Şimdi Ara

Uğur Nakliyat adamı kanser eder.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şikayetvar a yazdığımı aynen kopyalıyorum ki kimse mağdur olmasın :

Sakarya'dan Mardin'e ev taşımak için Baran Nakliyat ( Veli Baran) firması ile anlaştım. Perşembe günü Uğur Nakliyat a ait kamyon evime geldi Veli Beyi aradım her türlü sorumluluğun kendinde olduğunu hiçbir problem çıkmayacağını söyledi. Tüm planınızı programınızı yapmışsınız artık el mahkum bir şey diyemiyorsunuz. Evi yüklediler bende ailecek kara yoluyla Mersin'e giderek firmanın ulaşmasını beklemek için 1-2 gün kayınçoyu ziyaret ettim. ( salgın nedeniyle çocuk çoluk otelde kalamıyorsunuz) 2 gün geçti arıyoruz ha çıktı ha çıkacak diye oyalıyorlar. Eşyaları İstanbul a götürüp büyük bir tira aktarmışlar 2-3 daire aynı anda taşımak için. Bunu zaten tahmin ettiğim için birşey demedim sonuçta maliyet meselesi. Ama 4-5 gün geçti hala oyalıyorlar depo sorumluları Murat denilen adamı arıyorum telefonca terbiyesizce konuşup Devamlı yalan söylüyor. Ertesi gün tekrar arıyorum bu sefer gariban şoför lere amelelere açtırıp onlara yalan söylettiriyor velhasıl kelam akıl sağlığımızı ailecek yitirmenin kıyısına geldiğimizde emniyetten değerli bir büyüğümüzü ve avukatımı devreye sokarak güç bela kurtardık eşyalarımızı. Bir iki tencere kaybolmuş hiç umurumda değil. Katil olmadığıma şükrediyorum. Bir de eşyaları getiren emekçi şoförlere paranın tamamını almadan kamyonu boşaltmayın diye tembihlemiş. Ugur Nakliyat Depo sorumlusu Murat. Sana sesleniyorum. Bende kimsenin 1 kuruşu dahi kalmaz herkesi kendin gibi sanma. Yalan söyleme dalında kimse seninle yarışamaz. Siz siz olun aklınızı kaybetmek istemiyorsanız Ugur Nakliyat tan uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.