite ilk 500de değil.Bu yüzden ilgili arkadaşların Türkiye'de bölümü kazanıp Ukrayna'da okuması lazım.Bu da gayet saçma olur.Ben Ukrayna'da okuyorum arkadaşlar 3.sınıftayım ilgili denklik konuma buradan bakabilirsiniz.

ilk 500 üniversite de denklik veriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBestHero

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Yahu lise diploması ile kayıt olunuyor eyvallada biraz denklikten bahsedin.Ukrayna'da ki hiçbir üniversite ilk 500de değil.Bu yüzden ilgili arkadaşların Türkiye'de bölümü kazanıp Ukrayna'da okuması lazım.Bu da gayet saçma olur.Ben Ukrayna'da okuyorum arkadaşlar 3.sınıftayım ilgili denklik konuma buradan bakabilirsiniz.

ilk 500 üniversite de denklik veriyor mu ?

YÖK'ün kabul ettiğim ranklarda ise evet YÖK sadece URAP Shangai ve CWTS ranklarını kabul ediyor.

• gelicekler son kayıtlar devam ediyor
  • Hocam az cok avrupayi biliyoruz almanya Avusturya fln egitim kalitesini mühendislik te ukranya iymidir sence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim olarak her secenek var öğrenmek isteyene kapılar sonuna kadar açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu günceldir gelicek arkadaşlar ulaşabilirler
  • ++++++++
  • AhmetInceoglu87 kullanıcısına yanıt
    adamlar ukrayanaya gelip basina belami alsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.