Şimdi Ara

UFO ISITICILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ısıtıcı alacağım. Reklamlara göre en az elektrik tüketen ufolar.Bunların da bir çok modeli var. Benim kullanım alanım ev. 25-30 metrekarelik alan en fazla. Hangi modelleri ve kaçlıkları uygun olur acaba. Star ve line serilerin arasındaki fark nedir. Konuyla ilgilenen var mı?

• 3000 w lık en az enerji tüketen ufolardır.
  • 3000 w lık derken tek model yok sanırım bunlarda. Bir de watt yükseldikçe daha mı az enerji tüketiyor bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda

3000 w lık derken tek model yok sanırım bunlarda. Bir de watt yükseldikçe daha mı az enerji tüketiyor bunlar

Hayır watt yükseldikçe daha az enerji tüketmez.Üzerinde yazan ne ise o kadar enerji tüketir.Misal 1500 wattlık bir ısıtıcıyı 1 saat çalıştırıp alacağınız ısıyı 3000 watt ısıtıcıyla 30 dakikada alırsınız.Toplamda 1.5 kw tüketmiş olursunuz ikisinde de. Bu da yaklaşık 30-35 kuruşa denk gelir.Ama ben size UFO ısıtıcıyı önermiyorum.Çünkü sadece açık olduğu müddetçe ısınırsınız.Kapattığınız anda tekrar üşürsünüz çünkü UFO tipi ısıtıcılar eşyaları dolayısıyla bulunduğunuz ortamı ya da odayı ısıtmazlar.Zaten aslında bunlar açıkhava ısıtıcısı olarak kullanılmalıdır.Eğer sonradan iade edebileceğinizi düşünüyorsanız alınız birkaç gün deneyiniz.Memnun kalmazsanız iade edersiniz.
    Not:Yağlı radyatörleri de bir düşünün derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda

Arkadaşlar ısıtıcı alacağım. Reklamlara göre en az elektrik tüketen ufolar.Bunların da bir çok modeli var. Benim kullanım alanım ev. 25-30 metrekarelik alan en fazla. Hangi modelleri ve kaçlıkları uygun olur acaba. Star ve line serilerin arasındaki fark nedir. Konuyla ilgilenen var mı?

para sorununuz yoksa ufo alın, ben kullanmıyorum ama çevremde kimse sorsam sakın alma diyor
  • Yağlı radyatörler derken ne demek istediniz anlayamadım. Onlar nasıl bir şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.