Şimdi Ara

Uğur USMART PLUS 9 A++ 9000 Btu Inverter Klimamı Yoksa Kumtel daylux 9000 btu inverter klimamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 m2 kare büroma bu iki klimadan birini almak istiyorum ama karar veremedim.Uğurda yarı bakır,yarı alüminyum boru kullanıyormuş.Kumtel ise galiba bakır boru kullanıyor kullananlar varsa bu iki klimanın ses durumu ve özelliklede ısıtması nasıl bilgi verebilirmisiniz.Büro doğudan batıya kadar güneş alıyor tek pencereye sahip ve yerler laminat,yalıtım yok sizce hangi klimayı almalıyım.Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 7 Mart 2017; 0:22:53 >

• Neden sadece bu iki marka?

Bölgenizdeki servisleri araştırdınız mı markaya karar verirken?

marka konusunda kararsız kaldığınızda mutlaka firmalardan ücretsiz keşif hizmeti talep edin bence

Hem size verdikleri keşif hizmetinden dolayı sonrasına referans edinmiş olur, hem de teknik bilgi sahibi olmuş olursunuz. (hangi marka olursa olsun, ama servisi bölgenizde olan markalar daha makul olur sizin için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Neden sadece bu iki marka?

Bölgenizdeki servisleri araştırdınız mı markaya karar verirken?

marka konusunda kararsız kaldığınızda mutlaka firmalardan ücretsiz keşif hizmeti talep edin bence

Hem size verdikleri keşif hizmetinden dolayı sonrasına referans edinmiş olur, hem de teknik bilgi sahibi olmuş olursunuz. (hangi marka olursa olsun, ama servisi bölgenizde olan markalar daha makul olur sizin için)

Hocam Kumtel Daylux 12 binlik aldım çünkü fiyat/performans ürünleri gittigidiyordan hem satıcı hemde % 5 gg indirimi aldım uygun fiyata geldi.Kumtel olmasının sebebi n11-donanım-sahibinden vb. yerlerde hiç şikayet olmaması ve alanların çok memnun olması.Diğer bir sebebide ürünün midea üretimi olması hemde bakır boruyla birlikte geldi.Bana ucuz ve kaliteli bir klima lazımdı bu yüzden aldım ha daha kullanmadım ama 1 senedir kullanan iki arkadaşa sordum onlarda memnun ve internet ahaliside çok memnun.Araştır araştır beynim bulanmıştı kafana yattımı alcaksın.Yoksa inciğini cıncığını kurcalarsan alamıyorsun.Fiyatlar zaten uçuk.

• selimkk kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam hayirlisi olsun o halde.

Kullanici yorumlarinida bekliyorum bu durumda

Ayrica şu tuzlu tereyagi icin daha sonra irtibat kuracagim sizinle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Tamamdir hocam hayirlisi olsun o halde.

Kullanici yorumlarinida bekliyorum bu durumda

Ayrica şu tuzlu tereyagi icin daha sonra irtibat kuracagim sizinle.

Eyvallah hocam teşekkür ederim bakalım salı günü kurulacak.Bugün paketini açtım inceledim iç ve dış kasa güzel kaliteli sayılır.Ben beğendim inşallah çalıştırıncada beğenirim.Zaten dükkan açıyorum onun için aldım takınca yine yazarım buraya birşeyler.Tereyağ elimde var hocam ne zaman istersen ara yada burdan yaz yardımcı olurum.Sadece yağ değil birçok ürün var zaten sayfamı biliyorsunuz galiba.Yardımcı oluruz sıkıntı yok yağımız güzel köyde yapılıyor ayran yağı yani yayık.

• Aşağı yukarı aynı büyüklükteki bir odada 12.000 btu kumtel daylux klima kullanıyorum. Çek-puan komboloyarak 1425 liraya mal ettim. 12lik tercih etme sebebim muhtemelen 1 sene sonra kiracı bulunduğum evden çıkacak olup, klimayı sökecek olmam. Bulunduğum binanın yalıtımı çok kötü. Klimadan ses, elektrik tüketimi, ısıtması, ... gayet memnunum. Hiçbir şikayetim yok. Kurumu yapan daikin servisi işini çok temiz yaptı. Ayrıca genel olarak klimalardan bahsettiğimizde f/p olarak çok doğru bir tercih yaptığımı, ürünün Airfel LTXN35U ile aynı ürün olduğunu söyledi. Airfel'i 2000 liradan aşağıya satmadıklarını, aldığım fiyatın çok iyi olduğunu söyledi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.