Şimdi Ara

Uğur raunt kullanan yada kullanmayı dusunen varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bu sene kardeşim sınava hazırlanıyor malum dersane olaylarından dolayı dershaneye vermek istemiyorum bu uğur raunt hakkında ne biliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle işler para tuzağıdır endoğrusu kitabı açıp kendisinin çalışmasıdır
  • Sitede tanıtımını ôzledim gerçekten çok mantıklı sınava kendim girdiği zamanda her öğrenci gibi aynı projeyi kafamda oluşturduğum bir rehberlik ve planlama sistemi var

• Ben aldım, henüz kullanma fırsatım olmadı.Dershaneye gitmeyenler için birebir.
  • Sistemi nasıldır acaba demo vs birşey yok verilen çalışma programı gerçekcimi yani basit ve zor konuları ayırt edebiliyormu yani kesirli sayılar ile trigonometriyi aynı süre zarfında bitirmemizi istemez herhalde :) ve ss varsa atabilirimisin birkaç tane

saolasın
  • Ya eskiden uğura benzer başka bir şey vardı alc diye. Yine 1000 tl. Kitap cd falan verdiler. İnternet üzerinden hocalarımıza soru sorabilirsiniz dediler. Evimize gelip söylediler bunu. Bizde kabul ettik. Senedi imzaladık.
    Ertesi gün İzmir'den arıyoruz dediler. Adımı söylediler memnun musunuz dediler. Evet dedim.
    Çalışmaya başladım. Kitapların cevap anahtarları yanlıştı. Derslerin ilk cd leri düzgün diğer cd leri boştu. İnternette hoca falan yoktu. Arıyorduk adamları. Aradığınız numara kullanılmamaktadır.
    Babamla gittik adamların bize dedikleri adrese. Öyle bi yer yok.
    Bu uğuru görüncede aklıma eski günler geldi. Gerçek olabilir ama iyi olduğunu düşünmüyorum.

• Uğur dan öyle bir sahtekarlık beklemiyorum :) ama bakalım bana mantıklı geldi alan arkadaştan yorum bekliyoruz :)

• bence de özellikle okulda etüte gitme şansı olmayan mezunlar ve 12.sınıflar için ideal.
  • Ne gerek var boşver youtubeye gir dersini yaz izle kaynagin yoksa git al. Soru mu sormak istiyosan whatsapp facebook dh yardimci olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.